Anlatacak kimsem yok. Kalbim ağrıyor içimi dökmek için yazıyorum. Lütfen yardım edin

:KK43: öyle mi diyorsunuz? ama neden toksik olan tarafın ben oldugunu düsündünüz? ben daha 20 yasında oldugum icin sizin kadar mantıklı göremiyorumdur belki
Kurban olduğum şu yazdığın şeyleri başka biri yazmış gibi bir de kendin okusan, neden böyle dediğimizi anlarsın.
Hangi yaptığınız normal?
Sağlıklı bir ilişkide ayrılık arasına farklı insanların girmesini normal kabul etmek hangi mantığa sığar?
Yedi cihan bir araya gelse, sana senden daha fazla zararı başka hiçkimse veremez.
Senle sevgiliyken başka bir kıza aşkım yazıyor. Sen o cibiliyetsizi terk edecek yerde, gidip kıza söylüyorsun.
Kuzum siz nasıl hayatlar yaşıyorsunuz? Cidden anlamakta zorlanıyorum.

Keşke şu yazdıklarınızı benim yerime bu saatte okuyan siz olsaydınız. Dışarıdan ne kadar üzücü gözüktüğünü gerçek sevginin ilişkinin düzgün evliliğin şunlardan ne kadar uzak olduğunu bunların yüzde biri kadar kirli olmadığını bilseniz. Ayrılalım başkaları da olsun ama ilişkiye girme olmasın bana yanlış yaptın çok gururluyum ayrılıyorum ama yine de evine geliyorum kendimi haklı görmeme rağmen sen neden beni takmıyorsun onu umursuyorum şu an geri dönmezsen diye bayılıyorum. Konu özeti bu. Madem bu kadar paspas olacaksınız ne diye gurur yapıyorsunuz? Madem gurur yapıyorsunuz neden ayılıp bayılıyorsunuz?

Kavga edip küstükten 2 hafta sonra neden evinde kaldınız ?

Onceden sizi seviyormus degerli hissetrirmis size
Ama suanda baska biri varsa , konu sizin icin de kapanmamali mi sizce?
saglam bir erkek degil karsinizdaki , gercekten kalbinde olsaydiniz baska biriyle cikmazdi simdi
SIzin yerinize baskasini koyabiliyor
Arrik sizin icin de bitmeli
Hem size donse bubsizi mutlu edecek mi
Emin olun birbgun o kizi da birakacak
Cunku saglam karakterli guvenebileceginiz birberkek degil
Guvenilirbinsan bulmaknoyle zor ki artik
Donse de kabul etmeyin

İlişkiler bitince biter hanımefendi, sonrası için hiç kimseden bir beklentiniz olmasın hayal kırıklığına uğrarsınız. İlişkilerin arkasından yas tutma zorunluluğu yoktur, İlişkiler yaşanır biter ve sonrasında herkes yoluna bakar bence siz de hırslarınızdan arının ve öyle yapın.

:KK43: öyle mi diyorsunuz? ama neden toksik olan tarafın ben oldugunu düsündünüz? ben daha 20 yasında oldugum icin sizin kadar mantıklı göremiyorumdur belki
Ya küçüksün daha yapma bundan bir cacık olmaz. Üzüleceksen yine üzül ama geçecek boşver sonra dua edersin oh kurtulmuşum resmen diyerek. Bak sağlıklı ilişki böyle bir şey değil. Burda çoğu kadın senden büyüktür o yüzden tavsiyeleri dinle.

İkinizde normal degilsiniz sen zaten kendini bulunmaz hint kumasi saniyorsun o ayri cocukta aldatan kizlara sulanan birymis sacmalamayi birakin kendine ceki duzen ver zamanla unutursun

Ama döner mi kısmından sonra affetmeyeceğim bana o kadar samimiyetsiz geliyor ki. Hala seviyorsunuz bu belli birşey bence ikiniz de uyumsuzsunuz birbirinize ben her gün çiçek alsa sıkılırım şahsen 7 24 konusmakta dahil alan bırakmamışsınız ki adama gününü gün ediyor işte şimdi sıkılırsa döner yine gider. Aşk sevgi köleliği değildir.

Başka bir kadına dalgasına dahi aşkım kelimesini kullanabilen seninle aran bozuk oldugunda başka kadınlarla görüşebilen laçka bir adamı hayatının erkeği olarak kendine yakıştırmaya devam et ve bekle istersen dönmesini erkek diyorum ,erkeklere hakaret gerçekten böyle kişilere aşık oldugunu düşünüp acı ceken genç kızlarımıza cok üzülüyorum yinede tavsiye istiyorsan kaçan kovalanır ne zamanki onu düşünmeyi bırakıp hayatına bakmaya başlayıp baska insanlara yöneldiğin zaman seni mutlu ve toparlanmış halde ,onu umursamadığını gördüğü zaman tekrardan sana saracaktır merak etme

Bu adam şerefsiz gözünüzün içine bakarak aldatan adamı da affetmeyin ama onu kıskandırmak için ilişkiniz var gibi göstermeyin bu çok çocukça seneler sonra anlıyor insan.

Hangi hobiye işe yönelirsem yöneleyim sonunda onun geri gelmesini beklemek zaman öldürmek amacıyla yapıyorum. asamiyorum
Terapiye başlayın, takıntı haline getirmişsiniz adamı.
Genç kadınların bu özgüven sorunu beni çok üzüyor yahu, her gün böyle 3-4 konu açılıyor adamların önüne kendini paspas eden kızlar hep. Gururlu olun biraz, siz bunlara mı layıksınız?

Başta konuya adamı öyle bir överek başlamışsınız ki bende sandım ideal erkek, sıkıntı çıkaran sizsiniz.

Hiç öyle idealize etmeyin kafanızda adamı, ne hali varsa görsün.

Zaten illaki döner gelir bir gün.

Ayrildim ama donse barisirdim ne demek? Ben o kadar onemli biriyim ki seni bensizlikle cezalandiriyorum demek. Bu fikirle ayrilmak nedir iliskiyi lacka eder.

Senin gozunun onunde baskasiyla giden adamdan zaten olmaz.

He illa olacaksa da siz onu iplemediginizde, sizi gercekten kaybettigini anladiginda kendine gelirse olur. Eger yasiniz genc ise bunlara deger mi bilemedim. Bence ikinizde olgun degilsiniz ve iliskide saygi kalmamis

Başka bir kadına dalgasına dahi aşkım kelimesini kullanabilen seninle aran bozuk oldugunda başka kadınlarla görüşebilen laçka bir adamı hayatının erkeği olarak kendine yakıştırmaya devam et ve bekle istersen dönmesini erkek diyorum ,erkeklere hakaret gerçekten böyle kişilere aşık oldugunu düşünüp acı ceken genç kızlarımıza cok üzülüyorum yinede tavsiye istiyorsan kaçan kovalanır ne zamanki onu düşünmeyi bırakıp hayatına bakmaya başlayıp baska insanlara yöneldiğin zaman seni mutlu ve toparlanmış halde ,onu umursamadığını gördüğü zaman tekrardan sana saracaktır merak etme
Çok üzücü bı durum bende yaşıyorum aynısını üç yıl beraber olduğum dıştan adam zannettiğin her şeyime koşan ilginin alasını veren adam son bir yıldır her ayrılıkta kızla görüşüyodu yalvar yakar geliyodu hikayenin sonunda o kız için beni terk etti kızın babsi vefat ettiği için ona destek olmak için. Çok acı herkes kurtuldun diyor evet ama çok üzücü özgüven kırıyor...

sizi ilgiye boğan size aşkla bakan size yaşattıgı her güzel anı bütün bunları başka bir kadına tercih eden ve sizinle yaşadığı herşeyi harcamış bir adam düşünün kızın babasının vefat etmesi sadece bir kılıf bence o kadar merhamet sahibi bir erkek olsaydı zaten size ve sevginize bunları yapamazdı sizden sonra ne sebeple olursa olsun başka bir kadına hisler besleyip sizi inciten hiç bir erkeği affetmeyin ve sevginize böyle adamları layık görmeyin bunlardan binlerce var özgüveninizi toplayıp ayaga kalkın ona ne kaybettiğini dik durarak hayatınıza bakarak ve baska dogru bir adamı cok severekve sevilerek neler kaybettiğini onun yüzüne çarpın ona en büyük ceza bu olur

X