Anksiyete panik atak yenen varmı

Valla arkadaşım bende anksiyete var 3-4 yıldır dr 2 ay düzenli gittiysem 3.ay gitmedim hep tedaviyi yarım bıraktım bu aralar kafayı yemek üzereyim sürekli bisey olacak kaygısı eskisinden daha yoğun bi şekilde geldi düşünmekten baska bisey yapmak istemiyorum Allah bunu yaşayan herkesin yardımcısı olsun

Canım bu lanet hastalık bendede 6 7 aydır var emdr terapisi görmeye başladım ilk günlere göre daha iyiyim Allah'a çok şükür ama şu göğüs ağrısı beynimi yiyor kalp krizi korkusu bırakmıyor peşimi bu saat oldu uyuyamıyorum düşünmekten

Seni suan çok iyi anlıyorum banada ataklar farklı sekilde geliyo kendini iyi hissetmek adini bebe aspirini iç günlük aspirin kalp krizini önlüyo diyolar birde 1 bardak su iç bunlar kalp krizi riskini azaltan şeyler belki faydasını görürsün bende rüya gorcem diye uyuyamiyorum

Hiç uzun süre geçtiği ben iyiyim artık dediğin oldumu
Ben zaten korkak bi insandim korkusu iyice basladi dr gittim anksiyete dedi tam tedaviye basladim hep 2 kac ay iyi gibi olunca biraktim bazende ssk olmadigi icin 1 ay gittim 2. Ay gidemedim derken ilerledi sonra karar aldim gitcem devam etcem diye çünkü dr 6 ay dedi duzenli tedavi tam ona karar vermisken kaza geçirdim 8 ay oldu gidemedim ve kaygilarim hergün daha cok artiyo

Anladım canım bende 2 kere düşük yaptım ondan öncede bacağım kırıldı aylarca evden çıkamadım ondan sonra başladı bendede hep ölüm korkusu var terapi işe yarıyor ama daha yeni başladım sayılır

Ve cevremde bu durumu yasayan bilen olmadığı icin cok farklı bakiyolar heleki eşim sen kendini hastalik hastası yapmissin bayiliyosun dr gidip ilac kullanmaya dediği için şimdi düşünüyorum nasıl giderim dr diye

Benimde kazada büyük parcali kiriklarim oldu suan hala normal yuruyemiyorum kalcam ve bacagimda kiriklar var o kazada tetikledi

Canım sen öyle söyleyenlere aldırma bizim gibi bir sürü insan var evet hastalık hastasıyız ama bunu bilerek yapmıyoruz ruhumuz hastalandı başına gelmeyen bilemez bu durumun ne kadar acı verici olduğunu iyi olmayı be kadar çok istediğimizi

Su an hangi ilaclari kullaniyosun ben paxil venegis ciprelex zanax selectra daha adini hatirlamadigim birçok ilaç denedim

Ben selectra kullandım canım ama şuan kullanmıyorum bebek istiyorum çünkü ben psikoloğa gidiyorum emdr diye bi tedavi yöntemi var onu uyguluyor beyne ses dalgaları veriyor

Aynen öyle canım yasamayan bilemez bazen o kalp krizi korkusu bende de oluyo bazen beyin kanaması diyorum birde cok duygu değişimi yaşıyorum sende de oluyomu

Aynen öyle canım yasamayan bilemez bazen o kalp krizi korkusu bende de oluyo bazen beyin kanaması diyorum birde cok duygu değişimi yaşıyorum sende de oluyomu
Oluyodu canım bende duygu değişimi beyin kanaması korkusu birine bişey olcak korkusu daha neler neler terapiye başlayınca onlar geçti çok şükür

Sen peki bu ilaçların hiç birinden fayda görmedin mi
Ilk bi ara gördüm mesela sren sesi yüreğimi kaldiriyodu onu baskiladi fakat çok düzenli kullanmadım ve dr cok etki etmediğini söyleyince degistirip başka ilaçlar verdi en son yeşil recete zanax verdi o bile etki etmedi uyku hapi bile ilk gün uyutuyo 2.gun bunye alisiyo etki etmiyo onu dr soyledim en son selektra verdi o uyutmaya basladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…