Davranış Bozuklukları Anne Çocuk oyun oynama davranışları

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

pskezgitaskin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
2
1
30
Sevgili anneler,
4-5 yaşındaki çocukların ve annelerinin oyun oynama davranışlarını araştırdığımız bir çalışma yürütüyoruz. Çalışmamızda sizlere bir oyun gönderiyor ve bu oyunu oynamanızı istiyoruz, sonrasında da çocuğunuzla Zoom aracılığıyla çevrimiçi bir oyun oynuyoruz. Siz de çocuğunuzla keyifli vakit geçirmek ve bilime katkı sağlamak isterseniz 0533 718 91 11 numaralı telefondan veya ezgi.yildiz@stu.khas.edu.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
IMG_20201205_153156_084.jpg

Sevgili anneler,
4-5 yaşındaki çocukların ve annelerinin oyun oynama davranışlarını araştırdığımız bir çalışma yürütüyoruz. Çalışmamızda sizlere bir oyun gönderiyor ve bu oyunu oynamanızı istiyoruz, sonrasında da çocuğunuzla Zoom aracılığıyla çevrimiçi bir oyun oynuyoruz. Siz de çocuğunuzla keyifli vakit geçirmek ve bilime katkı sağlamak isterseniz 0533 718 91 11 numaralı telefondan veya ezgi.yildiz@stu.khas.edu.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eki Görüntüle 2735654
chamallows chamallows F filmgibi

Yalnız başkasını etiketliyordum 🤣ikinizi çok karıştırıyorum .tüm gün F filmgibi nin konusunu senin konun sanarak okumusum zaten
Biz alıştık filmgibi ile karıştırılmaya, birbirimizi etiketliyoruz sanaydı herhalde diye😂
Bazen ben bile ‘ya ne yazmışım Allah Allah’ diyerek okuyorum.

X