Annesiz yavru kedi

Cicek Kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
6.204
17.999
Annesinin reddetiği 2 haftalık yavru kediye geçici yuva oldum.
En Son 2 gün önce tuvaletini yapmış (aldığım kişi laktozsuz süt veriyormuş) Ben yavru kedi süt tozuyla besledim küçük tuvaletini yaptırdım ama büyük tuvaletini yapmadı. Neden yapmaz, ne yapmam lazım
-Ek: Sürekli karnına masaj yapip ilik nemli pamukla poposunu silmeme rağmen gündüz yapmadı ama gece kendisi yapmış 🌸

Son düzenleme:
En Son 2 gün önce tuvaletini yapmış (aldığım kişi laktozsuz süt veriyormuş) Ben süt tozuyla besledim küçük tuvaletini yaptırdım ama büyük tuvaletini yapmadı. Neden yapmaz, ne yapmam lazım
Yavru kedi süt tozu degil mi ? İslak peceteyle biraz daha tampon yapın . Buyuk ihtimal hala bagirsaklar laktozsuz sütün etkisinde

En Son 2 gün önce tuvaletini yapmış (aldığım kişi laktozsuz süt veriyormuş) Ben süt tozuyla besledim küçük tuvaletini yaptırdım ama büyük tuvaletini yapmadı. Neden yapmaz, ne yapmam lazım
-Sürekli karnına masaj yapip ilik nemli pamukla poposunu silmeme rağmen gündüz yapmadı ama gece kendisi yapmış 🌸
Kediler normal süt içemez (laktozlu ve ya laktozsuz farketmez) normal kediler için süt tozu alıp ılık suyla karıştırmanız gerek ve ıslak pamukla poposuna hafifçe masaj yapmanız gerek ki çişini ve kakasını yapabilsin

Kediler normal süt içemez (laktozlu ve ya laktozsuz farketmez) normal kediler için süt tozu alıp ılık suyla karıştırmanız gerek ve ıslak pamukla poposuna hafifçe masaj yapmanız gerek ki çişini ve kakasını yapabilsin
Yanlış okudunuz sanırım, benden önceki kişi laktozsuz süt veriyormuş, ben kediler icin yavru süt tozu aldım veterinerden. Poposuna ılık suyla ıslatılmış pamukla hafif hareketler yapıyordum, hatta göbeğine masajda yapıyordum. Ama miniğim artık tuvaletini kuma yapmaya başladı zaten

X