annemi ve babamı kaybetmekten korkuyorum :(

morBalik

I believe in pink.
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
591
33
ya özellikle bugün olmak üzere bir süredir kafayı yedim ben.
dün gece uyurken ne alaka bilmiyorum ev arkadaşımı öldürme planı yaptım durduk yere acaba öldürsem nereye gömerim ceseti naparım nasıl yok ederim bunun planını yaptım

bi süredir ailemi kaybetme korkum var. başlarına bişey gelirse diye annemide babamıda çok ama çok seviyorum.
üniversiteyi kazandığım için eylülde buraya taşındım. yaklaşık 5 ay görmedim onları, 5 ayın sonunda 3 haftalığına türkiyeye gittim ve sonra buraya yine geldim. 3 aydır görmedim onları. aşırı özlüyorum. devamlı telefondan internetten görüşüyoruz.
devamlı onları düşünüyorum. bu hayatta bi insanın yaşayacağı en büyük acı budur heralde. düşününce bile gözlerim doluyor. kafayı yemek üzereyim. kafamda saçma sapan kaza şeyleri üretiyorum.

eskiden kendi canımı önemsemez dikkatsizce yaşardım. ama şu son 1.5 senedir herşeyde annemi düşünüyorum. ben ölürsem annemin çekeceği acıyı düşünüyorum. sırf onun için kendime dikkat ediyorum. benim yüzümden acı çekmesin diye.
sanırım kafayı yemek üzereyim.

bi süre paxil adlı ilacı kullandım ama 1 senedir kullanmıyorum hala 2 kutu açılmamış duruyor yanımda. ona başlasam mı diye düşünüyorum. doktoruma danışmadan bırakmıştım kafama göre

Son düzenleme:
dün gece uyurken ne alaka bilmiyorum ev arkadaşımı öldürme planı yaptım durduk yere acaba öldürsem nereye gömerim ceseti naparım nasıl yok ederim bunun planını yaptım

bi süredir ailemi kaybetme korkum var. başlarına bişey gelirse diye annemide babamıda çok ama çok seviyorum.
üniversiteyi kazandığım için eylülde buraya taşındım. yaklaşık 5 ay görmedim onları, 5 ayın sonunda 3 haftalığına türkiyeye gittim ve sonra buraya yine geldim. 3 aydır görmedim onları. aşırı özlüyorum. devamlı telefondan internetten görüşüyoruz.
devamlı onları düşünüyorum. bu hayatta bi insanın yaşayacağı en büyük acı budur heralde. düşününce bile gözlerim doluyor. kafayı yemek üzereyim. kafamda saçma sapan kaza şeyleri üretiyorum.

eskiden kendi canımı önemsemez dikkatsizce yaşardım. ama şu son 1.5 senedir herşeyde annemi düşünüyorum. ben ölürsem annemin çekeceği acıyı düşünüyorum. sırf onun için kendime dikkat ediyorum. benim yüzümden acı çekmesin diye.

bi süre paxil adlı ilacı kullandım ama 1 senedir kullanmıyorum hala 2 kutu açılmamış duruyor yanımda. ona başlasam mı diye düşünüyorum. doktoruma danışmadan bırakmıştım kafama göre

Herkes ailesini kaybetmekten korkar da ben asıl olarak ev arkadaşınızı öldürme planı yapmanıza takıldım:18: Doktora gidin bence

doktorunuza sormadan ilacı bırakmanız çok yanlış bu tarz ilaçlar doktor kontrolünde kullanılması gereken ilaçlar ve kafanıza göre de başlamayın derim mutlaka bir doktora görünün öncesinde

İnsanin hayatında bu tur değişiklikler olduğunda adapte olmak zor oluyor ...

Ayni şey banada oldu her gece agliyordum aklima.psikopat düşünceler geliyordu hele anne babami düşünmekten yorulmustum her dk..

doktora gittim hepsini anlattim hemen sordu hayatında bir değişiklik yasadin mi kisa zamanda diye halbuki anlatırken hic bahsetmemistim sadece dusuncelerimden bahsetmiştim..

Dediğine gore bu stresini yansitma biçimi.. Bana da ilaç önerdi ama kullanmadim unutkanlik yapar diye çok önemli sinavlar var önümde çünkü..

Bence tekrar bir doktora danis ve ilaç kullanmak sana iyi gelecektir. Şuan sinavim olmasa bende baslarim çünkü çok yorucu hisler bunlar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim gibi düşünen insanları görünce rahatlıyorum.. aynı şeyleri bende düşünüyorum.. kardeşimi öldürsem evin altına gömsem kimse de bulamz gibisinden düşünüyodum.. ailemi kaybetme korkusunu aynısını bende taşıyorum... ama sonra diyorum Allah sabrını veriyo bunlar olacak biğün ölümsüz degiller ama Allah sabrını veriyo yoksa dünyada yaşayan insan kalmazdı herkes intihar ederdi... ben evladı yanarak ölen yakınımın hayata devam edişini gördüm dedim cidden Allah o an sabır veriyo... kardesimi öldürme düşünceleride sanırım şeytan vesveseleri.... yada haberlerden etkileniyoruz sanırım... bilemedim tam :KK24:

Arkadaşını öldürme planına ben de anlam veremedim :18:

Ama aile konusundaki düşüncelerimiz çok benzer. Ben de 2 yıldır şehir dışında okuyorum ailemden ayrı, ayda 1 görüştüğümüz halde benim kafamda sürekli bazı düşünceler var. Bazen uykularım kaçıyo ya şimdi annem arar baban öldü derse yada babam arar kardeşin öldü derse. Her telefonu bi telaşla açıyorum. Kafamda kötü şeyler kuruyorum ya şöyle olursa ya babam işe giderken şu şu caddeden geçerken arabayı görmezse çarparsa, ya annem kalp krizi filan geçirirse. Bunları düşünmekten korkmaktan uyku uyuyamaz oluyorum bazen. Ama ben doktora gitmeyi hiç düşünmedim doğrusu :KK6:

benim gibi düşünen insanları görünce rahatlıyorum.. aynı şeyleri bende düşünüyorum.. kardeşimi öldürsem evin altına gömsem kimse de bulamz gibisinden düşünüyodum.. ailemi kaybetme korkusunu aynısını bende taşıyorum... ama sonra diyorum Allah sabrını veriyo bunlar olacak biğün ölümsüz degiller ama Allah sabrını veriyo yoksa dünyada yaşayan insan kalmazdı herkes intihar ederdi... ben evladı yanarak ölen yakınımın hayata devam edişini gördüm dedim cidden Allah o an sabır veriyo... kardesimi öldürme düşünceleride sanırım şeytan vesveseleri.... yada haberlerden etkileniyoruz sanırım... bilemedim tam :KK24:

Bu düşüncenin ne kadar sık olduğu da önemli.. Eğer çok tekrarlıyorsa bence bir danisin doktora ne olur ne olmaz zamanla takinti olabilir..

Bende bir ara gözüme kalem soksam canim çok yanar mi nasil bir duygu acaba diye geçiriyordum icimden doktora gitmeden önce...

Okuyunca herkes bu kiz psikopat diyecek biliyorum ama :) maalesef olabiliyor:)

Ama ben bu okuduklarimdan korktum. .

Sizin hic akliniza tuhaf düşünceler gelmez mi ki?

Bir an off ben ne düşünüyorum ya dediğiniz anlar?

Bilmiyorum belki ben tuhafim ama :KK66: hani doktora da gittim sadece sinava odaklanabilmem için öneri ve ilaç vermisti

Sizin hic akliniza tuhaf düşünceler gelmez mi ki?

Bir an off ben ne düşünüyorum ya dediğiniz anlar?

Bilmiyorum belki ben tuhafim ama :KK66: hani doktora da gittim sadece sinava odaklanabilmem için öneri ve ilaç vermisti

Olmadi ama bende hep böyle şeylerden etkilenmekten korkuyorum. .baksana birçok kişide bu düşünceler olabiliyor
Birsey olmaz.ben zaten tirsak bir şeyim bundada etkilenmekten aklıma gelir diye korktum

Allah der ki; kimi benden daha çok seversen onu senden alırım...ve ekler, Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım...
Ve mevsimler geçer,
Gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur..
Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur öyle bir garip dünya işte...
Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur,
Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın..
En garibi de budur ya, ölüm der durur, yine de yaşarsın....

bazen boyle düsünceler gecebiliyor...ozellikle aileden uzakta kaldıgın yıllarda. zamanla alışıyorsun.

fakat arkadasınla ilgili planların, elbette boyle birseyi istemedigini anlıyorum fakat bilincaltın alarm veriyor gibi dusun... son zamanlarda yasadıgın bir stres tetiklemiş olabilir. ve aslında bu dusuncelerden rahatsızlık duyman guzel birsey...
ama zaman kaybetmeden bir psikiyatriste gorun ki nasıl bir baskı hissediyorsun bilmiyorum ama artmadan onlem almak her zaman iyidir.

herkes ailesini kaybetme korkusuna kapılıyordur ama kimseyi öldürme planı yapmıyordur bence doktora gidin verdiği ilaçları da kafanıza göre bırakmayın maalesef benim bile tanıdğım hiç kmse şu ilaçları alışkanlık haline getiremedi :/

Bu düşüncenin ne kadar sık olduğu da önemli.. Eğer çok tekrarlıyorsa bence bir danisin doktora ne olur ne olmaz zamanla takinti olabilir..

Bende bir ara gözüme kalem soksam canim çok yanar mi nasil bir duygu acaba diye geçiriyordum icimden doktora gitmeden önce...

Okuyunca herkes bu kiz psikopat diyecek biliyorum ama :) maalesef olabiliyor:)

Kusuruma bakma lütfen ama yorumunu görünce yazmadan edemedim göze kalem sokma gece gece güldürdün beni :) afedersin böyle şeye yaklaşımımı lütfen yadırgama sadece söylemek istedim :):):)

Biri arkadaşını öldürmek istiyor diğeri gözüne kalem sokmak

Bilemedim ki şimdi :26:

Allah der ki; kimi benden daha çok seversen onu senden alırım...ve ekler, Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım...
Ve mevsimler geçer,
Gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur..
Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur öyle bir garip dünya işte...
Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur,
Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın..
En garibi de budur ya, ölüm der durur, yine de yaşarsın....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Gerçekten insan anlattıkca rahatlıyor ama kardeşinizi öldürme planından vazgeçin bence olur ya bir gün ailenizi kaybedersiniz kardeşiniz her zaman yanınızda olur😊sadece fikrimi söyledim☺

X