Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

kaç seans oldu başlayalı bir de ücretler hakkında bilgi verir misiniz?

3.seanstayım ama çok az çıkıyor iki ayda bir falan gidiyorum artık. Koltukaltı ve genital iki bölge 100 liraydı ben gittiğimde kampanya vardı ama hala var mıdır bilmiyorum

canım ben bır seans gıttım daha,şimdilik memnunum,özelden mesaj atacaktım sana gıttıgım yeri, ama özel mesaja kapalıymıssın. goncat sana da ozelden yazdım.
Merhabaa :) yıllar geçmiş üstünden sonuç nasıl oldu. Memnun kaldiysaniz bana da söyleyebilir misiniz gittiğiniz yeri

slm kızlar ve asli85:) bana da gıttığınız yerlerın tel ve adreslerını atrmısınız?ozelden atamadımda sahsı olarak. Ayrıca ben nd yag ve alex bırlıkte kullanan bır yer ıstıyorm ankarada hatta mumkunse kızıılayda? ozelden atabılırmısınız?:KK34:
Merhaba ben de Ankara'da bir yer ariyorum. Siz gittiyseniz ve memnun kaldiysaniz söyleyebilir misiniz bana da. Karar vermek öyle zor ki

Merhaba ben de Ankara'da bir yer ariyorum. Siz gittiyseniz ve memnun kaldiysaniz söyleyebilir misiniz bana da. Karar vermek öyle zor ki
Daha öncede bu konuda yazmıştım Özel Clnc Medilife a gidebilirsin cihaz candela alexandrite istersen buz lazerde var.Ben orda kurtuldum tüylerden kıllardan.Tekrarlanma olmadı henüz üzerindende zaman geçti.Hormonal değişimlerde ne olduğunu zaten gözlemliycem ozamanda yazarım zaten.Umarım istediğiniz gibi bir yer bulursunuz.Sağlıcakla kalın..

her kadın gibi bende bu konuda müzdaribim ankara kızılayda epider plus adında bir güzellik varmış arkadaşım oraya gittiğini söyledi ve memnunmuş içinizde giden var mı bir yandan bende internette araştırıyorum herhangi bir şikayet falan görmedim içimizde giden illa ki vardır gidenlerin yorumlarını öğrenebilir miyim ?

şu an en en çok araştırdığım konu, nereye gideceğimi bilemiyorum :işsiz:

Ben ankarada 2018 de aris çukur ambara başladım.suan yüzde 80 bitti.üç dört ayda bir gidiyorum.reklam anlaşılmasın valla oldukça pahalı bi yer.kuruttular beni resmen ama tüysüzlüğe deger dedim gittim 😂😂

bugün bi arkadaşımda ordan söz etti,
bir de La Vie Klinik varmış dr gözetimindeymiş

herpsinin fiyatı farkı :KK70:

çıkssss google yorumlarına dikkat eden biriyim aris i eledim :KK70:

Vallahi öyle.bitirmeyecek biyere bir bucuk iki verecegime 3 vereyim bitsin dedm.bu kıl insana herşeyi yaptırır.özgüvenİni etkiliyor resmenn

kesinlikle, artık en yakın zaman da halletmem lazım
çok sıkıldım sürekli ağda - jilet işlerinden

2 yıl elvankentte lider tıp merkezine gittim.alexsanderayt cihaz vardı.yüzümü cogalttı heryerim arttı bir genitale iyi geldi.herkes şikayetçiydi ama şikayetvar.comda bir tane bile şikayetleri yoktu o zamanlar.şimdi ne durumda bilmiyorum tabi

2 yıl elvankentte lider tıp merkezine gittim.alexsanderayt cihaz vardı.yüzümü cogalttı heryerim arttı bir genitale iyi geldi.herkes şikayetçiydi ama şikayetvar.comda bir tane bile şikayetleri yoktu o zamanlar.şimdi ne durumda bilmiyorum tabi
Benim bütün vücuduma etki etti acaba cilt analizini ve cihazımı yanlış seçtiler markası neydi cihazın.

Bacak alex yaptırdım diz kapagi hariç bitti

Kol altı alex yaptırdım bayaa azaldı ama sonra iğneli yaptırdım şu an saysam 5 tane çıkmaz cımbız ile alıyorum

Paket alex yaptırdım asla bitmedi ağda devam

Yüz için buz lazer başladım 3. Seans hayırlısı bakalım

X