Ankara'daki Falcılar

Falcılara sık sık gitmek gereksiz bence. :nazar:
Ben 6 ayda bi gidince her denilen oluyordu.
Neden öyle oldu bilemiyorum, belki de tesadüfidir ama sıklaştırınca hiçbiri çıkmadı denilenlerin.
:nazar:

Falcılara sık sık gitmek gereksiz bence. :nazar:
Ben 6 ayda bi gidince her denilen oluyordu.
Neden öyle oldu bilemiyorum, belki de tesadüfidir ama sıklaştırınca hiçbiri çıkmadı denilenlerin.
:nazar:

katılıyorum bir de iyi de olsa kötü de olsa tek falcıya gitmek lazım o zaman her dediği çıkıyor çünkü senin beklentilerin oluyor onun için

katılıyorum bir de iyi de olsa kötü de olsa tek falcıya gitmek lazım o zaman her dediği çıkıyor çünkü senin beklentilerin oluyor onun için

bence tek falcıya gitmek yanlış olur zaten seninle ilgili herseyi biliyordur daha ne söylebilir ki?ama cok sık fal baktırmamak gerektigine kesinlikle katılıorum bi de fal baktıracagınız zaman çok olumlu olun ki karsınınızdaki kişinin olumsulukları size geçmesin

sen nerden biliyorsun nilüferin tel nosunu herkese veriyormu gerçekten merak ettimzemuszemus

bu arada arkabahçedeki kadına da giitimm:)) tarihh sölemio:)

Tarih vermemesi hiç problem değil bence.
Biraz detay anlatır mısın? İyi bakıyor mu?
Kaç dk sürüyor? Fiyatı nedir?
Geçmiş ve şimdiyi bildi mi?
Gelecekle alakalı yaptığı yorumlar nasıldı?
Diğer gittiğiniz falcıların söyledikleriyle benzeşiyor muydu dedikleri?

yaa ben tek bişi için gitmiştimmm, dönücek dedii, ama zaman veremem dedii.. çok kısa baktı bana.kötüydüü..yaa dün sakaryadaki falcıma gittim bi ark.ım iş için biriyle görüşüodu, kızın adını bildi:))

yaa ben tek bişi için gitmiştimmm, dönücek dedii, ama zaman veremem dedii.. çok kısa baktı bana.kötüydüü..yaa dün sakaryadaki falcıma gittim bi ark.ım iş için biriyle görüşüodu, kızın adını bildi:))

Tüm falcılar giden sevgilinin geri geleceğini söyler zaten ama malesef ben dönenine rastlamadım hiç. Fallar yalan. sempatiksalakcinni

Bu arada Eylül de sana geri döneceğini mi söylemişti?

sakaryadaki falcın kimdi? iyice karıştı bende yaa, kim kiminle ilgili ne diyo kafamçokkarıştı

Valla ben de yoruluyorum sormaktan. Bir şeyler yapılmış ama açıklama yok ortada.

yaaa bi de benim kafam gerçekten karıstı bi konu da ben biraz süre geçtikten sonra nilüfere gitmeyi düşünyordum 2 ya da 3 ay sonra çünkü çok yakın baktırmam ama catık isimli arkadasımız isteyenlere telefon numarasını verebilirim die içimde bir süphe uyandı

bence bi zirveyle buluşalım, bu böyle olmayacak :içelim:. geçmiş sayfaları okudukça da kafam karışıyo

bence bi zirveyle buluşalım, bu böyle olmayacak :içelim:. geçmiş sayfaları okudukça da kafam karışıyo

aynen öyle mesela ben gerçekten çok memnun kaldım baktırdıgım faldan kimileri bana hiç iyi bakamadı falan diyor yok ya ben bunu anladım herkese de anlatmaya calıstım fal o an ki psikolojiyle de alakalı bir seye odaklanıp gitmemek gerekiyor fal bakan kişilerin zaten genelde hisleri güçlü olur aynı falcıya da gitmemek gerekiyor o da herseyi biliyor bilmiorum bunlar benim yorumum ama herkesin memnun kaldıgı bir falcı da var

Dişe dokunur bir tek Eylül var sanırım. Ona da gidildi zaten.
Elde bir falcı yok ki gidilebilecek. :nazar:

sennn hiç bir falcıya gitme artık yeterrrr bence sen ne yap biliyormusun su sesi olan bir yere git ayaklarını çime bas üzerindeki negatif enerji bir gitsin sen nazarı alıyorsun çünkü üzerine ametist tası tak eline kagıt kalemi al bütün herseyi yaz olumlu düşün olumlu olsun senin dilegininin biraz daha zamanı var artık o dilekten vazgectini ccevrendeki herkes de bilsin ondan sonra gerceklesecek kasım bası gibi benden sana nacizane bir tavsiyezemuszemus

sennn hiç bir falcıya gitme artık yeterrrr bence sen ne yap biliyormusun su sesi olan bir yere git ayaklarını çime bas üzerindeki negatif enerji bir gitsin sen nazarı alıyorsun çünkü üzerine ametist tası tak eline kagıt kalemi al bütün herseyi yaz olumlu düşün olumlu olsun senin dilegininin biraz daha zamanı var artık o dilekten vazgectini ccevrendeki herkes de bilsin ondan sonra gerceklesecek kasım bası gibi benden sana nacizane bir tavsiyezemuszemus

Zaten gitmem. Yeter artık bana. En azından 2 ay kadar bir süre gitmeyeceğim kesin.
Nazarı çektiğimi tüm falcılar söylüyor zaten.
Daha dün konuştuk annemle ametist taşı almayı.En kısa zamanda halledicem.
Çevreme de o kişiden vazgeçtiğimi yansıtıyorum zaten.
Çünkü falıma bakanlar bu konuda asla hiçkimseyle konuşma diyorlar bana.
Kimseye anlatmamalıymışım. eyvahedigeldismile
İnşallah olur o dileğim. :Saruboceq:

Allahtan evimizin burda su sesi de çim de var.
Yaparım dediğini.

Bu arada neleri yazmam lazım kağıda?

beyaz bi sayfaya su ana kadar yasadıgın aklında kalan iyi günlerini yaz yüzünden gülümseme uyandıracak seni mutlu eden duygularını yaz

baska bir kagıda da su ana kadar yasadıgın olumsuzlukları yaz bittikten sonra da altına ben yasadıgım tüm bu olumsuzluklardan dersimi çıkartım yaz olumlu düşün olumlu olsun hersey evine güvenmedigin hiç kimseyi sokma esyalarını kimseyle paylaşma gücün cok zayıf insanların kötü enerjisini çok çabuk alabiliyorsun o yüzden olumlu düşünme üzerine egzersizler yap

Evet çok mantıklı şeyler söylüyorsun.
Uzmanlar da bu tip şeyleri öneriyor kendimizi rahatlatabilmek adına.
Yapacağım bunları muhakkak. Teşekkür ederim. :KK66:

X