Annemden 3 Yıl Sonra Ben.

peRrieR01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
49
32
38
Merhaba arkadaslar..
3 yıl once annem meme kanseri teşhisiyle tedavi oldu coksukur atlattı.suan kontrollere gidiyor.
20 gundur de ben neler çektiğimi anlatamam😔
Ocak 2 de elime gelen bir kitle ile bulundugum ilçedeki hastaneye gitmemle basladi herşey.ultrason mamografi emar ve biyopsi sonucu çıkan sonuclarla pert olan psikolojim 😔
Şimdide pet sonucunu bekliyorum acayip korkuyorum uyuyamiyorm geceleri titreyerek uyanıyorum 😔

Buraya konuyu açmak istedim ki kaderdaslarımla birlikte süreclerimizi birlikte paylasalim diye iyi gelir umuduyla 😔

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun. Umarım kötü sonuç almazsınız. Farkındalığınız var ve kontrol altındasınız buna da şükür. İnşallah önemli bir sorun olmadan hayırlısıyla atlatırsınız. Uykusuz kalıp bağışıklığınızı düşürmemeye çalışın. Allah şifa versin🖤

Çok geçmiş olsun. Umarım kötü sonuç almazsınız. Farkındalığınız var ve kontrol altındasınız buna da şükür. İnşallah önemli bir sorun olmadan hayırlısıyla atlatırsınız. Uykusuz kalıp bağışıklığınızı düşürmemeye çalışın. Allah şifa versin🖤
Amin çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🙏Kontrol altındayım evet ama pet sonucumda inşallah temiz çıkacak ve biraz rahatlayacagim insallah erken teşhisdir🙏

Merhaba arkadaslar..
3 yıl once annem meme kanseri teşhisiyle tedavi oldu coksukur atlattı.suan kontrollere gidiyor.
Ocak 2 de elime gelen bir kitle ile bulundugum ilçedeki hastaneye gitmemle basladi herşey.ultrason mamografi emar ve biyopsi sonucu çıkan sonuclarla pert olan psikolojim 😔
Şimdide pet sonucunu bekliyorum acayip korkuyorum uyuyamiyorm geceleri titreyerek uyanıyorum 😔

Buraya konuyu açmak istedim ki kaderdaslarımla birlikte süreclerimizi birlikte paylasalim diye iyi gelir umuduyla 😔
Inşallah sonuç temiz çıkar.Çabuk atlatırsınız bu süreyi.🤲💕

Merhaba arkadaslar..

Çok geçmiş olsun canım kötü düşünmemeye çalış umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun

Çok geçmiş olsun canım kötü düşünmemeye çalış umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun

Sana ve annene sifa diliyorum. İnşallah bir an önce iyi sonuçlar alıp sağlığınıza kavuşursunuz❤️

İnşallah temiz çıkar Allah annenize ve size şifa versin. Allah korusun hepimizi🥹
Amin teşekkür ederim kizlar insalllahhh 🤲Dualarınıza talibim 🤲😔

Kizlar emar sonucunu yorumlayacak birileri yokmu acaba .bugün çıktı Dr ada gosterem3dim.cok merak ediyorm

Eklentiler

• Screenshot_20240122_142843~2.jpg
    Screenshot_20240122_142843~2.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 95
X