Anne sütü için bira mayası tableti kullanan var mı?

Dagtekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2014
7
0
Merhaba,anne sütünü arttırmak için bira mayası tableti kullanan var mıdır,yada konu hakkında bilgisi olan?3 aylık kızım var ve günlük kilo alımının azaldığını söyledi Dr'u şimdi kilo takibindeyiz , acaba sütüm mü azaldı?Bir yerde bira mayasının süt arttırdığını okumuştum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba,anne sütünü arttırmak için bira mayası tableti kullanan var mıdır,yada konu hakkında bilgisi olan?3 aylık kızım var ve günlük kilo alımının azaldığını söyledi Dr'u şimdi kilo takibindeyiz , acaba sütüm mü azaldı?Bir yerde bira mayasının süt arttırdığını okumuştum

Merhaba, ben oğlum 1 aylıkken GNC nin bira mayası tabletlerinden kullanmıştım. Bir kutuda 500 tane vardı, sabah 2, öğlen 2, akşam yatmadan 2 tane alıyordum ki tek seferde 6 taneye kadar alınabiliyor yanılmıyorsam.
O günlerde sütümün az olduğunu hissetmiştim, yani bebeğim emerken sütü yuttuğunu hissedemiyordum. Tabletleri kullanmaya başladıktan sonra gerçekten sütüm arttı, fışkırmaya başladı. Ama ben tabletlerle birlikte su tüketimini de arttırdım, 1 litreyi zor içerken günde 2 litreden fazla içmeye başladım. En önemlisi su bence, ama bu tabletlerden fayda gören arkadaşlarım da oldu, deneyebilirsin, zararı da yok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yagmurdgn çok teşekkür ederim yorumlarınız için,ne kadar süre kullandınız?

X