Annemle ilişkim…

Annenizle araniza mesafe koyun. Gerekirse gorusmeyin

Görüşmeyin konuşmayın mümkün olduğunca uzak durun. Üzüldüm gerçekten

Annenizin belli ki psikolojik rahatsızlığı varmış ve hasta birisi. Kusura bakmayın bnu yanlış anlamayın olanı diyorum. Yastıkla çocuğunu boğmaya çalışmak nedir. Kesinlikle yazdıklarınızın hiçbirisi normal değil. Bencillik farkli bisey ama sosyopatlik ve narsizm farkli bisey. Yapabilecekseniz hiç görüşüp konuşmayın hayatınızdan çıkartın. Ama yazdıklarınıza göre ne olursa olsun içten içe annenize bağlı gibisiniz. O zaman görüşmeyi minimuma indirin. Ve asla özel konular konuşmayın. Havadan sudan konuşursunuz. Böyle anneyle ömür geçmez düşman gibi

Son düzenleme:
tüm bunlara rağmen anneme kalpten sevgi ile bağlıyım.
Hala neyini seviyorsun bu kadının ya?
O seni eleştirince susuyor musun? Cat çat demiyor musun "ne harika anne beni eleştirdi, kömürlüğe mi kitleyeyim senin gibi mükemmel olmak için?" Diye.
Sana bir sey diyim mi, sen her şeyi böyle içine atarsan, susarsan ne psikolojik hastalıklar seni bırakır ne de uzun yaşarsın. Yakında bu travmalarin sadece psikolojini bozmaz sana fıtık gibi, göz problemi gibi fiziksel hastalıklar olarak gelir. Çeker ceker fazla yaşamadan da ölürsün.
Bence bugünden tezi yok ağzına geleni söyle hakedenlere. Çok daha rahatlayacaksin, içinin yağları eriyecek. Şu saydiklarinin belki otuzda birini annem bana yaptı. Ona rağmen her seferinde hatirlata hatırlata, geçmişle ilgili kavga ede ede , eski defterleri aça aça, bağıra çağıra... Bir de baktım artık beni üzen hiç bir şey yok. Söylemek bile istemiyorum çünkü çoktan içimden atmışım kirginliklarimi, aklıma Bile gelmiyor. Annemle de aram çok daha iyi. Bence sen de bunu yapmalisin

Birebir olmasa da benim annemi anlattınız sanki.hem çok fedakar gibi ama aslında burnumdan getiriyor herşeyi.mesela kızıma doğum yaptim tutturdu gelicem diye seni yanlız bırakmam neyse geldi ama burnumdan getirdi.surekli şöyle yapma böyle yapma dırdır etti durdu.ona kalsa çok iyi yapmış bana bakmaya gelmiş ama aslında sadece canımı sıktı.ogullarina gelinlerine asla öyle değil ama bana ve ablalarima çok çektiriyor.sozde bizim iyi olmamızı istiyor ama ben inanmıyorum buna.suan yine hamileyim ve stres sardı beni gelecek ve bana laf söyleyecek diye.

Konuyu okuyamadım. Anneniz berbat bir anneymis buna rağmen sizi suclamasi akıl alır gibi değil. Yerinizde olsam hayatıma çocukluğuma bu kadar kötü anilar biriktiren birini anne de olsa hayatımdan uzaklaştırırdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…