Annemden 3 Yıl Sonra Ben.

Geçmiş olsun ay Rabbim annenize de çokça şifa versin pet sonucunuzun temiz olmasına da çok sevindim lütfen çoçuk sevindirin :-)

Dün doktorum yatış için işlemleri başlatalim dedi.normalde bugün ameliyat olacaktım fakat troit kan değerlerimden biri yüksek diye anestezist onay vermedi.Hasimato hastasıyım 20 yıldır ilac kullaniyorum.ilac dozum arttırıldı 1 hafta bekleyecgiz bakalım .hayırlısı inşallah🤲

Tekrar Merhaba arkadaşlar..
Dün ameliyata alındım ve tek gogsum alındı.koltuk altıma dokunmamislar lenflerden 3 tanesi alınmış onunda 1 i biraz sıkıntılı çıkmış.patoloji sonucuna göre tedavi şeklim belirlenecek.cok korkuyorum 😔

Tekrar Merhaba arkadaşlar..
Dün ameliyata alındım ve tek gogsum alındı.koltuk altıma dokunmamislar lenflerden 3 tanesi alınmış onunda 1 i biraz sıkıntılı çıkmış.patoloji sonucuna göre tedavi şeklim belirlenecek.cok korkuyorum 😔
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsınsiniz bende biyopsi olucm emarda kötü çıktı ona gore ameliyat olucam allahim beterinden korusun çok korkuyurumm

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsınsiniz bende biyopsi olucm emarda kötü çıktı ona gore ameliyat olucam allahim beterinden korusun çok korkuyurumm
İyiyiz diyeliiim iyi olalım....göğüs alındı...kemoda 2.kuru aldım .toplmda 16 kur alcam.
Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum . bazen karamsarlığa düşsem de 😔

X