Anneler günü hediyesi için önerileriniz nelerdir?

YaXSXaMm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
267
2
arkadaşlar
anneler günü için anneme alacak bir hediye bulamadım
önerisi olan var mı kendi almış veya anne ise kızının ona almasını istediği birşey olan
offf çok zor durumdayımmmmmmm :uhm:

canım ben LC den eşofman tişört almayı düşünüyorum henüz almadım yarın çıkıp alıcam hoşuna gider heralde annemin eşofman çok sever sende annenin hoşuna gidebilecek şeyleri düşün terlik,parfüm,çanta,ayakkabı,kıyafet,takı gibi şeyler işte.

tşkler yıldızcım ama benim annemim 3 tane dolabı var ve hepsi ağzına kadar dolu kıyafetle ayakkabıyla :KK43:

:smiley-cool:guzel bir gecelik alabilirsin,guzel bir parfum,vucut icin krem seti,guzel bir cuzdan,
guzel bir ince altin zincir mavi boncukla,guzel bir cift kupe , sayet yemek yapmasini seviyorsa
guzel bir yemek kitabi veya guzel bir kutu cikolata ve yaninda ufak bir mucevher kutusu secenekler cok ama makbula gececek bir sey olsun,kolay gelsin

ekmek yapma makinası
kilo sorunu varsa sauna belt filan tarzı saglık ürünü

Ben güzel anneme Etek Penye ve eşarp aldım. Bekleyemedim Pazarı Dün verdim. sırnaşık şey

Çok sevindi :asigim:

Ben anacığıma ütü aldım yarın korgo ile ankaraya yollıycam,ütüsü eskimiştiYaşamcım düşün ne ihtiyacı var diye muhakkak bir şey gelir aklına önemli olan ona o günü özel kılma.Bütün anneler için böyledir,bir çiçek bile yeter bence, hepinize sevgiler.

Bende düşünüp duruyordum az önce ne alacağımı buldum.

Nevresim takımı beğendim çok güzel şimdi siparişi verdim:dance:

bende anneme cep telefonu alacağım.
canım annemin telefonunu değiştirme vakti çoktan gelmişti. onun için en uygun hediyenin bu olacağını düşünüyorum.​

ben kendi anneme ablamla brilikte bi fırın alıyoruz mini fırın diğeri eskimişti güzel güzel kekler yapsın diye :KK66:

kayınvalideme de kettle alıcam su ısıtıcı...biraz geç kaldım ama inşallah bu akşam iş çıkışı halledicem...
ihtiyaçlar doğrultusunda alıyorum hediyeleri...

ben canım anneme :asigim: namaz baş örtüsü aldım hani mevlütlerde örterlerya ondan işte bilmem hangi yörenin meşhur iğne oyasıymış kenarında ki oya:nazar: bunu henüz vermedim ama geçtiğimiz hafta masaj kemeri almıştım onu dayanamadım verdim:1rolleyes: bu sene anacım çok şanslı iki hediyesi birden oldu :eek:

Annesiz çocukları düşünüp sıkı sıkı sarılın annenize sadece,
Ya da çocuksuz anneler adına sizi bağrına basmasına izin verin,
Siz zaten en büyük hediyesiniz ona,
Dizine yatın sevin sevilin...

benim annem kozmetigi cok sever ona ordan bi hediye alıcam.. krem gibi.. bide giyim düşünüyorum ama oda sıradanlastı..AAAhh param olsada anacıgıma yüzük alsamm:KK43:

X