Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

furusan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
1.504
4.641
KK'daki hayatınıza böyle devam etmeniz için internet faturanızı üstlenebilirim 😍
Öyle bir gülmek yani... 😂
meselası bağbında kasdedtim yani farzı masal olarakdan
"farzı masal" ban yiyeceğim. 😎

Cömert teklifiniz için teşekkür ederim. 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 762 gün geçti.

furusan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
1.504
4.641

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 762 gün geçti.

Hilde_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
778
1.240
Onay bağımlılığınız var. Aileniz ve akrabalarınız tarafından kabul görmemek sizi epey üzmüş. Dediğiniz gibi psikolojiniz etkilenmiş. Şunu unutmayın birinin sizle aynı fikirde olmaması, eleştirmesi sizi sevmediği anlamına gelmez. Heleki aileniz ise... anlıyorum canınız yanıyor fakat ilk öncelik sizsiniz hayatta. şükredin bakın ne güzel mutlusunuz. Akrabaları zaten salla gitsin. Bu konuyu aileniz ile konuştunuz mu hiç ? Konuşmadıysanız lütfen bir an önce konuşun. Annenizin laflarının sizi çok üzdüğünü, eşinizle birlikte gayet mutlu olduğunuzu, evinizi yuvanızı çok sevdiğinizi, o evde sizin yaşadığınızı ve mühim olan kendi seçimleriniz olduğunu, annenizin bir güzel lafına hasret kaldığınızı, bir tatlı sözüne ne kadar sevineceğinizi, beklentilerinizi anlatın annenize. Belli süre sonra eğer hala tavırları değişmiyorsa bu sefer kesin net tavır koyun; çok kırıldığınızı ve araya mesafe koymanız gerektiğini net bir şekilde belirtin. Kendinizide üzmeyin. Annenizin sizi elinde sonunda anlayacağını düşünüyorum

Theblabla

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
306
154
20
Keşke şükretmeyi bilmiş olsanız ailecek. Senin o ucuz dediğin mobilya eşya ev vs. Günümüzde malesef lükse kaçıyor . Birde ucuzunu aldımda begenmiyorlar diye üzülüyosun ya pes yani . Acaba pahalısını aldırmış olsaydın (sana göre ) yine üzülebilecekmiydin ailenin yorumlarına bilemedim...
Ucuz aldirdim demiorum ne ucuz ne pahali makul normal ölcude aldirdim

Theblabla

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
306
154
20
Sonuna kadar okudum ve sizde özgüven eksikliği olduğuna kanaat getirdim.
Daha kişiliğiniz oturmadan evlenmişsiniz.
Size tavsiyem eğitim hayatınıza devam etmeniz, bol kitap okumanız ve hobiler edinmeniz.
Dogru oturdugum yerde kimsem yok yapayalniz surekli evdeyim konuscak bi kimsem bile yok boş durmaktan aylak olmaktan kafayi sacma seylere takiyorum

Visenyaa

Popüler Üye
Pro Üye
21 Aralık 2014
4.247
7.855
Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım
Allah affetsin haykırdım gülmekten 😂😂😂 ironi harika...

Negoo

Dobralık nobranlık değildir
Pro Üye
10 Haziran 2010
64.121
244.398
Üzüldüm, bir an önce büyümenizi tavsiye ediyorum.