Annesine iç çamaşırı alan sevgili

Annesine iç çamaşırı alırken size mi soracak? Evlat kaç yaşında olursa olsun evlattır. Babamın kıyafetlerine kendim bakar, yırtılanları ayırır yenilerini alırım ve buna iç çamaşırı da dahildir. Bunda zerre kötü şey aranmaz, arayanın kendi zihniyeti kötüdür.
Bende böyle düşünüyorum. Tatile yanlarına gittiğimde annemin de babamın da dolabiniykomple boşaltır. Teker teker düzeltip utulerim eksikleri varsa gider alırım.
Eşimin yaptığını görmedim henüz ama yaparsa da kötü niyet aramazdım.

Atlet dışında hiçbir çamaşır düşünmek istemiyorum ama zaten uyumak istemesi baştan falso

Don atlet alıyorsa normal gelir koydeler sonuçta o paçalı donlardan aliyordu babam da annesine. Fantezi tarzı biseyse oha diyorum.

Ben seninle uyuycam demiş ..
Beni ailesiyle tanıştırmaya götürdüğünde de. Ben bir koltukta oturuyorum onlar karşımda annesinin koluna girmiş sırnaşık bir halde geceyi tamamlamıştık...bunları bu şekilde anlatınca daha sarsıcı olmaya başladı.
Benim oğlumda bana çok bağlıdır, hep sarılır öper akşamları gelir anne bu gece seninle yatayım mı der bazen olur diyorum kırılmasın diye bazen olmaz diyorum, ama benim ki 13 yaşında.
İleride yatmak istemez sanırım.
Yani çamaşır almasına ben bozulmam kadın çıkamıyorsa evde konusu geçmiştir oğlunun da aklında kalmıştır sanırım.

Uzun vadeli düşün. Çocuğunuz kız olursa aklınız kalır bu adamlayken.

Ya çamaşır alması normal bence de. Ancak beraber uyumak istemesi aşırı tuhaf. Tamam ensest falan değildir ama yine de çok tuhaf, kocaman adam.

Acik asi hastalik acil durum vs olmadigi surece hos bir durum degil .bende bazen ic camasiri magazalarinda annei sutyen don alsin diye bekleyen genc erkekler goruyorum yani git disarida bekle o sirada baska magazayi gez yok illa magaza icinde bekleyecek ama magaza erkek urunu bile satilmiyor .bana garip geliyor acikcasi. Bana hos gelen bir ana ogul iliskisi degil .bizdede babam pek alisverise gitmez kiyafetleri ablam annem ben aliriz ama bu gune kadar hic ic camasiri falan almadik .
En fazla corap isterse aliyoruz oda boyle sacma bir sey istemedi .

X