Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kahveyi bıraktırdım ben ona çocuk olana kadar. Sadece regl olduğumda içiyordu kaç aydır. Sahiden aşırı yüksek bir kalemdi o bir yandan iyi oldu ahshhddj 🤣 Zaten bir yere gittiğimiz yok ki. Annemlerle bile görüşmüyoruz. Kapıdan görüp geliyorum zaten yürüme mesafesinde onlar. Bursa'ya eşimin annesini hastanede ziyaret için günübirlik gidiş gelişimiz bize 600 tele'ye patladı. Hsg 800. Spermiogram 200 bir şey. Kafa doktoru 300. Bir de tüpçüye peşinat verdik. Bu ay bize sağlam girdi
kaderin böylesine yazıklar olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor :skandal:

Merhaba. Reglim 4 gün gecikti evde gebelik testi yoktu diye ovulasyon testi yaptım. Böyle olması normal mi? Tam bilmiyorum da
bende yapmıstım koyuluk vardı ıkı cızgı esıt degıldı senınkı gıbıydı ama gebelık yoktu sanırım cızgı kontrol cızgısıdınden daha koyu olursa gebelık olabılıyor kesın olmamakla bırlıkte

fiona13 fiona13 yildizsavascisi yildizsavascisi ipek_annesi ipek_annesi MEMUR54 MEMUR54 Bakın bize diyor Pınar hanım
701BD979-1E6A-4272-BC79-238E5E4304F6.jpeg

Son düzenleme:
Kizlar acil yardim lazim
7.3 de adetim bitti ayin 13 de yumurtlama testini basliiyim dedim positive yakin cikti yani telefondaki programa göre 13. de positiv sonra devam yaptim ve 10 gün boyunca koyu cikti bugün sabah silik cikti resimdeki gibi birazdan yine yapcam testi. Bi bilginiu varmi niye böyle cikmis olabilir...

Kizlar acil yardim lazim
7.3 de adetim bitti ayin 13 de yumurtlama testini basliiyim dedim positive yakin cikti yani telefondaki programa göre 13. de positiv sonra devam yaptim ve 10 gün boyunca koyu cikti bugün sabah silik cikti resimdeki gibi birazdan yine yapcam testi. Bi bilginiu varmi niye böyle cikmis olabilir...

Eklentiler

• 368CD129-C50C-4B89-9A61-1D58E8CB1B25.png
    368CD129-C50C-4B89-9A61-1D58E8CB1B25.png
    295,8 KB · Görüntüleme: 31
X