Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

şubat ayında ben de başlıyorum kızlar... gop ta bir yer, tüm bacak+genital+koltuk altı 400 lira bitene kadar. alex ile yapıyorlar

gittiğiniz yerin ismini verebilir misiniz? fiyatı benim bütceme göre uygunmuş.. bende başlamak istiyorum bir an önce.

bende ankarada zafer çarşısının ordaki merkeze gidiyorum daha ilk seansma gittim zaten dr un sadece adı var kız da yarım yamalak cevap verdi sorularıma özellikle yüz bölgesi koyu ten siyah sert kıllarda sonuç alan varsa bana ö.m atabilir mi lütfen düğünüm olmadan kurtulmak istiyorum bu lanet şeylerden :2:

gittiğiniz yerin ismini verebilir misiniz? fiyatı benim bütceme göre uygunmuş.. bende başlamak istiyorum bir an önce.

şu an ismini bilmiyorum, ablam gidiyo uzun zamandır, koltuk altı ve yarım bacak 200 e anlaşmıştı ve bitmek üzere. çok memnun kaldı ablam o yüzden ben de gidicem. burdan isim verebiliyo muyuz öğrenince söyliyim

şu an ismini bilmiyorum, ablam gidiyo uzun zamandır, koltuk altı ve yarım bacak 200 e anlaşmıştı ve bitmek üzere. çok memnun kaldı ablam o yüzden ben de gidicem. burdan isim verebiliyo muyuz öğrenince söyliyim

özelden mesaj atarsan çok sevinirim canım yazılmıyor heralde isim. bende gitmeyi düşünüyorum. memnun kalan birilerinin gittiği yer olması çok iyi

Ben çankayada bir merkezde ng yag la tüm vucut yaptırdım çok memnun kaldım bitti leke yanık risk yok yazın bile gittim ilgidende çok memnun kaldım ilgilenirseniz isim verebilirim

canım bana da ismini verebilir misin?

Ben çankayada bir merkezde ng yag la tüm vucut yaptırdım çok memnun kaldım bitti leke yanık risk yok yazın bile gittim ilgidende çok memnun kaldım ilgilenirseniz isim verebilirim

gittiğiniz yerin ismini veririminiz?

İnşallah işe yarar canım, çünkü emla kullanıp hiç fayda görmeyenler de var. Benim gittiğim yerde kullandıkalrı cihaz çok yeni bi cihazmış, sanırım Ank'da sadece burda varmış, acayip hızlı bi cihaz benim önceki merkezimde alex epicare vardı tüm vücut seansım 2,5-3 saate yakın sürmüştü, ama burda 45dakka sürdü sadece, diğer yerde kılların tamamı dökülmemişti kontrol seansına çok fazla kıl kalmıştı, ama burda nerdeyse hepsi döküldü,elle sayılcak kadar kıl kalmıştı kontrol seansıma. Belki hızlı olması senin iççin daha iyi olursa diye bilgi vermek istedim..

merhaba bana özelden mesaj atarmısın nerde yaptırdın? soprano ütüleme lazer yaptırmak istiyorum ankarada birkaç yer buldum ama daha önce giden varmı tecrübelerini merak ettim

Merhaba arkadaşlar ben de bugün lazer epilasyona başladım. alex ile yapılıyorlar. adı epi.. ile başlayan poliklinik iyi bir yere benziyor giden arkadaşlarım da memnun haftaya kontrole gideceğim ancak bana çok pahalı geldi normalde arkadaşlarım genital+koltuk altında 150 verirken benden sadece genital için 200 istediler. bacaklarına çok yaymışsın ve genital bölgenin arka tarafında çok kıl var falan deyip böyle bir fiyat verdiler. halbuki ben de kıllarım seyrek diye övünürdüm :85: her yerde mi böyle bir uygulama var yoksa bunlar beni çok istekli görüp de fiyatımı yükselttiler hiç anlamadım. Konuyla ilgili bilgisi olanlar bana bilgi verebilir mi? ve bana daha uygun ve kaliteli bir yer önerir misiniz? Özelden de mesaj yazamıyorum siz bana mesaj atarsanız çok sevinirim :KK16:

Yasvesis batikenttekine gidiyorsan Ben de oraya gidiyorum.Ben eylulde basladim genitale.100 lira.memnunum ama kontrole cagirmiyorlar.kontrol olmadanda olmuyor drdim.cunku Benin dokulmeyen cok tuyum kalio.sen de kacirma kontrole cagirmislar ne guzel.ama pahali tabii.Ben tum bacaga 450;kolaltina 60 veritorum

ben kızılaydakine gidiyorum aaarzu88 sana da bayağı pahalı demişler benim anlamadığım hepsi aynı isim altında çalışıyorlar ama başka başka fiyatlar veriyorlar ki ben kıl yoğunluğuna baktıklarını da düşünmüyorum kafalarına göre söylüyorlar bence. sen gittiğin yerle bir konuş o kadar pahalı olduğuna göre kontrol olması lazım. ben başka bir yerle konuştum koltukaltı+genital 125 dediler ama kontrol atışı yapmıyorlar. ben bir dahaki sefere bu ikinci yere gideceğim. orası da poliklinik. ep...de 6 seans gideceğime h...da 10 seans giderim daha uyguna gelir.

kızlar ben yaklaşık 7 ay önce koltuk altıma yaptırdım ne aletin markasını biliyorum ne tam olarak kaç seans gittiğimi maalesef :) ama jel sürüyor önce tek bildiğim o :)

ben gayet iyi sonuçlar aldım koltuk altım uzun süre çıkmıyor çıktığı zaman da incecik tüy gibi, kesin sonuca ne zaman ulaşırım bilmiyorum.

Aranızda başka bunu yaptıran var mıdır bilmiyorum ama yaklaşık 1-2 ay önce de göğsümde çıkan birkaç taneye iğneli yaptırmak istedim ama lazer yapan bayan ufak ufak tüylenme olduğunu yayıldığını istersem lazer yaptırmamı söyledi korktum zararı olur mu diye ama araştırdığım kadarıyla bişi göremedim 1 uygulama 1 kontrol de göğsüme yaptırdım. Beklemedeyim şimdi. Burda bazı arkadaşların olmayan yerleri de uyardı artış yaptı demesinden gözüm çok korktu göğsüme yayılırsa diye :KK43:(

Ve son olarak genital bölgeye de cesaret edip geçen hafta başladım ama böyle bir acı olamaz her seferinde yerimden zıpladım :s
Çok yoğun olduğu için mi öyle oldu bilmiyorum..

BEnim sormak istediğim göğsüne lazer yaptıran sonuç alan var mı? ve genital bölgede bu kadar acı çeken?

Herkese iyi akşamlar diliyorum...

Merhaba cherry_pie, konuyla okuduğu kadarıyla jelli olan yöntemi çok önermiyorlar ancak bu lazer işi kişiden kişiye değişiyor, faydalı olduysa ne mutlu sana :KK3:
arkadaşım alex yaptırdı bir seans ve kontrole de gitti ancak devam etmedi ve kıllarının biraz da kalınlaştığını ve çoğaldığını söyledi, ben de o korkuyla devam etmeye karar verdim yoksa ben de bırakmayı düşünüyordum.
acı olayı da kişiden kişiye farklılık gösteriyor. şahsen bende dayanılamayacak bir acı olmuyor yaptıktan sora 1 saat falan hafif bir sızı oluyor sonra geçiyor. faydasını görelim de acıya dayanacağız artık.

bende kızılayda gidiyordum 7-8 seans tavsiye ettiler bacak için ama ben 5 seansta azaldı diye bıraktım şimdi sanki gitgide çoğalıyo ya da bana öle geliyo sanırım tekrar başlıycam. merak ettiğim yine 7-8 seans mı gerekir yoksa 2-3 mü bilemedim :KK43:

bende kızılayda gidiyordum 7-8 seans tavsiye ettiler bacak için ama ben 5 seansta azaldı diye bıraktım şimdi sanki gitgide çoğalıyo ya da bana öle geliyo sanırım tekrar başlıycam. merak ettiğim yine 7-8 seans mı gerekir yoksa 2-3 mü bilemedim :KK43:

genel olarak herkes 6-7 seans gidiliyor benim gittiğim yerde 6 seans dedi kıllar azalsa bile yine de gitmek gerekiyor galiba ama son seanslar 50 günde bir değilde 2buçuk 3 ayda bir oluyormuş.
senin durumunda nasıl olur bilemiyorum ama kıllarını kökten almadıysan 2-3 seansta biter diye düşünüyorum.

gul_ciek sen nereye gidiyorsun? memnun musun gittiğin yerden?

bana ismini mesaj atarsan sevinirim, ben ankarada yeniyim ve lazer yaptırmak istiyorum da ancak nereye gideceğimi bilemiyorum önerileriniz olursa kızlar bana mesaj atın lütfen

Son düzenleme:
genel olarak herkes 6-7 seans gidiliyor benim gittiğim yerde 6 seans dedi kıllar azalsa bile yine de gitmek gerekiyor galiba ama son seanslar 50 günde bir değilde 2buçuk 3 ayda bir oluyormuş.
senin durumunda nasıl olur bilemiyorum ama kıllarını kökten almadıysan 2-3 seansta biter diye düşünüyorum.

gul_ciek sen nereye gidiyorsun? memnun musun gittiğin yerden?

inş 2-3 seansta atsam çok sevincem adını hatırlayamadım ama sakaryada bir yerdi. birinin tavsiyesiyle gittim. ilk 2 seans memnundum ama sonrdan sanki fazla etkisi olmadı gibi, bide sonradan oradaki bayandan da huylandım,tavırları garipti. ama epey süredir gitmiyorum. ağdaya gidiyorum ...

Son düzenleme:
X