Annem delirdi mi

Görüntü olarak yüklenmiştir ama henüz raporu yazılmamış. Bizde de bazen böyle oluyor. Doktorumuz raporu çıkmamış henüz diyip bekletiyor bizi. Bence sizde de aynı durum mevcut.
Bu Ocak ayı acilde cektirdigimiz emar ama bunda hipofiz bezi yok. Yenilerinin de raporu yok

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-22-00-59-57-10_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    Screenshot_2023-03-22-00-59-57-10_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 48
Halam bipolar duygu bozukluğu hastası aktif olanından,k.valide de aynı teşhis ama pasif olanından,duygu durum bozukluğu çok oluyor onlarda,bazen çok iğneleyici konuşuyor bazen o kadar bezmiş umursamaz ki,bazen kirli olduğu halde banyo yapmayı bile erteliyor canı yapmak istemiyor, kayınvalidem yükselişe geçtiğinde hep alışveriş yapmak ister ama gerekli gereksiz herşey, iğneleyici konuşur karşısındakini önemsemez,inişe geçince de yattığı yerden üç gün kalkmaz öyle bir hal alır,halam yükselişe geçince bilinçaltında ne varsa o kisiye pat pat söyler kırıldı mı üzüldü mü umrunda olmaz,böyle durumlar da var mı
Yükselişe geçtiklerinde farkında olmadan çok para harcadıkları ve fazla risk alabildikleri için ekonomi yönetimlerini kontrol etmek gerektiğini, bazılarının kumara yükseliş döneminde daha fazla meyledebileceğini duymuştum bir hocamdan. Belki yapıyorsunuzdur ama hatırlatmak istedim, mali disiplinine baksanız yükseliş zamanlarında faydasına olur gibi

Konu sahibi çok üzüldüm Allah şifasını versin. İlk iki sayfaya bakabildim. Yazılmıştır belki ama yineleyeyim beyindeki konuşma merkezleri(iki tane) sıkıntılı olabilir mi? Bu merkezlerden biri hata aldığında kendisini ifade etmekte zorlanabiliyorlar. Öyle bir şey olabilir belki. Başka bir travma sebebiyle yaşanılan durumlarda da bu merkezler hasar alabiliyor, bu konuyu da doktorunuza sorun isterseniz. Bir de Twitter’da Dr Sevda Sarıkaya var. Yurtdışında yaşıyordu sanırım, nöroloji alanında uzmandı diye hatırlıyorum. Çok aktif kullanıyor Twitter’ı kendisiyle iletişime geçebilirseniz belki fikir verir size. Şifa bulursunuz inşallah 🤲

X