Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Biz gebze de Jhon hopkins anadolu sağlık hastanesinde yaptirdik.Benim doktor tup bebek laboratuari olan yer olsun demisti, diger alternatif bostancida ki yeditepe ünv hastanesinde yaptiricaktik

Biz gebze de Jhon hopkins anadolu sağlık hastanesinde yaptirdik.Benim doktor tup bebek laboratuari olan yer olsun demisti, diger alternatif bostancida ki yeditepe ünv hastanesinde yaptiricaktik
Ya ben bu tüp bebek laboratuvarı olan yerlerden işkillenmeye başladım ciddi ciddi. Acaba sırf tedaviye av bulmak için sonuçlarla oyanyarak insanları manipüle ediyor olabilirler mi diye düşünmeye başladım. Bataklık gibiler resmen. Bağımsız bir laboratuvarda mı yaptırsak diye düşündüm de bakayım Yeditepe'ye de. Sağ olasın

Jhon hopkins de bir hastene icinde tup bebek birimi var yani ayni yeditepe unv. hst gibi. Bana kalsa esime yeditepede yaptirirdim cunku benim kadin dogumcum orda

Jhon hopkins de bir hastene icinde tup bebek birimi var yani ayni yeditepe unv. hst gibi. Bana kalsa esime yeditepede yaptirirdim cunku benim kadin dogumcum orda
Gebze bize bayağı uzak kalıyor. Mesai saatleri içinde gittiğimiz için izin alması gerekiyor. Birkaç saat ancak idare ediyorlar

Gecikmeli olarak Meryem Suresini okudum arkadaşlar, Allahım kabul etsin inşallah
İsmi yazan arkadaşların isimlerini sesli sesli ve kalben okudum Allahım kabul etsin Allahım Hepimize sağlıklı sıhhatli ömrü uzun hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah
Kimin duası tutar belli olmaz, benim içinde dua eden bütün arkadaşlara teşekkür ederim
Hepinizden Allah razı olsun

Kızlar günaydın. Dün güzel bir haber aldım bugünde üzüntülü bir gün babamın vefatının 3.yili. Duygularım karman corman oldu
Karnındaki Evladın babasıyla annesiyle uzun ömür geçirir inşallah.
Babam şükür hayatta, o acıyı yaşamaktan öyle korkuyorum ki! Dülüncesi bile okadar soğuk ki! Yaşamadığım halde şu an ne hissettiğini sanki hissediyorum Mekanı cennet olsun
İnşallah babanla güzel hatıralar biriktirme imkanın olmuştur. O ölmedi canım seninle beraber hep yaşıyor. Elini sol göğsüne koy ve hisset... evet tam orada...Hep öyle düşün, o hep seni izliyor ve seni seviyor

Amin canım 1 gün önceden getirdi haberi bebeğim bana bugün gidip babama da söyleyeceğim torunun geliyor diye Allah'ım yattığı yeri cennet eylesin

fiona13 nın eşine de detaylı bakmamışlar biz de ondan şüpheleniyoruz bilerek mi yanlış çıkartıyorlar diye kimseye güven kalmadı ki ülkede, herkes bi düzenbazlık peşinde
Kızlar günaydın. Dün güzel bir haber aldım bugünde üzüntülü bir gün babamın vefatının 3.yili. Duygularım karman corman oldu
Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin inşallah işte buna hayat diyoruz bi yandan üzüyor bi yandan güldürüyor

günaydınn canımm ne olsunn işe geldim öyle bunalmaca ve evimi özlemece ilacımın son günü bugün heyecanla cuma olsun diye bekliyorumsen ne yapıyorsun
Ben de aynı valla şu sıra hiç uykumu da alamıyorum işe gelmek iyice işkence oldu hadi inşallah güzel güzel büyümüştür yumurtalar

fiona13 nın eşine de detaylı bakmamışlar biz de ondan şüpheleniyoruz bilerek mi yanlış çıkartıyorlar diye kimseye güven kalmadı ki ülkede, herkes bi düzenbazlık peşinde
Evet konuşmuştuk onunla da. İçinden çıkamadık. Ne yapacağımızı, kime güveneceğimizi şaşırdık artık

Evet konuşmuştuk onunla da. İçinden çıkamadık. Ne yapacağımızı, kime güveneceğimizi şaşırdık artık
Sağlıkçym güvenmeyin heryerin sonucu farklı çkablir bunu değştrmek hiçte zor degil adı sanı bilinen laboratuvarlar her zman en doğru sonucu verir risk almaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…