Annem

Geçen hafta aldı 3 günboyunca ama enfeksiyon kapmış günlerdir hastanede bugün kan vereceklermiş. Çok ağır geliyor sanırım ilaç. Kemo alanların deneyimlerini okuyorum genelde hasanede yatmadan alıyorlar o gün geziyolar falan. Bir de ilki çok vurmuyormuş insanları 3.,4.de en çok zorlanıyorlarmış. Biz daha ilkinde bu hale geldik ne yapacağız hiç bilmiyorum.
İlginiz için teşekkürler.
merhaba c anım ben hastane de calıstıgımdan biliyorum . kemoterapi süresince hastaların cogu cok zırlanıyor o dönemde birsey yiyemiyorlar.Allah sabır versin sifa versin

Maalesef annemi kaybettik. 15 ay mücadele etti canımın içi. Çok acı çekti gözümüzün önünde eridi bitti. Geçen mayıs ayında kolostomi yapıldı 1 sene kolostomiyle yaşadı. Onda da fıtık oldu çok eziyet çekti. Onun acıları bitti ama ben onsuz ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Basiniz sağolsun Allah sabır versin.Anneciginizi de yattığı yerde dinlendirsin Mevlam.

:mad: anne demeyin. 100 yaşına da gelsem dayanamam gibime geliyor. RABBİM gecinden versin. RABBİM sağlık versin. İşten izin alıp gidin yanına. Moral olur hem. En iyisini düşünün hep.

bu arada nedense hep fark ederim, bu kansere yakalanan yaşlılar daha kolay atlatıyor. gençlerde durum kötü. şu bilim adamları gece gece küfrettirecekler kendilerine. neden daha bu hastalığın adamakıllı bir tedavisi bulunmadı yahu neden.
Gençler zor atlatiyitmus otan çok düşük onun nedeni hücre çoğalması gençlerde çok olduğu için hücreler agresif ve hızlı yayılan cinsten okuyirmus

X