Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Olmazsa 1 2 ay ilaçlı denersin hem şansın artmış olur, 3 5 ay çok bi kayıp değil bence. Yapışıklık ciddi bir problem ve şuan çözülmüş. Bak Merve yi görmüşsündür histereskopi den sonraki ay düşük amh ile hamile kaldı bence baya etkisi oluyor bu operasyonun.
Merve yi takip ediyordum bende en son olumsuz olmuştu dediğin gibi histereskopi olmak için bekliyordu kendiliğinden mi gebe kaldı 😳

Merhaba arkadaşlar 🌺
Dilerim en kısa zamanda hepiniz birer birer anne olacağınız haberinizi paylaşırsınız 🤲🏻🤲🏻
Benim sizlere bir sorum olacak ;
Adetlerim çok düzensiz her ay farklı olur 36 45 49 gün en uzun 52 görmüştüm ama bu ay 59gün oldu hala yok Dr gittim Dr söktürücü verdi ilaç bitti bugün 5.gün oldu biteli hala gelmedi. Birde bana adet düzenlemek için cyclo progynova diye bir ilaç yazdı 3 ay kullan dedi. Bu ilacı kullanan var mı aranızda?

Merhaba arkadaşlar 🌺
Dilerim en kısa zamanda hepiniz birer birer anne olacağınız haberinizi paylaşırsınız 🤲🏻🤲🏻
Benim sizlere bir sorum olacak ;
Adetlerim çok düzensiz her ay farklı olur 36 45 49 gün en uzun 52 görmüştüm ama bu ay 59gün oldu hala yok Dr gittim Dr söktürücü verdi ilaç bitti bugün 5.gün oldu biteli hala gelmedi. Birde bana adet düzenlemek için cyclo progynova diye bir ilaç yazdı 3 ay kullan dedi. Bu ilacı kullanan var mı aranızda?
Merhaba canım Mordus Mordus arkadaşımız kullanıyordu

bundan sonraki regl de canım, ilk gün ultrason kontrolü, kan alımı var. Akşama da Gonal F 200 lük başlıyacağım.
Sen ne yaptın canım,bitti mi iğneler, ne aşamadasın?
Ben rahim dinlendirmedeyim. Regl oldum. İkinci regli bekliyorum. Bu reglinle başlayacaksın gibi kalmış aklımda sori

X