Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Daha dün kardeşimle bunun muhabbetini yaptık o da çakra çalışması yapıyor. 2. Çakramız üreme ile ilgili doğrudan pelvik çakra diye de geçiyor. İsim ve soyisminizde bu harflerden ( B K T) en az 1 den fazla yoksa 2. Çakra zayıf oluyor bende sadece 1 tanecik var 🤨 ben de 2. Çakrayı güçlendirmeye çalışacağım biraz bunun üzerine düşeceğim çünkü bu enerji olayına inanılmaz inanıyorum. Kardeşim aylardır kalp çakrası çalışıyor hislerini güçlendirmek için ve rüyasında koruyucu meleğininin ismi söylendi ona, şuan haberci rüyalar falan görüyor baya değişik şeyler yaşamaya başladı.
Canimmmm nası yani bende de bu harflerin hic biri yok ama kizlik soyadımda iki tane vardı bu harflerde yani şimdi ben evlenince mu cakram zayifladi 🤔🤔

Ben önce çakra blokajlarının kaldırılması meditasyonu yapcam canım youtube a yaz çıkıyor, sonra tek tek, tüm çakralar için çalışcam hepsi için meditasyon yapcam wp dan atarım gruba videoları
aaynen atarsın üreme sistemi ile ilgili olanı ozellıkle bulursam bugun baslayayım bnde

Canimmmm nası yani bende de bu harflerin hic biri yok ama kizlik soyadımda iki tane vardı bu harflerde yani şimdi ben evlenince mu cakram zayifladi 🤔🤔
Canım evet malesef enerji akışını etkiliyor zaten Çakra eksikliklerimiz bizim hayatımızdaki sınavları temsil ediyor 😔 googledan hangi çakranın hangi harfe geldiğini bularak sendeki eksik yönleri görebilirsin o çakralara yoğunlaşabilirsin. bazen eşinin soyadını kullanmak olumlu anlamda etki ederken bazen de olumsuz etki edebiliyor ben iki soyismimi de kullanıyorum kimliğimde yazıyor. Ben eşimin soyadını alınca olumlu anlamda etkilendim mesela, eksik olan bi çok çakram dengelendi bir de numerolojide 11, 19 ve 22 sayıları indigo olarak geçiyor ve enerji olarak çok iyi rakamlar benim 11 oldu rakamım

Canım evet malesef enerji akışını etkiliyor zaten Çakra eksikliklerimiz bizim hayatımızdaki sınavları temsil ediyor 😔 googledan hangi çakranın hangi harfe geldiğini bularak sendeki eksik yönleri görebilirsin o çakralara yoğunlaşabilirsin. bazen eşinin soyadını kullanmak olumlu anlamda etki ederken bazen de olumsuz etki edebiliyor ben iki soyismimi de kullanıyorum kimliğimde yazıyor. Ben eşimin soyadını alınca olumlu anlamda etkilendim mesela, eksik olan bi çok çakram dengelendi bir de numerolojide 11, 19 ve 22 sayıları indigo olarak geçiyor ve enerji olarak çok iyi rakamlar benim 11 oldu rakamım
11 oldugunu nasıl anladın

Vayyy beee hakkaten peki sadece üremeyle ilgili mi çakram zayıf oluyor genel olarak mı cnm

Merhaba günaydın kızlar size birşey soracaktım yardımcı olurmusunuz adetime 4 gün kala acık pembe akıntım geldi cok az ama 2 gün falan sürdü gecti.. 2günde adetim gecikti test yapmaya korkuyorum negatif cıkıcak diye karın agrım var ara ara geliyo sancı adet olacakmışım gibi hissediyorum bşka Bi belirtim de yok sizce yerleşme kanamasımı yoksa adetmi olucam yine 😔

• Beğen
Reactions: niw
Ben bu işi anlamadım 🙈 çünkü kızlık soyadımla birlikte hiçbiri yok. İlk evliliğimde de yok ama tek seferde çocuk oldu. Şimdiki soyadımda harflerin hepsi var ama çocuk yok 😂

Vayyy beee hakkaten peki sadece üremeyle ilgili mi çakram zayıf oluyor genel olarak mı cnm
Canım toplamda 9 çakra var benim 6. Çakra hariç her çakramda en az 1 harf var ama 1 harf olanları güçlendirme lazım yeterli değil. 6. Çakram boş onun eksikliği de hisler kuvvetli olmuyor, ben zaten hep derim ben hiç bişeyi hissedemem hep tersi çıkar diye. Kuruntular, ruhsal sağlık problemleri (anksiyete, depresyon gibi) ve davranış bozuklukluklarına sebep oluyor. Bende zaten anksiyete bol miktarda var o yüzden 6. Çakrayı da güçlendirmem lazım. Mesela bu fal tarot bakan kişilerin çoğunda 6. Çakra çok kuvvetli oluyor. Diğer adı da üçüncü göz çakrası zaten.
6. Çakra harfleri F,O,Ö,X

Ben bu işi anlamadım 🙈 çünkü kızlık soyadımla birlikte hiçbiri yok. İlk evliliğimde de yok ama tek seferde çocuk oldu. Şimdiki soyadımda harflerin hepsi var ama çocuk yok 😂
Bu tek çakraya bağlı bişey değil malesef canım diğerlerine de bakman lazım bir de çakranın sende var olması doğru çalıştığı anlamına gelmiyor, tıkalı olabilir o enerji akışı yani onu temizlemen açman gerekiyor. Senin işin hiç olmayanlardan daha kolay. Benim de 1 harf var o çakramda ilk seferde hamile kaldım ama zayıf o yön işte takviye gerekli.

Bu tek çakraya bağlı bişey değil malesef canım diğerlerine de bakman lazım bir de çakranın sende var olması doğru çalıştığı anlamına gelmiyor, tıkalı olabilir o enerji akışı yani onu temizlemen açman gerekiyor. Senin işin hiç olmayanlardan daha kolay. Benim de 1 harf var o çakramda ilk seferde hamile kaldım ama zayıf o yön işte takviye gerekli.
Hımm anladım kuzum bi bakayım boş zamanımda. Merak ettim.

• Beğen
Günaydın hanımlar 🎈
Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. Belki daha önce sorulmuş olabilir. Bugün 16. Günüm sabah beyaz - pembe akıntım oldu. Sanki regl başlıyor gibi. Benim daha önce olmuş muydu hatırlamıyorum. Sizce yumurta çatlama belirtisi mi yoksa tehlikeli bir şey olabilir mi?

Günaydın hanımlar 🎈
Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. Belki daha önce sorulmuş olabilir. Bugün 16. Günüm sabah beyaz - pembe akıntım oldu. Sanki regl başlıyor gibi. Benim daha önce olmuş muydu hatırlamıyorum. Sizce yumurta çatlama belirtisi mi yoksa tehlikeli bir şey olabilir mi?
Yumurtlama döneminde misin canım?

Günaydın hanımlar 🎈
Cnm muhtemelen yumurtlama akintisidir olabiliyor bazen yumurtlama zamanı pembe kahve akinti bende bazen olur mesela çok az peçete silince hafif pembe ya da kahve gibi ortalarda olunca periyodumun ben yumurtlama diye düşünüyordum seninki de öyledir muhtemelen

Kızlar sizce çatlamışmı bakar mısınız? İki gündür pikti bugun yaptım hala koyu, ama yine de silikleşmiş. Eskisi kadar değil sizce?

Eklentiler

• IMG_20210322_091849.jpg
    IMG_20210322_091849.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20210322_091458.jpg
    IMG_20210322_091458.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Beğen
Yumurtlama döneminde misin canım?
Evet 14. Ve 15. Günler takvim uygulamasına göre bakıyorum. Her iki günü de değerlendirdik. Bu nedenle inşallah kaliteli yumurtam çatlamıştır. 🙏
Cnm muhtemelen yumurtlama akintisidir olabiliyor bazen yumurtlama zamanı pembe kahve akinti bende bazen olur mesela çok az peçete silince hafif pembe ya da kahve gibi ortalarda olunca periyodumun ben yumurtlama diye düşünüyordum seninki de öyledir muhtemelen
Başka tehlikeli bir durum olmasın 😔

Günaydın kızlar 🎈🎈

bende bı ınceleyım . anne baba affına benımde ıhtıyacım var. youtubeda da varf ama ben hıc adapte olamıyorum ya. yada uyuya kalıyorm @NealStreet in dediği gibi :KK70:
Uyuya kalsanda sorun olmuyor.Tam uyku hali olmuyor zaten durumun

Daha dün kardeşimle bunun muhabbetini yaptık o da çakra çalışması yapıyor. 2. Çakramız üreme ile ilgili doğrudan pelvik çakra diye de geçiyor. İsim ve soyisminizde bu harflerden ( B K T) en az 1 den fazla yoksa 2. Çakra zayıf oluyor bende sadece 1 tanecik var 🤨 ben de 2. Çakrayı güçlendirmeye çalışacağım biraz bunun üzerine düşeceğim çünkü bu enerji olayına inanılmaz inanıyorum. Kardeşim aylardır kalp çakrası çalışıyor hislerini güçlendirmek için ve rüyasında koruyucu meleğininin ismi söylendi ona, şuan haberci rüyalar falan görüyor baya değişik şeyler yaşamaya başladı.
Bende hiç biri yok harflerin 😒
Anee tam adamına gelmişiz kardeşin bize yol göstersin madem ,toplu seans yapsın 🥰😍😋

X