Ankastre set önerisi cok kararsızım

Sesbellas

🇹🇷🇹🇷
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
910
1.290
Güncelleme
Arkadaşlar ankastremi aldım bosh marka kendi kendini temizleyen fırın grubundan 4500 tl ye henüz kullanmaya başlamadım kullanmaya başlayınca tekrar guncelleme yapacagim eger becerebilirsem fotolarını da yayınlayacağım
Hepinize çok teşekkür ediyorum

Merhaba sevgili arkadaşlar

Ankastre set alacağız ama hangi marka almalıyım çok kararsızım bütçe 2000# 2500 civarı kullanan arkadaşlar bana acil yardımcı olabilir mi?
Mune konum taşınmasın lütfen diğer forumlarda kimse cevap vermiyor
Teşekkür ediyorum şimdiden

Son düzenleme:
Bari bütçeye uygun set örneklerini şöyledeydiniz de fikir verseydik

Örneğin ben Bosch siyah cam ocaklı set kullanıyorum memnunum ama bütçene uyar mı bilemem ben alalı çok oldu

Ankastre set alacağız ama hangi marka almalıyım çok kararsızım bütçe 2000# 2500 civarı kullanan arkadaşlar bana acil yardımcı olabilir mi?

Düğün zamanı ankastreye az para kalınca arçelik karbeyaz set almıştım, hala var mıdır bilmiyorum. Uygun fiyatlıydı ve yıllardır en çok severek kullandığım en memnun kaldığım beyaz eşyam olur kendileri. Beyaz benim tercihimdi, grileri siyahları falan sevmiyorum hiç.

Düğün zamanı ankastreye az para kalınca arçelik karbeyaz set almıştım, hala var mıdır bilmiyorum. Uygun fiyatlıydı ve yıllardır en çok severek kullandığım en memnun kaldığım beyaz eşyam olur kendileri. Beyaz benim tercihimdi, grileri siyahları falan sevmiyorum hiç.
Tesekkur ediyorum Bende beyaz istiyorum ferah oluyor siyah güneş vurdukça silmek ister çok takıntılıyım bez lekesi su lekesi direk belli olur

Bari bütçeye uygun set örneklerini şöyledeydiniz de fikir verseydik

Örneğin ben Bosch siyah cam ocaklı set kullanıyorum memnunum ama bütçene uyar mı bilemem ben alalı çok oldu
Ferre diye bir marka var ürünleri gayet estetik duruyor ama kalitesi nasıldır bilmiyorum tabiki beyaz istiyorum temizliği açısından siyaha çok takılırım sürekli silmekle uğraşırım

Maalesef kapanacak konu ban da yiyeceksin iz. Cok yedim cunku :) en son akillandim uygun yere baslik actim ama 1 cevap geldi sadece.

Bence bdv ortaya karisik ayarinda bisi olsa iyi olur. Sonucta bunlar da dert. Kapsam disi sayilmaz. Mune Mune

Ankastre hic kullanmadim tavsiyem yok ama takipteyim bana da lazim olacak.

servısın ıyı olmasıyla da alakalı bıraz bu
ben profılo kullanıyorum annem bosh ıkısı aynı fabrıkadan cıkma kardesler ben memnunum
profılo uygun olan parcası daha ucuz sorun olursa dıye
5 yıllık evlıyım canavar gıbı calısıyor annemde boshu 8 senedır kullanıyor oda mennun

Maalesef kapanacak konu ban da yiyeceksin iz. Cok yedim cunku :) en son akillandim uygun yere baslik actim ama 1 cevap geldi sadece.

Bence bdv ortaya karisik ayarinda bisi olsa iyi olur. Sonucta bunlar da dert. Kapsam disi sayilmaz. Mune Mune

Ankastre hic kullanmadim tavsiyem yok ama takipteyim bana da lazim olacak.
En azından kapanana kadar fikir alırım burda çok fazla yorum oluyo diğer forumları okuyan bile yok şahsen bende yıllardır hiç rast gelmedim acil olduğu için fikir alayım istedim

Çok teşekkür ediyorum bakıcam davlumbazi sessiz olsun ama çekiş gücü yüksek olsun istiyorum

Fırının kapağını açmadan davlumbazı çalıştırıyorum açar açmaz bütün dumanı, buharı çekiyor. Ama pek sessiz diyemem açıkçası. İlk devir nispeten sessiz ama sonrakiler gürültü yapıyor baya.

Arcelikk karbeyazzz cok.memnunum cokkk cam alan arkadaslarim hiic memnun degil blmiyorm ama ben cok memnunum

servısın ıyı olmasıyla da alakalı bıraz bu
ben profılo kullanıyorum annem bosh ıkısı aynı fabrıkadan cıkma kardesler ben memnunum
profılo uygun olan parcası daha ucuz sorun olursa dıye
5 yıllık evlıyım canavar gıbı calısıyor annemde boshu 8 senedır kullanıyor oda mennun
Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilere bosh baya bir tuzlu geldi fiyat olarak ama profiloya bakacağım