Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Ben çankayada bir merkezde ng yag la tüm vucut yaptırdım çok memnun kaldım bitti leke yanık risk yok yazın bile gittim ilgidende çok memnun kaldım ilgilenirseniz isim verebilirim

bana özelden ismini yazabilirseniz çok sevinirim bi de numarası varsa teşekkürler şimdiden.

merhaba bana özelden mesaj atarmısın nerde yaptırdın? soprano ütüleme lazer yaptırmak istiyorum ankarada birkaç yer buldum ama daha önce giden varmı tecrübelerini merak ettim

banada gittiğiniz yerin adını telefonunu yazarsanız çoook sevinirim teşekkür ederim şimdiden

arkadaşlar dün özkan dermatolojiye gittim. ordaki bayanla görüştüm. bayan tüylerimiz epilasyona uygun olmadığını ve sonuç alamayacağım için yaptırmamam gerektiğini söledi. gerçekten çok güvenilir ve dürüst bir ortam olduğunu anladım =)

Bayındır veya Güven hastanelerinde lazer epilasyon yaptırmış olan arkadaşlar var mı acaba? bilgi rica edeceğim..

sana bir yer tavsiye edebilirim şu anda seanstan çıktım alexandirate yapıyo işte yüzde 80 oranında azalma var sakallarım bitti ince tüylerim kaldı bide göğüs bölgeme başladım 15 gün önce tüylerim patır patır döküldü 5 - 6 seansa o da biter:) keçiörende yaptırıyorum bende

sana bir yer tavsiye edebilirim şu anda seanstan çıktım alexandirate yapıyo işte yüzde 80 oranında azalma var sakallarım bitti ince tüylerim kaldı bide göğüs bölgeme başladım 15 gün önce tüylerim patır patır döküldü 5 - 6 seansa o da biter:) keçiörende yaptırıyorum bende

hastane mi orası? ne kadara yapıyorlar? teşekkürler..

keciorendeki yerin adini ve ucretini yazarmisiniz ben de lazer yaptirmak istiyorum :KK43:

arkadaşlar merhaba uzun uzun bütün yazılanları okuyamadım ama bana ankara bahçelievler veya kızılay ya da yakınlarında bir yer önerebilirmisiniz? özelden isim tlf numarası gönderirseniz hemen randevu alıp başlamak istiyorum.

hanımlar aranızda x yere gittim, memnun kaldım bir daha tüylerim çıkmadı, iz sorunu falan yaşamadım diyen yok mudur?

Bayanlar ben lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz, tüylerinizi bitirmiş ya da gidip memnun kaldığınız merkezleri öğrenmek istiyorum.Özelden mesaj atarsanız çok sevinirim bir de ücretinizi de söylerseniz çok memnun olurum

Kesinlikle yaptırmayın diyenlere katılmıyorum tamamen yok ölmüyorduk belki ben daha dev ediyorum ama azalıyor mesela ben gecen sene Nisan'da başladım koltuk altım orman gibiydi ilk yaptırdım 2 ay sonra gel dediler 2 ay sonra gittim gercekten çıkmıştı sonra kıllar çıktıkca gel dediler 3 4 ayda bir gittim simdi gittiğim yer kapandı 1 sene oldu 3 seans yaptırdım sadece koltuk Altın'ın kenarlarında çıkıyor onları da yoldum o kadar az çıkıyor ki anlatamam simdi başla yere onlarida yaptircam
Basta cok para gını gözüküyor ama bem 2 haftada bir sır Agda 5 lira veriyordum ve kılların uzamasını beklerken çektiğim çile giydiğim uzun kollu tişörtler de cabasiydi simdi 50 tl den 3 seans gittim 1 sene boyunca 3 4 ayda cikti resmen rahat ettim
Terleme durumu yok hatta sanki bana az terliyorum gibi geliyor
Hem maddi acıdan ucuza gelde sır ağdaya göre hemde rahatlığı paha biçilmez istediğim zaman giydim askıslimi tişörtümü ohh miss

kızlar bnde lazere baslamak istiyorum suan yer arastırıyorum yaptıran ve memnun kalan arkadaslar bana ozelden msj atabilirlermi acaba? mumkunse fiyatıyla birlikte? simdiden tesekkurler..

bende öneri rica ediyorum özelden mesaj atabilirmisiniz? beyaz tenli ve çok yoğun ve sert siyah kıllarım :KK43:

kızlar bende Ankara'da Subayevlerinde bir yere başladım lazere ikinci seansım bu hafta içinde olacak. şimdilik memnunum ilk seans olmasına rağmen gözle görülür bir azalma oldu. bu arada tüm vücut yaptırıyorum .. yapan ablayı daha önceden tanıdığım için hiç bir sorum yaşamıyorum..

X