Ankara'daki Falcılar

Bana mi soyledin simdi anlamadim ki? Silaya gitmedim, hakkinda da bir sey yazmadim. Benim online fala devam etmem ile silanin alakasi ne :KK64:

hayır ne sana ne de başkasına demedim ama geçen bir şey öğrendik asla falı çıkmaz diyenlerden birine ben ona asla olmaz dedim ondan dedi sıla da yani ben insanları anlamıyorum fal en nihayetinde bu çıkar ya da çıkmaz mesela ben x kişi kötü diyip karalayıp yine de ona gitmiyorum kaan mesela kaan arkadaşımla bana aynı falı baktı bir daha gitmem ha eğer bunu dememe rağmen gittiğimi gören duyan olursa gelsin yüzüme tükürsün bunu ve bu kişileri kastettim ha kim m'aparsa yapsın o da ayrı mesele... didişemeyecek kadar bile yorgunum...

surda kendimizi paraliyoruz birbirimize laf anlatmak icin falcilar paralari goturuyor allah cezamizi vermis gercekten :KK48:

falcılar için paralamak değil de bana laf sokulursa çok sinirleniyorum olay bu :KK66:))) az bi saygı duysalar ya da laf sokup ego tatmin etmeseler olmaz mı :KK66:)))))

Pika seni bilirim ama silayi bu kadar ovmene anlam veremedim. Cikti da cikmadi mi diyorum. Ucundan kiyisindan bile gecmedi

Pika seni bilirim ama silayi bu kadar ovmene anlam veremedim. Cikti da cikmadi mi diyorum. Ucundan kiyisindan bile gecmedi

sıla babamın kızı değil, bana ne de ben 4 kere gittim 3 ü çıktı 4. için de zaman var şimdilik. bende de durum bu. neyse umarım her şey iyi olur hepimiz için...

20 gundur kedimi fallardan siyirmistim ama sanirim neslihani denemek farz oldu

a aa kedinde mi fal baktırıyor :p :KK70:

şaka bi yana şu an duyduklarımdan donra (olumku şeyler) sıla ya r süre daha gitmeyeceğim. neslişe de yeni gittim biraz mola vermek lazım ama sen nesliş in katinası nı ya da remil ini dene pişman olmayacaksın bence :KK66:))

a aa kedinde mi fal baktırıyor :p :KK70:

şaka bi yana şu an duyduklarımdan donra (olumku şeyler) sıla ya r süre daha gitmeyeceğim. neslişe de yeni gittim biraz mola vermek lazım ama sen nesliş in katinası nı ya da remil ini dene pişman olmayacaksın bence :KK66:))
Ayyyy bir yanlis yazdim ya illa yuzume vurulsun,vur gitsin beni pika hahhahhaha deneyecegim yine yoldan ciktim cok sukur :KK50:

Ayyyy bir yanlis yazdim ya illa yuzume vurulsun,vur gitsin beni pika hahhahhaha deneyecegim yine yoldan ciktim cok sukur :KK50:

N'apalım şekerim, kafayı yedik kk üyeleri olarak, araya reklam almazsak ortam geriliyor :KK70: git git cidden esn azından nesliş seni yanlış yönlendirmez :KK66:))

O olumlu yorumları inş ben de yaparım sıla için, şimdilik Bi çıktı devamı da fos çıktı çünkü:KK43: ben de bir süre ara veriyorum...

Hayır gerçekten öyle bişe olmadı. Hani derler ya msj atma o atsın fln diye, ben zaten atmıyorum ki adama. Ya bir gün rica etsek de sıla az randevu alsa, burdan bşr kaç kişi toplansak ama bize detaylı baksa:KK43:

X