Anksiyete

beyazkardelenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
521
610
Merhaba hanımlar bende okb ve anksiyete var prozac kullanıyorum
Son 3 aydır sebepsiz mide bulantılarım başladı 2 kere acillik oldum hiçbir sebep yok sadece midem bulanıyor kusuyorum (stres yaşadığım zaman)
Anksiyete mide bulantısı yapar mı yada bu durumu sizler de yaşıyor msnuz

Merhaba hanımlar bende okb ve anksiyete var prozac kullanıyorum
Son 3 aydır sebepsiz mide bulantılarım başladı 2 kere acillik oldum hiçbir sebep yok sadece midem bulanıyor kusuyorum (stres yaşadığım zaman)
Anksiyete mide bulantısı yapar mı yada bu durumu sizler de yaşıyor msnuz
Anksiyetem var
Ama midem bulanmadı hiç

Tek bende mi oluyor diye kafayı yemek üzereyim çok kötü bir olay sebepsiz mide bulantısı canımı çok sıkıyor 😔
Yok yok endişelenmeyin. Üniversite yıllarından beri çekiyorum bu laneti. Dönem dönem belirtileri değişiklik gösteriyor. Mesela bende arada baş dönmesi yapıyor. Zaman geçiyor mide bulantısı yapıyor. Başka zaman mide ağrısı vs vs

15 yıldır anksiyete için türlü ilaç kullandım. Lustral, prozac, depreks, cymbalta hiç biri fayda etmedi. Sağlıkla ilgili çoğunlukla. Bir yerim ağrısa hemen en kötüyü kuruyorum. Dert etmeyen rahat insanlara imreniyorum. Psikiyatrist ve psikologlara da gittim dönem dönem. Hiç fayda görmedim. Benim yaşadıklarımı yaşamış tedavi olmuş biri var ise bana öneride bulunabilir mi?

15 yıldır anksiyete için türlü ilaç kullandım. Lustral, prozac, depreks, cymbalta hiç biri fayda etmedi. Sağlıkla ilgili çoğunlukla. Bir yerim ağrısa hemen en kötüyü kuruyorum. Dert etmeyen rahat insanlara imreniyorum. Psikiyatrist ve psikologlara da gittim dönem dönem. Hiç fayda görmedim. Benim yaşadıklarımı yaşamış tedavi olmuş biri var ise bana öneride bulunabilir mi?
Bende 2 haftadır prozac kullanıyorum konuyla alakası yok ama sankı seker hastasıymısım gıbı ıcın agzım susuz kalmısım gıbı oluyorum.ıkı kılo tatlı yemısım gıbı boyle bırsey yasadınızmı doktora soylesemmı artık

Bende 2 haftadır prozac kullanıyorum konuyla alakası yok ama sankı seker hastasıymısım gıbı ıcın agzım susuz kalmısım gıbı oluyorum.ıkı kılo tatlı yemısım gıbı boyle bırsey yasadınızmı doktora soylesemmı artık
Olabilir böyle hisler. Çok normal. İlk 1 ayda endişe artar sonra azalmaya başlar derler hep

Ben günlerce kustuğumu biliyorum. Anskiyete bende mideme vuruyor. Şuan yine anksiyete yaşıyorum ve yine aynı şeyler yine aşırı kilo verdim canım yemek istemio midem bulanıyor. Çok kötü bişey Allah düşmanıma yaşatmasın

Ben günlerce kustuğumu biliyorum. Anskiyete bende mideme vuruyor. Şuan yine anksiyete yaşıyorum ve yine aynı şeyler yine aşırı kilo verdim canım yemek istemio midem bulanıyor. Çok kötü bişey Allah düşmanıma yaşatmasın
Benim de midem çok kötü iki gündür çok zorlanıyorum.Paxera kullanıyorum 2 ay olacak iyiydim ama birden yeniden hortladi

İlaca başlayalı iki ay olmuş çok normal bu yoklamalar evhamlanmayin ilacınızı asla bırakmayın eniştem de paxsera kullanıyor çok memnun antidepresanlar zamanla oturuyor arada yoklamalar oluyor ama bir zaman gelecek ilacı içmeyi bile unutacaksıniz o derece iyi olacaksiniz

X