Annemin üvey annesi

Amin canim cok Teşekkür ederim ❤

Müge Anlıya çıkıp bunları afişe edeceksin. İnsan kılıklı şeytanlar ! Nasıl kötü bir insan ki , çocuğa eziyet ediyor…

Anneanneniz olacak kadın da baş hatalılardan biri. İşte böyle anne evlenir başka şehre gider oh ne güzel valla çocuğunu hiç düşünmesin. Yeter ki evlensin kocasız kalmasın. Onun derdi evlat değil de başka bir şey demek ki.. Çok sinirleniyorum böyle durumlara.

Haklisiniz evet nolursa olsun evlat birakilmamali..Annem 58 yasinda olmasina ve artik kendisi anne olmasina rağmen hala anne konusu gecince çok üzülür..Çocukluk travmalari insanin bütün hayatina etki ediyor

Çocukken beni annem ve babam akrabamın yanına bıraktılar onlar gurbette büyük ev bulamadıkları için öyle bir yasa var çocuk sayısına göre ev büyük olmalıymış , halam da kaldım kadın bana çektirdi sebepte büyük kupa gibi bardakta çay içemezmişim kızı gibi küçük bardakta içecekmişim kadın çay doldurduğum bardağa fırlattı yere attı onda 3 ay kaldım çok acımasız di en yakın akraba da olsa çocuğun yeri annesi ve babası bence sonra halam öldükten sonra cenazesine gitmedim olanlarida babama anlattım kardeşinin bana ozaman 9 yaşındaydım çok kötü davrandığını birde iş bankasından o zaman kumbaralar vardı toplamış olduğum kumbarayı elimden alıp paraları gasp etti çok iğrenç bir kadındı şimdi biri halam dediğinde aklıma gelin zalim mi acaba diye benda tabi travma kaldı allah kimsenin çocuğunu öksüz bırakmasın o vakit 2 yıl annemlerden uzak acımasız akrabalarda kaldım sonra beni yanlarına aldılar , insanların ne kadar zalim olabileceklerini o vakit öğrendim

Gerçekten kimse anne baba gibi olmuyor istisnalar elbette vardır ama sayilari çok az..Çocuklara yapilan her türlü zulme çok üzülüyorum siz de kimbilir o çocuk kalbinizle 2 yılı nasil gecirdiniz, ama çok şükür anne babaniz hayattaymis onlara kavusma umudunuz varmis

Ben şeyi anlamadım önce tanımadım anneme sordum kim bu diye demişsin. Sonra zaten yıllardır görüşüyormuş gibi yazmışsın kızı eve geldi falan. Neyse. Annene kıyamam olaya koca kadın gözünden değil o kalemi karnı guruldayan minnak gözüyle baktım, içim yandı. Çocuklar acı çekmese keşke, çocuklara kötülük yapan bütün pislikler geberse keşke. Görüştürme tabi ki anneni. Az bile demişsin daha da saysaydın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…