Anksiyete, vesvese,panik atak..

Bukre11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
1.447
2.013
Anksiyete, vesvese,kaygı bozukluğu ve panik atak kendisi ile 5. yılımıza girdik bu yıl. Panik atak dışındaki üçüz arkadaş benimle hala. 🙄

Bu sitede bu konudan muzdarip bir çok arkadaşım olduğu için bu konuyu açmaya niyetlendim. 😌

NİYET: Hangi zaman diliminde olursa olsun ister şuan ister 30 yıl sonra bu siteye girip bu konuyu okuyup aynı derdi yaşayan anksiyete, kaygı bozukluğu,vesvese ve panik atak hastalığında olan herkese ve kendime niyet ederek aşağıdaki duaları /zikirleri /salavatları okudum. Rabbim tez vakitte bu hastalıktan bizleri şifaya kavuştursun. AMİN.🕋🤲✨

11 salavat
11ihlas suresi
100 Estağfirullah
131 Es-Selam
7 Ayetel Kürsi
Ya Şafi
11 salavat
100 kelime-i tevhid 100
11 yunus duası
11 inşirah
11 salavat

İçimden bu dualar/zikirler/salavatlar geldi bu şekilde ferahlamak ve içinizin aydınlığa kavuşması için okudum. Bu bir tertip/reçete minvalinde düzenlenmiş dua uygulaması değildir. 🌝

Sizde içinizden gelen zikri/duayı/salavatı kendinizde dahil olmak üzere bu konuyu görüp kendisine şifa olacak arkadaşlar için niyet ederek okuyup buraya yazabilirsiniz. Tekrar yazayım istediğiniz duayı/zikri yapıp yazıp kendinize ve bu konuyu okuyup bu hastalıktan şifaya ihtiyacı olanlara niyet edebilirsiniz. 🥰❣️

Örneğin: 100 ihlas okudum bu hastalıktan şifa bekleyenler ve kendim için gibi.📝

RABBİM tez vakitte bu hastalıktan beni ve sizleri kurtarsın. Ömrümüz hayırlı/uzun ve bereketli Allah'ın rızasını kazanacak şekilde olsun. AMİN.🤲🕋🤍

🕋🤍Konuyu okuyan bu rahatsızlıklardan en az birini yaşayan herkese ve kendime niyet ederek aşağıdaki dua/zikir ve salavatları okuyup bağışladım. Allah kabul etsin .

100 Estağfirullah
100 Salavat
391 Ya Şafi
131 Es-Selam
11 Yunus A.S. duası
7 Ayetel Kürsi
7 İnşirah Suresi

11 Şuara Suresi 62. Ayet 🌙✨

.

🕋🤍Konuyu okuyan bu rahatsızlıklardan en az birini yaşayan herkese ve kendime niyet ederek aşağıdaki dua/zikir ve salavatları okuyup bağışladım. Allah kabul etsin .

Eklentiler

• IMG_20230505_140922.jpg
    IMG_20230505_140922.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 67

Eklentiler

• IMG_20230506_031253.jpg
    IMG_20230506_031253.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 59
Selamlar. Bilinçaltı meditasyon çalışması ve bu konuların şifanmasına niyet ederek sadaka vermenizi tavsiye ederim. Meditasyon yaptığınızda neden bu durumu yaşadığınızı farkına varıp, tekrar aynı duyguya maruz kaldığınızda kendinizi geri çekmeyip devam ederseniz inşallah şifalanacaktır.

Selamlar. Bilinçaltı meditasyon çalışması ve bu konuların şifanmasına niyet ederek sadaka vermenizi tavsiye ederim. Meditasyon yaptığınızda neden bu durumu yaşadığınızı farkına varıp, tekrar aynı duyguya maruz kaldığınızda kendinizi geri çekmeyip devam ederseniz inşallah şifalanacaktır.

Merhaba ilgili konuda başarılı bulduğunuz meditasyon linkini özelden mesaj olarak gonderebilir misiniz? Teşekkür ederim ❤️

Bugün Eyüp Sultan camiisin'de dua etmek nasip oldu çok şükür.🤲

100 Ya Rahman
100 Ya Rahim
100 Es-Selam
100 Ya Kuddüs
100 Ya Şafi okuyup kendim ve bu konuyu okuyup bu hastalığı yaşayan herkese niyet ederek şifa diledim. Rabbim kabul etsin. Amin.🤍

Bugün Eyüp Sultan camiisin'de dua etmek nasip oldu çok şükür.🤲

100 Ya Rahman
100 Ya Rahim
100 Es-Selam
100 Ya Kuddüs
100 Ya Şafi okuyup kendim ve bu konuyu okuyup bu hastalığı yaşayan herkese niyet ederek şifa diledim. Rabbim kabul etsin. Amin.🤍
Canim psikiyatriye gidicem demistin gittin mi

Selamın aleyküm. 🙂

Konunuz çok iyi olmuş. Bende bu dertten muzdarip bir kulum. Bu konuyu okuyan arkadaşlarım,sizin ve kendim için aşağıdakileri şifa niyetine okudum. Rabbim kabul etsin.
📍100 Ya Şekûr
📍100 La ilahe illallah
📍100 Sübhanallahi ve Bihamdihi Sübhanallahil Azim
📍100 Er - Rahman
📍 11İhlas suresi

X