Anksitiye ve ekstrasistol sorunu olan varmı?

Jollystreet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
47
14
21
Tıpatıp aynı.. gün içimde 10 dk uykuya dalcak olsam uyanırken seyirmelerle kalktım, sallantı hissi basladı. Elim kolum kafam derken gözlerimde seyirme başladı. Çok stresli dönemlerde bu gmz seyirmesi uzun süreli benimleydi. Halende öyle.
Ben geçen sene üniversite sınavına hzırlanırken başlamıştı .
 

y4zy4qmurum

Dile Hak'tan, Verir Yoktan.. ♥
Kayıtlı Üye
14 Mart 2013
8.035
3.827
Ben geçen sene üniversite sınavına hzırlanırken başlamıştı .
Tam stres zamanı..
Ben geçen 2gün hastanede yattım, erken doğum riski olmuştu. 2 gün boyunca gözlerim öyle bir seyirdi ki bazen göz kapağım zor kalkıyordu. Sinir bozucu bişey..
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1047 gün geçti.

nilay984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
398
128
36
nasıl oluyor peki canım anlatırmısın bende çarpıntıdan ziyade ek atım gibi bişeyler oluyor ve beni çok korkutuyor kalbim durup tekrar çalışıyor gibi mesela
Merhaba hala yaşıyormusumuz bu durumu? Bende iki yıldır var?
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 998 gün geçti.

Melika88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
26
23
32
Arkadaşlar kafanınızdada oluyormu el kol bacak sırt hertarafta bi seyirme ilaçla geçiyormu yazdığınız baya olmuş ama belki görürsünüz aynı rahatsızlığı paylaşıyoruz birde bedenim hep yanıyor gibi sizdede ölemi
 

Shmelodi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
85
46
Yaşamaz olurmuyum bu aralar çok arttı şuan bile oluyor kimse beni anlamıyor
Merhaba ben yine bi uzmana gittim holter takıldı. Bu sıralar yine azdı .Ne kadar kötü biseymis ya öldürmuyo surunduruyo adeta.Napcaz böyle ya .günde 10 20 kere olurken şimdi bence en az bi 150 kere oluyordur
 

Pink_panjur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
54
37
yardımcı olalım birbirimize
Merhaba benim yaklaşık 7 senedir var ve her tedaviyi denedim. Doktorumun önerdiği yöntem: korkunla arkadaş ol ara ara yoklayan sevdigin bi arkadaş. Geldiğinde onunla karşındaymis gibi içinden konuş. Böylece kafanda büyüttüğün korkun küçülüyor zamanla. O an olumlu düşündüğün içinde rahatlıyorsun 5 dakika sonra inan korkunun etkisi aZalmaya başlıyor. Denemelisin. Ben böyle azalttım.
 

mutluyummu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2011
525
232
Kızlar merhaba..
Bu ek atımlar yüzünden bende yakın zamanda dr.a gittim. Ultrasonla baktı sorun yok dedi şükür. Ama bu atımlar mahvediyor beni..
Bir de böyle başlayıp 1 2 saat boyunca saçma sapan atıyor kalbim, sanki titreyerek atıyor devamlı. Sizinde böyle oluyor mu, normal mi böyle düzensiz atması.. nabzıma bakıyorum, biraz duraksıyo kalbim sonra saçma sapan bikaç kere atıyor. Sonra yine duraksıyor. Dinlemek istemedikçe hissediyorum. Kafayı yemek üzereyim artık :KK42:
Nasıl oldunuz devam ediyor mu hala
 

Ecrnnz

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
247
67
30
Nasıl oldunuz devam ediyor mu hala
Bende de oluyor aynı şeyler sürekli aklım kalbimde daha önce birkaç doktora göründüm Bi sorun çıkmadı ama çoğalır gibi oldu tekrar gittim bir daha holter takıldı yarın sonuç alınacak bakalım o titreyerek atması çok kötü gece bile hissediyorum ben
 

Engnzynp

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
48
12
Arkadaşlar maalesef bu durum çokta önemsenmiyor . Çünkü ekstrasistol dolayı bayılma tarzı bi sıkıntı olmadığı sürece bi risk teşkil etmiyo buda güzel bi haber.umursamayin .yolunu gözlerseniz sık sık oluyo .ama umursamazsanız hissetmiyorsunuz çok olmuyo.emin olun.Bende o kadar doktora gittim ne ilaç verildi nede farklı bi tetkik istendi. Olağan bi durum deyip gönderdiler.ama tabiki en büyük etken anksiyete imiş.cunku insan anksiyete esnasinda nefesini düzgün alıp veremezmiş kendini kasarmış,gevşeyemezmiş . Ondan olabiliyormuş. Ben çok araştırdım bu ekstrasistol denen şeyi.icinjz rahat olsun.takmayalim diycemde bazen çok sınır bozucu ve rahatsız edici olabiliyo.en azından zararsız olduğunu bilmek güzel bişey.ayrıca tabiki çok çay kahve ve sigara tüketmekte tetikliyo.
Merhaba bu ekstrasistol olayı bende de mevcut malesef sürekli arastırıyorum bir sey bulamıyorum siz atlattınız mı acaba?