Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

ben alabalık 32 arkadaşımızın önerisiyle elosa gittim çok temiz bir yer çok beğendim sanırım oraya başlayacağım kızılay da olsun diyenler bi gidin görüşün bence

ben alabalık 32 arkadaşımızın önerisiyle elosa gittim çok temiz bir yer çok beğendim sanırım oraya başlayacağım kızılay da olsun diyenler bi gidin görüşün bence

Elosun hemen yanındaki ara sokakta Özkaya tıp merkezi var, ben de 2 sine de gittim, özkaya çok temiz bi yer ve elos'un yarı fiyatını verdi bana. Bide orasıyla görüşün bence genital yaptırana koltukaltı hediye 2si 100 liraya geliyor

Elosun hemen yanındaki ara sokakta Özkaya tıp merkezi var, ben de 2 sine de gittim, özkaya çok temiz bi yer ve elos'un yarı fiyatını verdi bana. Bide orasıyla görüşün bence genital yaptırana koltukaltı hediye 2si 100 liraya geliyor
Fiyattan daha ziyade kaliteye bakin hizmete bakin. Ucuz fiyata yapan yer cok ankara da. Siz basladiniz mi. Kac seans oldu. Durumlar nasil?

Fiyattan daha ziyade kaliteye bakin hizmete bakin. Ucuz fiyata yapan yer cok ankara da. Siz basladiniz mi. Kac seans oldu. Durumlar nasil?

neden sürekli kendi gittiğiniz yeri övüyosunuz? Kalite ve hizmeti daha gitmeden nerden bilebiliriz zaten ? ben 2siyle de görüştüm özkaya da güzellik merkezi değil tıp merkezi sonuçta gayet hijyenik kaliteli bi yer, gidenler de çok memnun. Her söylenen lafa atlıyosunuz, ben sadece gidip görüşmesini söyledim elos'u kötülemedim.
Ben sizin reklam yaptığınızı düşünüyorum artık maşallah lazer forumundan çıkmıyosunuz

neden sürekli kendi gittiğiniz yeri övüyosunuz? Kalite ve hizmeti daha gitmeden nerden bilebiliriz zaten ? ben 2siyle de görüştüm özkaya da güzellik merkezi değil tıp merkezi sonuçta gayet hijyenik kaliteli bi yer, gidenler de çok memnun. Her söylenen lafa atlıyosunuz, ben sadece gidip görüşmesini söyledim elos'u kötülemedim.
Ben sizin reklam yaptığınızı düşünüyorum artık maşallah lazer forumundan çıkmıyosunuz
Ben ne dedim ki simdi. Siz kendiniz ozelden de sordunuz bana cevap verdim. Evet cok memnunum. Kendinizde baska yere gideceginizi soylediniz. Hatta bir yerde reklam yapar gibi yok genital yaptirana koltuk alti bedava falan yazmissiniz. Bugun yine ayni seyi yazmissiniz. Bende kac seans oldu memnun kaldiniz mi diye sormam reklam mi oldu simdi? Niye bu kadar sinirleniyorsunuz ki. Sizde bi asabiyet var anlayamadim ama. Herkes burada soruyor arastiriyor oyle gidiyor. Ben kimsenin ucreti vermiyorum sonucta bana ne. Sadece kimsenin parasi bosuna gitmesin ve kandirilmasin ona uzulurum.

Ayrica bu konuya atlayan yazan da sizsiniz dikkatinizi cekerim.

Ben ne dedim ki simdi. Siz kendiniz ozelden de sordunuz bana cevap verdim. Evet cok memnunum. Kendinizde baska yere gideceginizi soylediniz. Hatta bir yerde reklam yapar gibi yok genital yaptirana koltuk alti bedava falan yazmissiniz. Bugun yine ayni seyi yazmissiniz. Bende kac seans oldu memnun kaldiniz mi diye sormam reklam mi oldu simdi? Niye bu kadar sinirleniyorsunuz ki. Sizde bi asabiyet var anlayamadim ama. Herkes burada soruyor arastiriyor oyle gidiyor. Ben kimsenin ucreti vermiyorum sonucta bana ne. Sadece kimsenin parasi bosuna gitmesin ve kandirilmasin ona uzulurum.

Ayrica bu konuya atlayan yazan da sizsiniz dikkatinizi cekerim.

Lazerle ilgili her soru sorana atlıyosunuz hemen çünkü. Bana bile kaç kez mesaj attınız mesaj attığınızı unutup. Ben daha özkaya'ya gitmedim bile ne reklam yapıcam, kendim de karar vermedim zaten, ama siz her sorana elos diyip ucuzsa kötüdür diye başka yerlere görüşmeye gitmeyi bile engellemeye çalışıyosunuz sanki .ben sadece görüşmesini söyledim özkayayla da. Ne zaman lazerle ilgilibişey sorulsa sizin cevaplarınızı görüyorum ve bana artık reklam gibi geliyor.

Gitmedigini yaptirmadiginiz yerin ismini niye tekrar soyluyorsunuz. Gider yaptirirsiniz. Memnun kalirsaniz yazarsiniz bunu. Surekli ozkaya ozkaya diye yaziyorsunuz.2 martta da paylasmissiniz bunu

arkadaşlar tartışmanın mantığı yok herkesin kendi aklı var arkadaş elosdan menunum dedi orayla gittim görüştüm mavı ışıkla da görüştüm aynı gün kadının konuşmaları bana acayip itici geldi ve kendimi ticarethanede gibi hissetim oraya da iş yerinden bi arkadaşım gidiyordu menunum demişti
bu haftaosnu da özkayaya gidip bakacağım orayı da söylediler
sonucta herkesin kendi aklı var iradesi var görür beğenir baslar bunu kimse reklamla ısrarla vs bir yere çekemez ben elosun içini görüştüğüm kişinin bilgi vermesini vs beğendim zaten prp içinde doktorlarıyla görüştüm zaten araştıtrarak bi şekilde karar verirsiniz benim gibi gidip görecek kişiler ona göre kararını verecek ben sadece ilk izlenimlerimi anlattm

Merhaba benim çok acil öneriye ihtiyacim var.
Kizilay'da elitcare diye bir yer var lazer yapan. Orayla görüştüm çarşamba icin randevu aldim ancak öğrenciyim ve param boşa gitsin istemiyorum.
Elitcare hakkinda bilgisi tecrübesi olan var midir?
Bana özelden ya da burada cevap yazabilir mi?
Yahut ankarada uygun fiyata onerebilecegi biryer olan var mi?

Benim seanslarım bitti %70lik kısım yokoldu tekrarlamadı genital bölgede ayva tüyleri var bazı yerlerdede tek tük tüyler gözükmüyor bile özel clnc medilife da yaptırdım öneririm

merhaba arkadaşlar elosa başladım ilk seansımı yaptırdım şuan için menunum bi sıkıntı çıkmadı bazı ayrıca bölgeleri ekstra olarak normal fiyattan daha ucuza anlaşarak onlarıda eklettim 50 dk da işlem bitti kampnaya devam ediyor mu bilmiyorum ama 8 seans 1744 tl anlastım kol altı tüm bacak genital yerleri kapsıyor paket
kartıma 6 taksit olduğundan 6 a bölündü diğer kartlara nedir uygulamaları bilmiyorum

merhaba arkadaşlar elosa başladım ilk seansımı yaptırdım şuan için menunum bi sıkıntı çıkmadı bazı ayrıca bölgeleri ekstra olarak normal fiyattan daha ucuza anlaşarak onlarıda eklettim 50 dk da işlem bitti kampnaya devam ediyor mu bilmiyorum ama 8 seans 1744 tl anlastım kol altı tüm bacak genital yerleri kapsıyor paket
kartıma 6 taksit olduğundan 6 a bölündü diğer kartlara nedir uygulamaları bilmiyorum
Ins cok cokkk memnun kalirsiniz ve hep birlikte sonsuza dek kurtuluruz tuylerimizden.

Elvankent lider tıp merkezinin lazer bölümünü asla tavsiye etmiyorum.Bitmiyor hiç bir şekilde yüz için gidiyosunuz biter diyorlar snra yüze şazer çözüm degil iğmeşiye geçin diyorlar.Bunun gibi bir cok şikayetci kişi var.Boş atış yapıyorlar.Hastane ama asla doktor kontrolü yok

Arkadaşıma uyup büyük bir hata yaptım ben monalisaya gittim azalan ara verince geri çıkıyor orayla arayı bozdum burdan araştırarakta Özel Clnc Medilife a başladım dökülmelerim ve aradaki süreç beni çok memnun etti yeni başlıycak olanlara önerebilirim.

çayyolu, ümitköy batıkent civarında alexandrite tavsiyelerinizi alabilir miyim hanımlar

X