Ankara'daki Falcılar

evet benide aynı sekilde bir üst kata çıkardılar keşke adını sorsaydım şimdi çok pişman oldum :KK43:bana dediki seninde hislerin çok kuvvetli kimse bakamaz dedi ve inanın bana çok uygun bir fiyata hem kahve falı hemde tarot açtı daha önce evlere bakıyordum yeni cafe işine geçtim dedi sarışın kilolu göz makyajı fazla bir bayandı hatta tarot bittikten sonrada çay söyledi sohbet ettik ben memnun kaldım bugun arkadaslarımı yönlendirdim onlarda olumlu bir şekilde ayrıldılar

cnm bence kesinlikle aynı kişi değil kilolu değildi öteki sarışın bayan kiloluydu başkaları kilolu olan bayanı bekliyorlardı

fal baktıran arkadaslar ne zaman yazacaksınız yorumlarınızı süprizzzzz

ziraat acaba söyledikleri ve tutan şeyler sana özel, spesifik şeyler miydi yoksa hani genel geçer anlamda "mutlu olacaksın, istediğin şekilde ilerleyecek olaylar..vs" şeklinde miydi? merak ettim de

eğer tutturuyosa cidden sevindim. zira ben de memnun kalmıştım ama bana henüz söylediklerinden çıkan olmadı ama zaman da vermemişti bana hiç. bakalım..

özel şeylerdi, özel hayatımla ilgili ve 3 hafta demişti tam 3.sonra çıktı hemde bakalım bir iki şey daha var onları beklicem ama 1 ay ve 7 ay daha beklemeliyim :KK70:

bu arada ben bugün nilüfere gittim yani tarif edilen yere yoktu öyle biri yanlış mı gittim aceba bu arada ermeni kadın adı ebru ise öneririm o kadını çok iyi bakıyor

kızlar dün bahsettiğiniz adrese gittim ama nilüferi bulamadım elinde net adres olan yokmu birde eylül nerdeydi? ikisinden birine gitmek istiyorum

özel şeylerdi, özel hayatımla ilgili ve 3 hafta demişti tam 3.sonra çıktı hemde bakalım bir iki şey daha var onları beklicem ama 1 ay ve 7 ay daha beklemeliyim :KK70:

bu arada ben bugün nilüfere gittim yani tarif edilen yere yoktu öyle biri yanlış mı gittim aceba bu arada ermeni kadın adı ebru ise öneririm o kadını çok iyi bakıyor

cnm bende bulamadım tarif edilen yerde öyle biri yoktu

eylül ankara cafede. yeri sakarya da. aşağıdaki çiçekçilerin oralarda. iş bankası tarafında değil karşı tarafta kalıyo. kafanı kaldır apartmanlara bak görürsün zaten yerini.

Lütfen Eylül'e gittiğnizde size kim tavsiye etti diye sorarsa internet sitesinde bahsediyorlar demeyin.
Bir arkadaş önermişti falan diyin. Sonra gelip reklam yapıyorlar.
Bunu daha önce de yazmıştım ama bir daha belirtmek istedim. :KK66:

yaniii kızlarrr fal baktıramadınız öyle mi :KK43:

kızlar açıkçası ben artık hiçbir falcıya inanmıyorum o kadar sıkıldımki bu fal işinden şu siteye bile canım bakmak istemiyor
ben eylülün falına hiç inanmadım açıkçası çıktı dediğim şeyler de hiç onun dediği şekilde olmadı yani tesadüfen bildi bundan sonrası da hiç onun anlattığı şekilde gelişmedi ve gelişmeyecek
sadece eylül mü derseniz hayır tabiki hepsi yalan dolan

kızlar açıkçası ben artık hiçbir falcıya inanmıyorum o kadar sıkıldımki bu fal işinden şu siteye bile canım bakmak istemiyor
ben eylülün falına hiç inanmadım açıkçası çıktı dediğim şeyler de hiç onun dediği şekilde olmadı yani tesadüfen bildi bundan sonrası da hiç onun anlattığı şekilde gelişmedi ve gelişmeyecek
sadece eylül mü derseniz hayır tabiki hepsi yalan dolan

bu işi sonuçta para karsılıgı yapıyorlar cafeye %50 karsılıgında bütün gün bir sürü insana fal bakıyorlar sonuçta gelen müşteriyi boş geçirmemek adına bir şeyler yapıyorlar o kadar sıl fak baktırmak da yanlış özellikle tarot açtırmak herkesin duymak istedigi bazı cümleler oluyor tabikide insanız hepimiz umut ediyorum olumlu düşünelim olumlu olsun arkadaslar herkes için hayırlısı olsun....

nilüfer, eski megapolun sok. ında sor gösteririler ztnn.. 2. apartman, sağdan. 4. kat

cafenin adını hatırlıyormusun peki 2. binanın altında kafe gibi kıratane gibi bir yer var ama han gibi bir bina ne kapı numarası var ne bina numarası düşünce deli cesareti gittim aradım öğlen vakti 1:gitme:hihoyyythihoyyyt:teytey:delikafadulden

Şu ermeni falcı Ebru'nun yeri tam olarak neresi?
Eski mesajlara baktım da net cevap bulamadım hakkında.

nilüfer, eski megapolun sok. ında sor gösteririler ztnn.. 2. apartman, sağdan. 4. kat

güzelim yanında altında belirleyici bişey yokmu bu şekilde sarı çizmeli mehmet ağa sordum bilen yok yedik kafayı bizdekide deli cesareti başımıza iş açacağız fal yüzünden -tatlicadiarzu-

Şu ermeni falcı Ebru'nun yeri tam olarak neresi?
Eski mesajlara baktım da net cevap bulamadım hakkında.

sakaryada mercan balığın yanındaki bina mercan balıkla lokman hekim arasında apartman kapısı 1. kat arkabahçe kafenin adı ben gittim iyiydi tavsiye ederim hatta nilüferi bulamıyoruz madem bende ona gideyim ya aslında eylülede gidesim var neredeyse 1 ay oldu söyledikleride çıktı ama benim şimdi kafam karıştı kime gitsem:teytey::teytey::teytey:

sakaryada mercan balığın yanındaki bina mercan balıkla lokman hekim arasında apartman kapısı 1. kat arkabahçe kafenin adı ben gittim iyiydi tavsiye ederim hatta nilüferi bulamıyoruz madem bende ona gideyim ya aslında eylülede gidesim var neredeyse 1 ay oldu söyledikleride çıktı ama benim şimdi kafam karıştı kime gitsem:teytey::teytey::teytey:

gittinmi canımm falcıya?

X