Ankara'ya yeni tasinacak çocuklu aile icin nezih semt onerisi?

Ay etimesgut cok varoş bi yer, sincanin bi tık ustu
Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.

sakın ama sakın demetevlere bakmayın yenimahalle merkez falan olabilir yada arabanız varsa çayyolu yaşamkent incek

Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.
Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.

Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.
Ama ben orayi kastediyorum. Yasamadigimi soyledim size. Ilce olarak etimesgut olarak geciyor. Ben hepsi nezih demedim ilce olarak belirttim. Tam adreslerini bilmedigimi de soyledim.onlarin yasadigi evet nezih bir yer sakindi temizdi cadde ustu olmasina ragmen.
Ben iddiali degilim fikrim bu sadece orayi goren biri olaraktan.
Evet sosyo ekonomik durum gayette onemli cunku konu sahibi kira konusunda cok yuksegi tercih etmeyecegini belirtti yorumlarda ve alakali bi durum.
Ben yaşayan biri olarak degil, misafir olarak edindiģim dusunceyi belirttim gerisi benim icin deģil konu sahibi icin onemli :)

Merhaba yaklasik 15 yildir İstanbul'da yaşıyoruz iş sebebiyle Ankara'ya taşinma ihtimailimiz var 2-3hafta icinde.3yasinda bir oglum var.Ankara'yi boyle gezmek disinda hic bilmiyorum,yardimci olursaniz çok sevinirim.Temiz nezih guvenli ilce semt onerisinda bulunabir misiniz?Konuyu da ins dogru yere acmisimdir😊

Etimesgut falan öyle iyi biryer değil düşünüldüğü gibi eğer durumunuz iyiyse Çayyolu, Ümitköy taraflarını öneririm orta halli sayılırız diyorsanız bence Çankayadan şaşmayın derim :) Özellikle Bahçelievler, Nenehatun, Küçük Esat, Büyük Esat, Oranlar vs..

çukurambar cankaya çayyolu ümitköy buralar
biraz evler pahalı
etimesgut sincan yenimahalle orta halli

Merhaba.🖐 tasindin mi karar verdin mi bilmiyorum. Ben de senelerce istanbul ve trabzonda yasadim. Bir yildir ankaradayim. Cok yer gezdim. Bence ankarada yasanacak tek yer ankaranin merkezi olan Gölbasidir 😂😂😂😂

Ben de etimesgut a iyi demiştim, çok yanilmisim baya baya varoş insanlar varmış ama baglicaya yakın yerlerini hariç tutuyorum zaten onun için iyi demiştim.

Kesinlikle

1. Tercih eryaman
2. Tercih batıkent diyorum

Uzak deniliyor neye uzak

Kizilay mi merkez allah aşkına kim gidiyor kizilaya artık

Araba varsa zaten sıkıntı değil

Yoksa metroya yakın yerlere bakın

X