Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

yelkenlikiz merhaba,benim üyeliğim yeni olduğu için özelden mesajlara cevap veremiyorum..tolga beye gelecek ay başlayacağız...gider gitmez düşüncelerimi iletirim tabiki...ben hep gebelik takibi için doktor aradığım için diğer durumlar hakkında pek bir fikrim yok, ancak şuan tedavi olan bir arkadaşım var eğer sonucu başarılı olursa doktoru hakkında bilgi veririm...balgatta akropol hastanesi var, fiyatları çok uygun, bülent bey de oldukça ünlü...istersen deneyebilirsin..tlf numarası 207 90 00..onun dışında zekai tahir kesinlikle iyi bir devlet hastanesidir ve doktorları çok iyidir, eğer kalabalığından şikayetçi olmazsan önce buraya başvurabilirsin..bir arkadaşım da medicana dan yusuf üstüne tedavi olmakta, oldukça memnunlar...

Bende 1 aylık hamileyim bütün yazılanları okudum ve kafam karman çorman oldu :S Allah nasip ederse önümde uzun bi maraton var Allah hayırlı bilgili bir doktor çıkarsın karışımıza ... Nereye gitsem ne yapsam karar veremedim :S

Selam Ankarada iyi güvenilir ve alanında uzman (bayan olması tercihim) bir kadın doğum uzmanı arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar bende 1,5 aylık hamileyim lina kadın sağlıgında ilk kontrol için şükran çakmak adlı doktora gttim.İlk bakışta olumluda diyemem olumsuzda diyemem.Nötr üm açıkçası.Hakkında yazılan yorumları okudum olumlu yorumlar olumsuzlara göre fazla.ama o kadar hızlı hızlı konuştu ve anlattıkı tek bir soru dahi soramadım çünkü aklımdan hepsi uçtu.
kendisi çocugunu yaparken doktor arkadasının gazabına uğramış,çocugunun şu an normalle anormal arası oldugunu anlattı.bu yüzden gebelik takibinin çok ciddi ve doğru yapılması gerektiğini söyeleyerek bana güven verdi aslında.Bi yandanda şöyle düşünüyorum: her doktor tek tek ceviz ye, yumurta ye, süt iç diye tabıki her hastasına sureklı bahsedemez netıcede internetten fazlasıyla beslenme konusunda bılgılenıyoruz.Olağan dışı birşeyde müdahale eder heralde,Hızlı konuşması ve bi çok şeyi kendı adına birden cevaplamaya çalışması bundan ileri geliyor diye düşünüyorum.
Onun haricinde başımıza hiç bişi gelmez inşallah, zaten hepimiz önce allah a emanetiz.Bizler çocugumuz ve kendımız için önce allah ttan istemeli ve beklemeliyiz herşeyi.Sonra bir doktora güvenmeliyiz.Ama oda neticede insan ve hata yapabilir allah istemediği sürecede yapamaz.Eğer başımıza gelecek varsa önüne geçemeyiz .Bunun için çokta ince elememek lazım diye düşünüyorum.mesela doktor bülent bey çok methedilmiş ben ona kaymak üzereyken bir arkadasın yazısını okudum anında sogudum.Sonra dedımkı bunun sonu yok duamı edıcem ve doktoruma guvenıcem devam edıcem galıba.Sizlerede yazarım ilerleyen gunlerde.buraya yazan insanlarında emeğine ve yüreğine sağlık diyorum.Bunlar gerçekten çok önemli arakdaşlar.Çok güzel bilgiler alabiliyoruz,çok fayadalanbiliyoruz.Bu şeklilde yazışmalar oldugunu doktorlarda bıldıklerı için inanın kendılerıne çeki düzen veriyorlar.olması gerekende bu zaten.

canım merhaba,
bende şükran çakmak hanıma gebelik öncesi muyaene için gittim. aynen senin gibi şükran hanıma bu forumdaki yorumlara dayanarak gitmiştim.
senin dediğin gibi çok hızlı konuşması ve bir çok şeyi aynı anda cevaplamaya çalışması yüzünden bende konuşup kendimi tam olarak ifade edemedim.çünkü hep o konuştu ama pek de işime yarar şeyler yoktu.
ben daha önce jinekolojik muayene olmamıştım saolsun beni rahatlattı ve muaynem kolay geçti.bu bir artı özellik ama bende ne olumlu ne olumsuz. kararsız kalmış durumdayım.bir taraftan doktor araştırmalarına devam ediyorum.
bir de ben daha hamile olmadığım için mi böyle davrandı diye düşündüm. sonuçta gebe kalıp gitsem daha ciddiye alır diye düşünüyorum.
şu an hamile değilim ama hamile kalırsam da kalamazsam da bir defa daha şükran hanıma gitmeyi düşünüyorum.kesin kararımı o zaman vericem.
ama bu arada sende gebelik sürecindeki izlenimlerini paylaşırsan çok sevinirim.
bu arada sanada hayırlı olsun diyorum canım allah sağlıcakla bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah.

merhaba eski bir mesaj ama umarım foruma girip cevaplayabilirsiniz...ben de 3. düşüğümün ardından özgür beye gittim...gerekli tetkileri hacettepede yaptırdım ve beni inanılmaz rahatlattı...şiddetle tavsiye ederim...kliniği de çok rahat ve temiz...doğumun toplam kaça mal olduğunu söyleyebilirseniz sevinirim...ben geçen ay muayene için 330 tl ödedim...

Son düzenleme:
geçmiş olsun canımm
kafamı karıştırdın bende iyi bi doktor bulamadığım için lokman hekime gidiyorum gerçi hamile falan değilim ama-tatlicadiarzu-

bende katılıyorum lokman hekımden bende memnun degılık etlıktekın den para avcıları,,,para verdıgımız halde cok sıra beklıyoruz,,,,artı ben 4 haftalıkken bana hafta gel kesenın ıcını gorup kalp atıslarını goruruz dedıler,kalp atısları 7 haftadan once gorunmez sırf para almak ıcın,,,kese gozuktuydu ama bos veya dıs gebelık olabılırdı sordugum halde yok dıs gebelık degıl dedıler,,,kesenın ıcı gozukmedıkce dıs gebelık oldugunu bılemezlerkı,,,,para avcıları baskada hıc bır sey degıl

arkadaslar ben ufuk unıversıte dr rıdvan ege hastanesıne gıtmeyı dusunuyorum sızce nasıl ıyımı tedavı olmak ıcın,,,recai papuccu yu ovuyorlar,,,

arkadaslar ben ufuk unıversıte dr rıdvan ege hastanesıne gıtmeyı dusunuyorum sızce nasıl ıyımı tedavı olmak ıcın,,,recai papuccu yu ovuyorlar,,,

ben bi kere gittim muayeneye ufuk unıversıte dr rıdvan ege hastanesıne, poliklinik sistemi var, biz Gamze hanımın polikliniği var diye gitmiştik başka biri muayene etti (kim olduğunuda bilmiyorum), muayene olduğumuzuda pek anlamadık gerçi, biraz devlet hastanelerini aratmayan bi tarzları var, aslında 2 oda var gibi duruyor kadın doğumda ama perdeyle ayrılıyo birbirinden, ama ucuz ve temiz hastane

eğer özellikle bir doktora muayene olmak istiyorsanız o şekilde randevu vermiyorlar, o doktorun telefonunu bulup görüşüp gidin derim ben

benim doktorum da cemil kaya ben de çok memnunum.. hamileliğimin ilk haftasında tobb etü'den burcu hanım'a gitmiştim ama açıkçası ben pek memnun kalmadım.. burcu hanım sadece sorduğumda açıklamalar yapıyodu ilk gebeliğim olduğu için ne soracağımı doğrusunu söylemek gerekirse her zaman bilemediğim için ben pek memnun kalmadım. iş yerimde cemil bey'i çok övdükleri için onu denemek istedim ve gerçekten çok memnun kaldım. bebekle ilgili herşeyi tek tek anlattı, ne yapmam, ne yapmamam gerektiğini de..

nur hanım (umarım yanılmıyorumdur) cinsiyet tahminini cemil bey mi yapmıştı?

evet cinsiyet tahmini yaptı ve yanılmadı:))))

Fatih Üniversitesi Yrd Doç Dr Yüksel Onaran derim güvenilir ve size değer veren sizi her konuda bilgilendiren bir doktor arıyorsanız eğer :))

littlebirdie teşekkür ederim güzel dileklerin için.YANLIZ çok nete gıreeemdım geç cevaplıyorum kusura bakma.Benim 6 ayımm bitti hala şükran hanımma gidiyorum.Ya nasıl anlatım bilmemm ki şükran hoca kendine çok güveniyor.Halkın çok tercih ettiği doktoru ben hasta olsamm tercih etmem diyor.Onun kendine güvenide beni rahatlatıyor ama yeniden hamile olsam ona gitmmem gerçekten.Çünkü hiç bir tavsiye yeme içme konusunda bi bilgi alamıyorum ya hep ben soru soruyorum ilgisiz tavrı beni çok rahatsız ediyor.Bide ultrason görüntüleri hiç kaliteli değil.Böyle işte canım sende var mı güzel gelişmme?

Arkadaşlar ben de doktor konusunda çok kararsızdım. buralardan çok araştırdım. belki sizlere faydası olur diye buradan deneyimlerimi paylaşmak istyorum. biz üç öğretmen arkadaşız aynı okulda görev yapıyoruz. iki arkadaşım da sebahat hanım da doğum yaptı. çok tavsie ettikleri için ben de onu tercih ettim. şuan 33 haftalık oldum. bu haftaya kadar 4-5 haftada bir çağırıyordu. bugün iki hafta sonra gelmemi istedi zira bebeğim biraz büyük iki hafta önden gidiyor nst kontrolünde olması şart. hastanede üç doktor var. e haklı olarak doğumu gelen herkes kendi doktoru doğuma girsin istiyor. bazen randevuma gittiğimde doğumda olduğu oluyor ve bekliyorum. ama hiç kızmıyorum çünkü doğumdaki ben de olabilirdim ve doktorumu başımda isterdim. onun dışında beş dakikadan fazla hiç beklemedim. ben 24. haftama kadar başka bir hastaneye gitmiştim. tüm tahlillerimitopladım götürdüm sabırla inceledi notlar aldı. her soruma tatmin edici cevaplar verdi. beni hiç kasmadı üzmedi şimdiye kadar. 4 gün önce ikinci arkadaşım ormal doğumla bebeğini doğurdu. çok memnundu. bugün yanındaydım rahatlıkla dolaşıyor bebeğiyle ilgileniyordu. epidural normal istiyordu aslında ama sebahat hanım öyle güzel davrandı ki epidurale gerek kalmadan doğumunu yaptı.sancısını odasında gezerek konuşarak arada bir de sıcak duş alarak çekti. hastaneye girdikten beş saat sonra doğum oldu. kim nederse desin ne yaşamış olursa olsun benim kendi gözlemlerim bunlar. ve içim çok rahat ben bukadar doğal doğum yanlısı bir doktor görmedim ona çok güveniyorum. rahatlıkla tavsiye ederim... hayırlı doğumlar hepinize

Merhaba cnm bende bu gün Prof Dr Ruşen Aytaç a gidiçem çok tedirginim üroloji Prof Dr cenk Yücel bilen bişeyi yok eşinin dedi kasık fıtığı var ameiyat demişti dün ama eşimde olmaz sanmıyorum şimdide ruŞen beye gidiçez bu gün gidenler varmı nasıldır

canım benim doktorumdu..dr mehmet serdar oğuz...zekai tahir burak doktoru aynı zmanda....muayanehanesi de var..sormak istediğin nedirr??:uhm:

bende doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum serdar bet hakkında hep iyi şeyler okudum ama sezeryan yanlısı olduğunu yazmışlar sizinki normal mi sezeryan mıydı

bende cüneyt beyin hastasıyım ve kendisini tam da sizin yazmış olduğunuz nedenlerle değiştirmek istiyorum siz sonradan hangi doktora gittiniz cihangir beye gittiyseniz memnun kaldınız mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…