Annem

hmm. e o zaman niye insanlar patır patır gidiyor ki. hakikaten engelleyene lanet olsun ya.
ya bunu yazmama lazım ama yazmassam içimde kalır.
1. ilaç satışları bu bir piyasa her sektor bundan ekmek yer.
2- insan popilasyonu - yani sirkülasyon.

Üzüldugünü sakın annene belli etme
Benim annemde meme kanseriydi atlattı çok şükür
Çok uzun ve yorucu bi süreç olacak sizin için
O yüzden dik dur annenin en çok morale ihtiyacı var bu dönemde
Hem kesin degilmiş inşallah bişey çıkmaz

Gecmis olsun canim Allah acil sifa versin annen surekli beyin gucunu kullansin ve sesli olarak olumlu bi sekilde kendiyle konussun bak seninle daha nereleri gezicez neler yapicaz vs bunu hergun defalarca ama mutlaka yapsin

ben bu konuda cok farklı şeyler düşünüyorum.
çünkü küba'da bunun tedavisi var ( belli kanser tiplerinde adamlar care bulmuşlar - cok yalanlandı da ama ben gercek oldıugunu düşünüyorum )
acıkcası bulunup ortaya cıkarılmadıgını düşünüyorum.
oyle zaten canım tedavısı var.daha gecen gun bı tanıdıgımız bahsettı adamlar careyı bulmus.bulan adamları ölduruyorlar arastırmalarını yakıyorlar....neden ? cunku ılac sektoru kazanıyorr..ınsan hayatını hıce sayıyorlar para olsun da nerden olursa olsun..konu sahıbıne gelınce ınsallah kotu bırsey yoktur sonuclar tertemız cıkar..

bence o sana bunu anlatan abartmis. oldur ve bilgileri yak. :KK70: bayaa abartmis.
bu baska turlu isliyor. senin tanidiginin bildigi gibi degil..
oyle zaten canım tedavısı var.daha gecen gun bı tanıdıgımız bahsettı adamlar careyı bulmus.bulan adamları ölduruyorlar arastırmalarını yakıyorlar....neden ? cunku ılac sektoru kazanıyorr..ınsan hayatını hıce sayıyorlar para olsun da nerden olursa olsun..konu sahıbıne gelınce ınsallah kotu bırsey yoktur sonuclar tertemız cıkar..

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-10-00-41-10.png
    Screenshot_2017-03-10-00-41-10.png
    177,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2017-03-10-00-41-26.png
    Screenshot_2017-03-10-00-41-26.png
    126 KB · Görüntüleme: 47
zaman zaman geyik zaman zaman siyasette tartışma için girdiğim siteye 1,5 sene sonra bu şekilde döneceğim aklıma gelmezdi. Maalesef annem hastalandı hala tetkikler devam ediyor ama adını bile söylemek istemeyeceğimiz o hastalık söylenmeye başladı artık. Kaç gündür sigara ve suyla yaşıyorum sayılır. Bugün tam iyi şeyler düşüneceğim dedim yine kötü bir haber daha. Akşam söylediğim yemek kaldı öyle. Hep onun yanında olmak istiyorum ama ödenmesi gereken kredileri var üstelik bu süreçte paraya ihtiyacımız olabilir diye çalışmak zorunda da hissediyorum. Ama işyerinde de kafamı toplayamıyorum hata üstüne hata yapıyorum. Ha diyince de yanına gidemiyorum 7 saat uzak bir şehirde. İşten çıkıp onun çok sevdiği ve çok güzel zamanlar geçirdiğimiz o eski evin önünden geçiyorum. İşyerindehatta metroda falan sürekli ağlıyorum bazen hiç tanımadığım insanlar teselli ediyor. Kalbimin üstünde bi ağırlık sürekli tüm kaslarım gergin ve ağrıyor. Bir yandan da bizim farketmediğimiz durumu başkalarının farketmesi 'ne kadar zayıflamış' 'kötü bir durum mu var' lafları ve benim bunlara yok canım ne kötü durumu diye cevap verdiğimi hatırlamam...
Geçen sene çok işim çok yoğundu çok stresli projelerde çalıştım, ayrıca ödediğim bir kredi vardı ve beni çok geriyordu. Hep 2016 bi gitsin hayat başlasın diyordum. Paso gezecektim hesapta. Nasıl da birkaç gün içinde tüm hayatlarımız allak bullak oldu. Eski sıkıcı stresli hiç sevmediğim zamanları o kadar özlüyorum ki. Sadece annemin eskisi gibi olmasını istiyorum şu an, bir de yanında olmak.
Tanı şu an kesin değil belki son anda yok değilmiş derler. Ama bir de şunu düşünüyorum annem 60 yaşında şimdi değil 10 sene sonra olsa dayanabilir miyim.. benim annem babam abim yengem ve yeğenimden başka kimsem yok. Herşeyim onlar. Evli değilim çocuğum yok. Konu annem olunca kendimi hiç olmadığım kadar çocuk gibi hissediyorum. Sadece içimi dökmek istedim .

Çok geçmiş olsun, umarım hiçbirimizin o adını dahi ağzımıza almak istemediğimiz hastalık değildir annenizin ki, en güçlü olanlarımız bile söz konusu ailemiz olunca çocuklaşabiliyoruz zira anne babalarımız en kıymetlilerimiz, başkalarının fark ettiklerini sizin fark etmemiş olmanız normal çünkü bizim için anne babalarımız ölümsüzdür, onlara hiçbir hastalığı yakıştırmaya kıyamayız.

Anneniz 80 yaşında da olsa evlat olarak aynı şeyleri hissederdiniz, bir eşiniz çocuklarınız olsaydı da hissedecekleriniz değişmeyecekti, bunu evli, evlat sahibi olan ve babasını 61 yaşında toprağa veren bir kadın olarak yazıyorum.

Annenize tüm kalbimle şifalar diliyorum, sizlerin başından eksik etmesin, umuyor ve diliyorum tahlilleri temiz çıkar, bu arada lütfen kolay değil biliyorum ama sizde kendi sağlığınızı ihmal etmeyin, annenizin yetiştirdiği güçlü evladına şu an herzamankinden daha fazla ihtiyacı var, sizin üzüldüğünüzü hissederse kendini bırakır sizi düşünmeye başlar, çok geçmiş olsun.

Yazdıklarınızı yaşamayan bilmez. Geçen sene nisan'da teşhis kondu anneme, çok şükür tedavi devam ediyor. Umarım iyi haberler alırsınız ve izin vs. alıp bence annenizin yanına gidin. Yeri ayağımın altından çektiler, yazdıklarınızı aylarca yaşadım. Dua edelim.

ben bu konuda cok farklı şeyler düşünüyorum.
çünkü küba'da bunun tedavisi var ( belli kanser tiplerinde adamlar care bulmuşlar - cok yalanlandı da ama ben gercek oldıugunu düşünüyorum )
acıkcası bulunup ortaya cıkarılmadıgını düşünüyorum.
İlaç firmaları öksüz kalır yoksa. Hem bu da bir nevi savaş. Adı savaş değil ama öyle işte.

Ah icim daglandı. Allah sabır versın annenızede acıl sıfalar dılıyorum. Herkes bıksa bızden annemız bıze doymaz. Allah yardımcınız olsun.

Teşhis kesinleşti karaciğere metastaz yapmış bağırsak kanseri.
Canım sana umut olur mu bilmiyorum benim amcamın eşi de bağırsak kanseri 15 yıl olacak hatta ilk evrede hamile kaldı çocuk ölür sende ölürsün dediler aldırmayı kabul etmedi ve bir kızı oldu bağırsaklarının 3 te 1 ini aldılar öğretmendi malulen emekli oldu 15 yıldır kanserle yaşıyor... Rabbim annecigine ve tüm hastalara şifa bekleyenlere şifa versin sizede dirayet ve sabır.. Çok geçmiş olsun :KK43:

X