Ankastre set önerisi cok kararsızım

Silverline kullanıyorum memnunum siyah benim ki lekeleri belli ediyor davlumbazim da baya sesli daha pek kullanamadım ama ocak ve fırından memnunum

Termikel siyah cam kullandım hiç memnun değildim ,fırını da poğacayı pişirmiyordu. 10 bin tllik Franke kullanıyorum genel olarak memnunum ama bu da kek pisirmiyor😐 ataların da söylediği gibi " beyaz eşya şans işi".

Aklinda bulunsun demirlerinii dokum.alma.arkadasimin dokum sut tasmis cikmadi diodu karbeyaza bak firin cok onemli ben memnunum.

Aklinda bulunsun demirlerinii dokum.alma.arkadasimin dokum sut tasmis cikmadi diodu karbeyaza bak firin cok onemli ben memnunum.
Dikkat edeceğim evet dökümlerin temizliği zor bir tavam var döküm temizlemek çok sıkıntı kaldiki günlük kullanım için çok zor olur

Dikkat edeceğim evet dökümlerin temizliği zor bir tavam var döküm temizlemek çok sıkıntı kaldiki günlük kullanım için çok zor olur
Gerci agir ve hos bir goruntusu oluyor. O da ayri. Bir de daha once tamamen cam olanlardan kullanmistim korkunctu. Pilav gibi ates ayarlamali yiyecekler yalan oluyordu. Ona da dikkat et

Ben siemens kullanıyorum memnunum özellikle fırınından, geçen sene aldım 3 bin küsürdü şimdi daha artmıştır belki bütçenize uymuyor ama.. Annem de dominox marka almıştı 2500 gibi bir fiyatı vardı o da fena değil. Yalnız seçerken fırının program sayısına dikkat etmenizi öneririm. En az 7 programlı olmalı bence, alt fan ayarının olmasına ben özellikle dikkat ettim daha eşit pişirme sağlamak için

Maalesef kapanacak konu ban da yiyeceksin iz. Cok yedim cunku :) en son akillandim uygun yere baslik actim ama 1 cevap geldi sadece.

Bence bdv ortaya karisik ayarinda bisi olsa iyi olur. Sonucta bunlar da dert. Kapsam disi sayilmaz. Mune Mune

Ankastre hic kullanmadim tavsiyem yok ama takipteyim bana da lazim olacak.
Maalesef olmaz, zira hamilelik şüphesi olan bir kadın için de gebelik testi bir dert, saç rengini değiştirmek isteyen bir kadın için de küllü kumralla koyu kumral arasında kalmak bir dert ama her dert için ayrı bir bölüm var, konular doğru bölümlere açılmalı, cevaplanmıyor demek bir savunma değil.
Cevap verilmekte gecikilen konularınızı profillerinize link olarak atarsanız o linkler sitenin ana sayfasında görünüyor ve üyeler yanıtlıyor, hatta hatta defalarca çağrı da yaptım, dedim ki yeter ki konularınızı doğru bölüme açın ve gelin benim profilimde linkini verin, ki bilgim dahilindeyse az buçuk bile fikrim varsa o konulara yorum da yazıyorum yardımcı olabilmek adına.

Ama BDV'ye açarsanız lütfen, rica ediyorum sözlerine karşılık kuralları uygulamamazlık yapmam, yapamam taşıdığım onca konuya haksızlık edemem.

Maalesef olmaz, zira hamilelik şüphesi olan bir kadın için de gebelik testi bir dert, saç rengini değiştirmek isteyen bir kadın için de küllü kumralla koyu kumral arasında kalmak bir dert ama her dert için ayrı bir bölüm var, konular doğru bölümlere açılmalı, cevaplanmıyor demek bir savunma değil.
Cevap verilmekte gecikilen konularınızı profillerinize link olarak atarsanız o linkler sitenin ana sayfasında görünüyor ve üyeler yanıtlıyor, hatta hatta defalarca çağrı da yaptım, dedim ki yeter ki konularınızı doğru bölüme açın ve gelin benim profilimde linkini verin, ki bilgim dahilindeyse az buçuk bile fikrim varsa o konulara yorum da yazıyorum yardımcı olabilmek adına.

Ama BDV'ye açarsanız lütfen, rica ediyorum sözlerine karşılık kuralları uygulamamazlık yapmam, yapamam taşıdığım onca konuya haksızlık edemem.

O link verme olayını bana da demistiniz ama acikcasi anlamadim o konuyu hic. En son konumu dogru yere actim cevapsiz bekliyor :)
Ben de dahil genelde herkes dogrudan bdv ye girip okuyor. Cok nadir yeni mesajlar kismina girip baska konuları da gorebiliyorum

Merhaba sevgili arkadaşlar
Ankastre set alacağız ama hangi marka almalıyım çok kararsızım bütçe 2000# 2500 civarı kullanan arkadaşlar bana acil yardımcı olabilir mi?
Mune konum taşınmasın lütfen diğer forumlarda kimse cevap vermiyor
Teşekkür ediyorum şimdiden
Ferre öneririm,kullanıyorum çokta memnunum Türk markası,dediğiniz fiyat aralığında da bulabilirsiniz ferre de.Sevgiler🌺