Anlamlı Yaşamak

Hayırlısı canım. Olur olur gider.
Bunlarla olgunlaşır benimki.
Aklını başına alır. Malum ergen vs. Derslerine asılır belki. Daha farkına varır inşaallah.

Özel ders veren, alanına hakim matematikçi bir arkadaşım beni kahveye çağırmıştı. Kızımı da götürdüm. Hocası, kızıma ne tavsiye edersin dedim. O da çok güzel yol gösterdi. Kızım olumlu anlamda etkilendi. 🌟 Güzel insanlarla muhatap edip, ona bir plan çizeriz inşaallah.💕

Bir kalem nasıl böyle kırılabilir acaba 🤔
Özel yeteneklerin var oğlum 🤭

Eklentiler

• E11C5CEF-B932-4243-BA3F-C49BB6A3E091.jpeg
    E11C5CEF-B932-4243-BA3F-C49BB6A3E091.jpeg
    192,2 KB · Görüntüleme: 75
Büyük oğlumu etkinliklerle büyüttüğüm için hala benden bekliyor 🫣 küçük oğlanı öyle alıştırmadım hatamdan ders aldım 😅 o kendi kendine daha iyi zaman geçiriyor. Hayır ben de insanım aklıma yeni fikirler gelmiyor gelse de malzeme sıkıntısı oluyor, bi salın beni artık 🤭😅

Eklentiler

• 44A858DC-F6C2-42F2-8BDD-B67A262C9929.jpeg
    44A858DC-F6C2-42F2-8BDD-B67A262C9929.jpeg
    166,1 KB · Görüntüleme: 63
Büyük oğlumu etkinliklerle büyüttüğüm için hala benden bekliyor 🫣 küçük oğlanı öyle alıştırmadım hatamdan ders aldım 😅 o kendi kendine daha iyi zaman geçiriyor. Hayır ben de insanım aklıma yeni fikirler gelmiyor gelse de malzeme sıkıntısı oluyor, bi salın beni artık 🤭😅
Çok güzel olmuş 😍

Krokotak diye site var
Bir göz at istersen 🙃

kavs-i kuzah kavs-i kuzah siteye bayıldım 🤩 hemen bir etkinliği yaptık 😅 büyüğe de yengeçli yaptık, çocukların da hoşuna gitti ben de keyif aldım valla 🤭 tekrar teşekkürler 😘

Eklentiler

• DBF0A880-E204-4135-B6A3-D79959A3FD8F.jpeg
    DBF0A880-E204-4135-B6A3-D79959A3FD8F.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 67
kavs-i kuzah kavs-i kuzah siteye bayıldım 🤩 hemen bir etkinliği yaptık 😅 büyüğe de yengeçli yaptık, çocukların da hoşuna gitti ben de keyif aldım valla 🤭 tekrar teşekkürler 😘
Ada vapuru yandan çarklı 🎼🎵🎶🎶🙃
Niye yan bakmış bu arkadaş 😜

Çok şeker olmuş.😍
Tavsiye
Oynar göz olabilir. O uzantılar şönilden olabilir. Ya da her uzantı ayrı renk olabilir. Yapıştırma zor geliyorsa zımbalayıp geçiyorum ben.😁
Bu haliyle de çok şeker. ❤🧡💛

Bana anasınıfı öğretmeni olmalıymışsın derlerdi.🤭 Çok severim kes yapıştır boya işlerini. Sınıfım çok çok renkli olurdu.

Hatta ödevleri sevsinler diye renkli fotokopi kağıtlarına çektirirdim. Herkes istediği rengi alırdı. ☺

Ada vapuru yandan çarklı 🎼🎵🎶🎶🙃
Niye yan bakmış bu arkadaş 😜

Çok şeker olmuş.😍
Tavsiye
Oynar göz olabilir. O uzantılar şönilden olabilir. Ya da her uzantı ayrı renk olabilir. Yapıştırma zor geliyorsa zımbalayıp geçiyorum ben.😁
Bu haliyle de çok şeker. ❤🧡💛

Bana anasınıfı öğretmeni olmalıymışsın derlerdi.🤭 Çok severim kes yapıştır boya işlerini. Sınıfım çok çok renkli olurdu.

Hatta ödevleri sevsinler diye renkli fotokopi kağıtlarına çektirirdim. Herkes istediği rengi alırdı. ☺
Şönil vardı evde aslında ama oynar göz almam lazım 🤭 yaratıcı fikirlerin var ne güzel ☺️ Ben de seviyorum uğraşmayı ama çok detaylı yapamıyorum 🫣

Yeni temizlik planım:

🌺Her sabah🌺
-Yatakları düzelt.
-1 mak. Çamaşır yıka.
-Bulaşık mak. Boşalt.

🌺Her akşam🌺
-Çamaşır katla yerleştir.
-Mutfağı süpür.
-Bulaşık mak. Çalıştır.
-Günün ev işini yap.

🌻Günün ev işi🌻
Pazartesi:Banyo/lavabo/WC temizle.
Salı:Toz al.
Çarşamba:Yerleri süpür.
Perşembe:Yerleri sil.
Cuma:Haftanın ev işini yap.

🌷Haftanın ev işi🌷
1. Hafta:Buzdolabı
2. Hafta: Dolaplar
3. Hafta:Camlar
4. Hafta:Kapılar

💜Bir şeyi seviyorsak ona değer veririz. Ona değer veriyorsak, onun tadını çıkarmak için ve onunla ilgilenmek için zaman ayırırız.
💜sevgi her şeydir.
💜iyi disiplin zaman gerektirir.

Az Seçilen Yol

‘Suçlu günahı işleyen değil, karanlığı yaratandır.’
Sefiller

X