Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inşallah canım bakalım hayırlısı olsun hakkımızda artık ne düşünsem ne diye dua etsem bilemiyorum

konuşmamla yol kapanıyorsa kapansın bir de onu düşünemiyeceğim. bir şeyler ters gidecek diye düşünmekten de korkar hale gelirsem öleyim bir köşede. ben bu işe mantıksal olarak yaklaşıyorum şu an olmama ihtimali olma ihtimalinden çok daha fazla o yüzden ek planlar yapmaya başlamam lazım. 1 yıl dolduysa bir sorun aranmalı diyenler doktorlar, 14. ayımdayım. sağ tüp tamam sıkıntılıydı ama soldan olsa olur bak M Masalmina 2. ye hamile tek tüple yani1 tüpün olmaması engel teşkil etmiyor olsa benim de olurdu bunca zaman. benim yumurtalarım kalitesiz bence ve onun da bi tedavisi yok malesef.
haklısın dedıklerınde ama bırazda uzuntumuzden bole oluyorz haklı olarak inşallahh hıcc tedavıye felan gerek kalmıcakk

canım yumurta sayısı artıramazsın ama kalitesini artırabilirsin. şeker, tuz un çıkar hayatından yeşil yapraklı besinlere yönel, baklıyat kuruyemiş meyve de tüket.. vitamin takviyelerini de aldın mı 3 aya en geç süper yumişlerin olur. Hamilelik için bir de şans da lazım, Allah ne zaman ol derse olur. Doktor sorun yok herşey yolunda diyorsa illa ki bir sorun aramak doğru değil bence.
deniyorum tatlım hepsini artık ilaç içmekten bile bıktım :KK43: bakalım nasibimizi beklicez

bakalım doz artımına nasıl tepki verecek yumurtaların
pazartesi reglinin 11,günü oluyor. ben normalde 17,gün felan yumurtlama goruyodum tam cızgı asırı koyu olmuyodu dedıgınız gıbı ama. belkı doz yukseldi felan erken cevap verir ilaca. guzelce buyusun kalıtelı olsunda 17,gun olsun farketmez. ama yıne gunlerce gıdıcem yumurta yok derse yıkılırım yani

günaydın hanımlar aşılamamın bugün 6. günündeyim afedersiniz büyük adestime çıkamıyorum ya çok zorlanıyorum çok rahatsızım aşılama yaptıran bir arkadaşım kabız olmuştum ben diyo ve hamile kalmıştı heves etmek istemiyorum ama insan düşünmeden de edemiyor değil :KK43: sizlerde oldumu bu günlerde neler yaşamıştınız

pazartesi reglinin 11,günü oluyor. ben normalde 17,gün felan yumurtlama goruyodum tam cızgı asırı koyu olmuyodu dedıgınız gıbı ama. belkı doz yukseldi felan erken cevap verir ilaca. guzelce buyusun kalıtelı olsunda 17,gun olsun farketmez. ama yıne gunlerce gıdıcem yumurta yok derse yıkılırım yani
doktor anlar canım yumurtanın gelişiminden kaçıncı gün pik olacağını
çok heyecanlı çıkınca yaz hemen

doktor anlar canım yumurtanın gelişiminden kaçıncı gün pik olacağını

çok heyecanlı çıkınca yaz hemen
Çok şükür kızlar şimdi çıktık karından baktı tabi ki de 🙈 kesesi gözüktü çok şükür haftaya da kalp atışını görmeye gideceğiz inşallah 🙏 yeri meri güzel dedi baya öneriler falan konuştuk epey 😍 şükürler olsun biraz rahatladım şimdi haftaya cumaya kadar yine zaman geçmeyecek Allah hepimize bu günleri yaşamayı sabretmenin zorluğunu yaşatsın sağlıkla 🙏🙏 Cartedor Cartedor Jane Jetgil Jane Jetgil ipek_annesi ipek_annesi zeynep-ahmet zeynep-ahmet nerde isteyen varsa hepiniz için dua ettim orda kızlar 🤗 heyecandan yazamadım hepinizi

Çok şükür kızlar şimdi çıktık karından baktı tabi ki de 🙈 kesesi gözüktü çok şükür haftaya da kalp atışını görmeye gideceğiz inşallah 🙏 yeri meri güzel dedi baya öneriler falan konuştuk epey 😍 şükürler olsun biraz rahatladım şimdi haftaya cumaya kadar yine zaman geçmeyecek Allah hepimize bu günleri yaşamayı sabretmenin zorluğunu yaşatsın sağlıkla 🙏🙏 Cartedor Cartedor Jane Jetgil Jane Jetgil ipek_annesi ipek_annesi zeynep-ahmet zeynep-ahmet nerde isteyen varsa hepiniz için dua ettim orda kızlar 🤗 heyecandan yazamadım hepinizi
çoook şükür hadi gözünaydın bi kez daha :KK68:

X