Söz Kesimi Anlık bir hata

Yanılmıyorsun. Ama üslup konuya yaklaşım önemlidir. Sizden önce bir hanımefendi yazdı onuda bi olursan ne demek istediğimi anlarsın. Senim bildiğinden fazlasını biliyorum bende içindeyim herşeyin. Acı çektiğinde veya nişan yerini iptal etmeye giderken takısı batsın diyorsun ama olayın içindeyken başka herşey. Ailen var mahcup olmamak var. Bi evin bi kızısın güzel şeyler görmek istersin. Bilmem anlatabildim mi?
Buraya açılan konularda her fikrin belirtilme hakkı var. Şahsına bir şey söylemedim olayların mantıksızlığının altını çizdim. Hep hoşuna giden şeyler söylensin istiyorsan konu açmayacaksın. 🤷🏻‍♀️ Sen geleli buraya iki saat olmuş. Beni de tanımıyorsun seçtiğin kelimeler iç açıcı değil.

Buraya açılan konularda her fikrin belirtilme hakkı var. Şahsına bir şey söylemedim olayların mantıksızlığının altını çizdim. Hep hoşuna giden şeyler söylensin istiyorsan konu açmayacaksın. 🤷🏻‍♀️ Sen geleli buraya iki saat olmuş. Beni de tanımıyorsun seçtiğin kelimeler iç açıcı değil.

Ya tabi aşırı yükseldik. Ben zıvanadan çıkmıştım o biraz şok olmuştu. Ama içim dolmuştu resmen. Hakaret olmadı ama aşırı yükseldik.

X