anksiyete bozukluğu ve mide bulantısı...

Benim de midem cok bulanirdi sebepsuz.En sonunda gastro neurologa gittim
Beyin o kadar guclu bir organki mide ve bagirsaklara komut veriyor ve sizin kafanizdaki o zinciri kirabilmeniz cok zor oluyor . Anskiyete dolayisiyla salgilanan hormonlar o kadar guclu ki bulantiya sebep.oluyor.Ben o bulantiya odaklanmamaya calistim kendi kendime telkinler verdim . Daha da onemlisi stres yaratan faktorleri hayatimda azaltmaya calistim.Sonuc olarak bulantim yok su anda , ara ara geliyor yine . Ama mucadele etmeye calisiyorum
ilaç kullanarakmı geçirdiniz

Benim de midem cok bulanirdi sebepsuz.En sonunda gastro neurologa gittim
Beyin o kadar guclu bir organki mide ve bagirsaklara komut veriyor ve sizin kafanizdaki o zinciri kirabilmeniz cok zor oluyor . Anskiyete dolayisiyla salgilanan hormonlar o kadar guclu ki bulantiya sebep.oluyor.Ben o bulantiya odaklanmamaya calistim kendi kendime telkinler verdim . Daha da onemlisi stres yaratan faktorleri hayatimda azaltmaya calistim.Sonuc olarak bulantim yok su anda , ara ara geliyor yine . Ama mucadele etmeye calisiyorum
Bu ilac nedir acaba ya lutfen soylesenizde bende doktoruma yazdirsam

Sabah uyaninca ve gun icinde bi olayla karsilasmadigin halde kalbin kutur kutur atiyor mu ?Ben o ilaci kullanirken de bu sekildeydim farkli bi ilac verdi ve 2 ayda toparladim normale dondum. Mucize bi ilac vallahi adini yazmamak icin zor yutuyorum kendimi :))
Ilac ismini ozelden yazmaniz mumkunmu doktoruma danissam

X