Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın dicem ama ayıp olcak minseo minseo
Aslında erken kalktım da buraya girmedim, hava güzeldi, buralar tenhaydı, hiçkimse yokken çıkıp bi yarım saat yürüyüş yaptım, yemek yapma falan derken bu saati etmişim, yeni oturdum.
Siz nasılsınız? :)
ben de uykudan bayılmak üzereyim işten çıkmama daha 1 saat var :mad:

ben de uykudan bayılmak üzereyim işten çıkmama daha 1 saat var :mad:
Kalktım, kediyle biraz oynadım, evi süpürdüm, kocamı biraz darladım, baktım o da oyalamıyo çıktım dolaştım.
Şimdi eve geldin nekfliş açtım. Film bitince de kitap okurum, akşam olur zaten.
Ev hanımı olmak çok zor. :KK70: :KK70:

Kız bebiş olmuş olmasın test yaptın mı hadi İnşaAllah ya 🤲🤲🤲
Yok karmakarışık hal aldım.. Ben ovulasyon testi yaptım yine ovulasyonla yola çıktım bilmek adına bu ay iki kere pik gördüm ilki denedim ikinciyi de denedim herşey buraya kadar tamam 👌 regli 3 gün kala ovulasyon yaptım ilk normal test 1 taneydi onu adetim gelmezse yaparım diye sakladım 🙈ovulasyonum koyu çıktı sürekli 😱bende dayanamadım gittim kan verdim 0.2 çıktı değerim. 👍 Hamilelik fikrinden uzaklaştım ama doktor günün geçerse yine gel dedi. Benim hesabıma göre yumurtlma 14 gün sonra adet olurum 13 Nisan olmam lazımdı gelmedi ikinci yumurtlmaya göre bugün olmam lazım gelmedi 🙄 hadi dedim çatlamayı hesap aldım :KK70: 17 Nisana uzattım günümü. Bir gayret gelmesini bekliyorum :mad: gelirse koşa koşa gidecem yarın gelmesini istemiyorum doktor 2.gün gel aşılama için dedi inşallah gelmez yarın ya :dua:

X