Ankesörlü telefon ??

dagcicegim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
26
19
32
Eveeet kızlar bu sefer çok farklı bir konu ile geldim. Bu telefondan arama yaptıracağım. Tehdit şantaj büyük suçlar vs yok sadece saklı sırlar ortaya dökülecek ve telefon kapatılacak .. en fazla alan kodu ile şehir anlasilir. 155 i araya sokacak kadar büyük değil bu sizce kendi çaplarinda araştırma ile anlasilir mi kimlik. Aramayı yapacak kişi oraya varmadan 1.5 saat öncesine kadar da maske takacak ..

Lütfen eleştiri ile kimse gelmesin. Çünkü bana yanlış yapan kişinin ancak bu şekilde canını yakarım.. öfkem soğumaz benim çünkü gece gündüz uyuyamayamayack kadar yaktı canımı aynı şekilde aileminde aile en hassas olduğum nokta.

Ay ben çok merak ettim, olay
Ay ben çok merak ettim, olay ne 👀
Konu çok fazla karışık ailesinin temiz sandığı kızlarının gerçek yüzünü görmesi şart oldu çünkü kendi ailesine bakmadan benim aileme dil uzattı ve ben o dili kestirmeliyim.
Aileme küfür edecek ailemin suçu yokken ailem kol kanaat gelmişken ve her türlü yediği halta rağmen hep arka çıkıp savunup korumaya çalışmalarına rağmen dil uzattı e ben o dili keserim nasıl kesildiğini anlamadan 🤷‍♀️

Bir halt anlamadım ben
Şimdi tekrar anlatayım. Ailesinin çok temiz sandıkları kızlarının gerçek yüzünü bir telefonda anlatacağım. Çünkü ben de ailemde nasıl biri olduğunu bildiğimiz halde sevdik saydık koruduk. Ama o nankör çıkıp küfür edip dil uzattı. Ankesörlü telefon ile aricam anlatacaklarımn içinde cinayet yok şantaj yok tehdit yok sadece yediği haltlar var örneğin aradım ve bu vaatle polise gittiler polis ardına düşer mi kimliği çıkarmak adına

Şimdi tekrar anlatayım. Ailesinin çok temiz sandıkları kızlarının gerçek yüzünü bir telefonda anlatacağım. Çünkü ben de ailemde nasıl biri olduğunu bildiğimiz halde sevdik saydık koruduk. Ama o nankör çıkıp küfür edip dil uzattı. Ankesörlü telefon ile aricam anlatacaklarımn içinde cinayet yok şantaj yok tehdit yok sadece yediği haltlar var örneğin aradım ve bu vaatle polise gittiler polis ardına düşer mi kimliği çıkarmak adına
Elbette düşebilir, ben olsam düşerim.
Ve şahsi meselenize aile karıştırmak doğru değil, daha etkin intikam planları düşünün.

Kızları hakkında anlatacağin şeyler onların kızlarına kizmalarina değil de senin kim olduğun ve kızları hakkında ne hakla onları söyleyedigine gelirse olay polisi de aşabilir

Kızları hakkında anlatacağin şeyler onların kızlarına kizmalarina değil de senin kim olduğun ve kızları hakkında ne hakla onları söyleyedigine gelirse olay polisi de aşabilir
Onun dışında sizin var mı bir öneriniz? İntikam alma konusunda şahsen neye basvursam zerre cani acımaz

Böyle şeyleri ahlaken doğru bulmuyorum, benim tarzım değil. Yani sizin ikinizin arasındaki mesele için başkalarını arayıp bir kişinin hayatını anlatmak bana çok haince gelir kusura bakmayın. Herkes kendine yakışanı yapar diye bir söz var çok doğru bulurum. Başka şekilde alt etmeyi deneyin bence, insanı kötülerden ayıran olaylar karşısında takındığı tavırdır.

Ailesi kıza bir fiske bile vurursa bulurlar tabii ki sizi.

ucuz insan oyunları.
kimin ne yaşadığından size ne?
kişi yanlış yaptıysa görüşmezsin olur biter.
bazıları ne sanıyor kendini bilmiyorum. çok mu pembe dizi izliyorsun?

Gidebilir aileden aileye değişir tepkiler çok büyük şeyler bile olabilir

Eveeet kızlar bu sefer çok farklı bir konu ile geldim. Bu telefondan arama yaptıracağım. Tehdit şantaj büyük suçlar vs yok sadece saklı sırlar ortaya dökülecek ve telefon kapatılacak .. en fazla alan kodu ile şehir anlasilir. 155 i araya sokacak kadar büyük değil bu sizce kendi çaplarinda araştırma ile anlasilir mi kimlik. Aramayı yapacak kişi oraya varmadan 1.5 saat öncesine kadar da maske takacak ..

Lütfen eleştiri ile kimse gelmesin. Çünkü bana yanlış yapan kişinin ancak bu şekilde canını yakarım.. öfkem soğumaz benim çünkü gece gündüz uyuyamayamayack kadar yaktı canımı aynı şekilde aileminde aile en hassas olduğum nokta.
Düzgünce kendi telefonunuzdan arayıp anlatın olayları. Hem gerekirse wp den kanıt da gönderirsiniz.

X