Annem beni evde istemiyor arıyorum çıkmıyor ne yapacağım bilmiyorum

Annenizin çoğu davranışları bana o kadar tanıdık geldi ki benim annemde böyle çünkü,kesinlikle psikolojik desteğe ihtiyacı var...erkek arkadaş evine sığınmak bana mantıklı gelmedi çünkü ordan da gitmek zorunda kalmayacağınızın bir garantisi var mı?Çok zor bir durum,şu şartlarda iş bulmakta başlı başına bir dert.Yok mu öğrenci evinde kalan arkadaşlarınız?Ya da ev tutabileceğiniz arkadaşlarınız?Keşke öyle bir durum olsa 3-5 kişi bir araya gelip ev tutabilseniz.Anneanneniz size maddi destekte bulunamaz mı?

Sigortaya başvurun tekrar maaşınızı baglattirin o sizin hakkınız annenizede Allah vicdan versin arkanızda kimsenin olmadığını bilen erkek arkadaşınız size herşey yapabilir dikkat edin
Annem dindar bir kadın özünde iyi gerçekten duygusal merhametli şuan bende inanamıyorum onun bu davranışlarına hiç mi üzülmüyor mutlu mudur bilmiyorum ama kardeşlerimin yüzünü bile göstermedi bana bugün kapiyi yüzüme kapatti neden geldin dedi

Cok üzüldüm durumunuza..Allah bir çıkış yolu göstersin inşallah canım. Allah yardımcınız olsun..
OKULU dondurmak bir çözüm olabilir.

Annenizin çoğu davranışları bana o kadar tanıdık geldi ki benim annemde böyle çünkü,kesinlikle psikolojik desteğe ihtiyacı var...erkek arkadaş evine sığınmak bana mantıklı gelmedi çünkü ordan da gitmek zorunda kalmayacağınızın bir garantisi var mı?Çok zor bir durum,şu şartlarda iş bulmakta başlı başına bir dert.Yok mu öğrenci evinde kalan arkadaşlarınız?Ya da ev tutabileceğiniz arkadaşlarınız?Keşke öyle bir durum olsa 3-5 kişi bir araya gelip ev tutabilseniz.Anneanneniz size maddi destekte bulunamaz mı?
Anneannem fakir bir kadın köyde yaşıyor zaten bi teyzem var o isveçte yaşıyor orta halli ama akrabalarimizdan hayır yok ki keşke olsa

Engelli kardeslerinizin bakimi zor mu? Annenizin psikolojisi bundan bozulmus olabilir mi? Kizina nasil boyle davranabilir ki bir anne?
Bakımı kolay denilemez tabiki ama ben anneme yardımcı oluyordum imkanim olduğunda yinede yaranamiyordum çünkü ona göre o bana hizmet ediyormuş çamaşır yikamak asmak konusunda yemek yapma konusunda 😔

Bence en iyisi kadınnsıgınma evi gibi su an için akrabanız da yokmus anneniz hasta sanırım yada biz konuyu tam bilmediğimiz için öle algılanıyor ama erkek arkadasa güvenip evine gitme fikrini aklınızdan bile geçirmeyin derim
Keşke başka çarem olsa okulum geleceğim için en iyisi şuan yani seçenek olarak 😔

Maalesef yok keşke başka bir imkânım olsa bugün anneme gittim kapısına kadar gittim bir umut dedim belki kızım evine dön der tek bir cümle söyler ama kapıyı yüzüme kapatti hadi git güle güle dedi kardeşlerimin yüzünü bile birkez olsun göstermedi kardeşlerim için geldim dedim neden geldin diye sorunca bir anne kızına böyle söyler mi neden geldin diye akrabam bile bana bu şekilde davranmadi yani bu kadar kırıcı 😔

Engelli kardeslerinize karşı da mı boyle ?

Anne ve babalar ile ilgili bu tarz konular okuyunca içim sızlıyor. Neden neden diye merak ediyor insan.

Anneniz ve yurttakiler de şikayetçi olmuş , merak ediyorum kaç saat kalıyorsunuz banyoda ?

Ben üniversite öğrencisiyim güzel bir bölümde okuyorum geleceğim parlak gibi ama sorunum annemle anlaşamamam daha doğrusu onun beni sevmemesi ne yaptiysam onun gözüne batti varlığım son bahaneside yüksek gelen fatura oldu çok duş alıyormuşum ona çok masraf oluyormuşum hayatında bensiz daha mutluymuş sanırım yüzüme karşı seni sevmiyorum hiçbir zamanda sevmedim sende baban gibisin onu da hiç sevmedim nefret ettim dedi daha önce seninde sonun baban gibi olur diyordu babam vefat etti bu yüzden Allahtan başka sığınacak kimsem yok benim babam o Yüce Rab, beni esirgiyor biliyorum. Bugünde geçenki gibi annemi aradım ama çıkmıyor telefona geçenlerde kaldığım aparta gelmiş burayı buranin sahibini sormuş soruşturmuş bana güvenli bir yer olmadığını söyledi mesaj yoluyla daha önce kızın biri ölmüş burda. Burdaki kızlarada beni sormuş arkadaşıyım demiş kızlar siz nesi oluyorsunuz diye sorunca döneceksen şimdi dön yoksa çok geç olur izimizi bulamazsin diye tehdit eder gibi mesajlar atti geçen ama sonra aradım ulaşamadım anneme ben anlamiyorum aklim almiyor annemi ve bu davranışlarını zaten inanın benden herşeyi bekliyor daha önce eskortluk mu yapiyorsun yoksa diye üstüme çok gelmişti yılarca sen hastasin sen aptalsin sende beyin yok çocuk gibi davraniyorsun bir kuzenlerine bak ne kadar aklî başında kızlar bide sana deyip durdu beni hiç sevmedi biliyorum artık sana katlanmak zorunda değilim dedi sonunda duş alırken banyodayken sıcak suyu kesti kapatti soğuk suyla devam etmek zorunda kaldım rica ettim aç lütfen anne dedim tamam gideceğim evden dedim açmadı çünkü öncesinde bana internetten kiralik ev bakti defol git bu evden dedi senin yüzünü bile görmek istemiyorum rahatsiz oluyorum dedi artık reşitsin sana katlanmak zorunda değilim büyüdün dedi. Erkek arkadaşımsa beni yanına çağırıyor gel diye ailesiyle yaşıyor işide bıraktım zaten asgari ücretti hakettiğim ücreti vermediler vermeyeceklerde biliyorum. Erkek arkadaşım çok ısrarcı bu konuda gel gerekirse nişan yapariz yüzük takarız diyor ben seni okuturum annen seni istemezse istemesin annenden umudunu kes artık vicdanini kaybetmiş seni istemiyor diyor yakında uzaktan eğitim başlar işe gidip gelemem yorucuda bir yetim maaşım vardi 400 tl onuda kestiler sanırım zaten annemin olsun ben istemiyorum
Okulumu bitirmem lazım özelde okuyorum yarı burslu olarak. Erkek arkadaşım seni alip geleceğim diyor ısrarla anneanneme gitsem uzakta yurtdışında burda bir akrabamda yok napicam bilmiyorum kiraya çıkamam param yok okulum için birikimde yapmam lazim bir aylik çalışma ücretimi harcamamaliyim elimdeki tek para erkek arkadaşım biyere kadar para gönderdi o da haklı annem tek kuruş para vermedi ben giderken gayet mutlu gibiydi
Bakıma muhtaç engelli kardeşlerim var onlari birakmak hiç istemezdim en çok onlar için üzülüyorum o kadar masumlar ki onlari herşeyden çok seviyorum kendi canımdan bile çok :KK43: sığınabileceğim bir babam bile yok bu hayatta sanırım tek çare erkek arkadaşımin yani ama bu son seçenek olsun istiyorum çünkü doğru olmadığını biliyorum annemde kendisini sevmiyor ne yakışıklı bulup yanima yakıştırabiliyor nede ona güveniyor eskiden evinde silah bulundurduğu için ondan iyice soğudu ve ondan ayrılırsam intihar etmekle beni tehdit ediyordu eskiden kendisine mesajlar atmış annem kızım sana göre bir kız değil onun peşini bırak diye kendisini zekide bulmuyor eskiden severdi onu çünkü sevgili olduğumuzu bilmiyordu ama erkek arkadaşım bana ders kitabi göndermek olsun anneme ulaşabileyim diye kullanmadığı telefonu göndermek olsun ve bana arada maddiyat olarak yardımcı oldu.

Engelli kardeslerinize karşı da mı boyle ?

Anne ve babalar ile ilgili bu tarz konular okuyunca içim sızlıyor. Neden neden diye merak ediyor insan.

Anneniz ve yurttakiler de şikayetçi olmuş , merak ediyorum kaç saat kalıyorsunuz banyoda ?
1 yada 1,5 saat sürüyor genelde yani duş alırken fakat öncesinde banyoyu temizledigim için vakit ordanda gitmiş oluyor biraz titizim çünkü hijjenime düşkün bir kızım 😔

Hayır konuşmadım engellemiş beni onu aradığım hesaptan nasıl konuşayım beni istemiyor sevmiyor :KK43:
Bir şekilde ulaş ve neden böyle davrandığını sor. Anlattıktan sonra bir daha onu rahatsız etmeyeceğini söyle..

Ama sakın ha sakın erkek arkadaş denilen herifin yanına gitme. Öz annen seni evde istemezken o neden istesin ki? Karşılıksız olduğunu düşünmüyorum.

X