Anlayamadım?

yepisyeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
544
1.282
Hani diyorsunuz ya "başkalarına tamam da bana da mı lololo?" Evet, başkasına saygı duymayan size de duymaz, başkasını kıran sizi de kırar. Bu kişilik meselesi.
Yediğiniz poğaçaya laf eden adamdan ne hayır bekliyorsunuz? Işine gelince iyi davranıp işine gelmeyince sizi saymıyor. Evinde kalan kadından yediğini sakınan adam o kadını kullanıyordur.

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
10.953
36.517
32
Dogrudur ben paylasım yaptım, ama dedıgım gıbı evlendıgım kısı ıle bırlıktelıgım olmadı ayrıldık hemen
Boşanır boşanmaz da sevgili buldun heralde, maşallah bu ne hız? Doğru mu yanlış mı benim haddim değil karar vermek ama değişik. Travmanı atlatamadan buna çatmışsın, canının hiç kıymeti yok heralde.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
10.953
36.517
32

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Monolisasa

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
224
67
28
Normal bır durum degıldı yaşadıklarım tam da o donemde denk geldık birbırmıze baslarda ıyı gıbı geldı sorunlarımdan kurtulacagımı düşündüm

Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.526
4.829
Şaka gibi. Elin dengesizi için yani ....
Böylesi dandik biri için bir gün daha harcamadan yol verin.
Hele ileriye dönük birşey düşünmek çok yanlış olur. Başkasına nasıl davrandığını siz önemsememişsiniz ama bir insanı garsona, şoföre, esnafa, tanıdık tanımadık herkese karşı olan diyaloglarından tanırsınız. Onları da önemseyin bence.

Pek Muhterem Kadin

Yeniden Başlamalı =)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
4.590
4.361
Normal bır durum degıldı yaşadıklarım tam da o donemde denk geldık birbırmıze baslarda ıyı gıbı geldı sorunlarımdan kurtulacagımı düşündüm
Kimseyi kurtarıcı olarak görmeyin. Sağlıklı ilişkiler bizler de sağlıklıyken kurulur. Bi yangından kurtulup diğerine atlamışsınız. Eğer bilinçaltınızda "ben boşanmış bir kadınım beni bundan başka kimse kabul etmez" gibi saçma bir düşünce var ve bu yüzden bu adama katlanıyorsanız bi psikoloğa gidin.