Annemin akli dengesizliği beni çok yordu!

annem bize de laf söylüyor :) pek ciddiye almayın derim. Aslında onların korkusu şu anne babalarımız öldükten sonra tek başımıza kalmak istemiyor..
Evet ondan korkuyor doğru ama ben de bir şeylerden korkuyorum diye gidip onun bunun ağzına etmiyorum. Annedir söyler falan diye zorbalığı normalleştirmemeliyiz bence.

Evet ondan korkuyor doğru ama ben de bir şeylerden korkuyorum diye gidip onun bunun ağzına etmiyorum. Annedir söyler falan diye zorbalığı normalleştirmemeliyiz bence.
normalleştir demiyorum elbette. Sonuçta bende lafımın altına kalmam ama küste kalmam. annelerimiz yaşlandı artık, insanlar yaşlandıkça çocuklaşıyormuş.

babamla arası iyidir ama mükemmel bir evlilikleri yok bir dünya sorun yaşadılar. sorunların çoğunu da babam yaşattı. yaşadığı tüm bu zorluklardan dolayı annemin bir tık kafayı yediğini düşünüyorum ama o kafayı yedi diye ben de psikolojimin içine ettirecek değilim. Hayır evlatlık değilim ama annem bazı konularda böyle tuhaf bir kadın ve her seferinde affetmekten yoruldum.
Babanıza olan hırsını sizden çıkarıyor gibi geldi.
Bence çok takmamaya bakın çünkü anneniz de iyi değil. Duymamazlığa vurun boşverin

Evlenmeye benim annemde aşırı takıntılıydı benim yakın arkadaşım 32 yaşında evlendi beni geç onu bile darladı , korkumdan yüksek lisans adını anamadım yüksek lisansı evlendikten sonra yaptım yani öyle bir iterdiki eşimle yeni tanıştığım dönemde evlenme teklif ettimi konusunu açtı mı diye beni darladı darladı o psikolojiyle ilişkimizin 4. ayında terkettim evlenmek için görüşmek isteyen biri vardı onunla görüştüm , eşim apar topar evlenme teklif etti yani o kadar derme çatma anlamsız oldu ki kısa kestim detaylarıyla tam rezillik ve hala başıma kalkar velhasıl bunları yazmamın sebebi şuanki durum geçici barışırsınız ama
evliliği takıntı yapmış ebeveyn uzun vadede ciddi hatalara sürüklüyor dikkatli olmak lazım

X