anngel'in başarı öyküsü...

kutluyorum seni azminden dolayi. masallah.....
bende 100 kilodan 87 dustum, hedefimde 60 kilo... insallah bende basaririm.
peki bir sorum olacak. hic kilo vermen durdumu o aylar icinde? ve ne yaptin?

canım kilo vermem bi ara durmuştu bünye çünkü kendine zaman veriyormuş daha sonra düzenli olarak verdim o sıralar yeşilçay içiyordum soda içiyordum sade bunlarda çok iyi geliyor zayıflamak isteyenlere. günde 3 subardağı yeşil çay içiyordum çaykurun bergamut aramolı çayını tavsiye ederim canım

tebrikler anngel hikayeni okudum gerçekten çok azimlisin bende 85 den 60 düştüm şuan 62 kiloyum hedefim 55 :nazar: seni örnek alıyorumm :hooray:

seninde çok fazla bi kilon kalmamış inşallah verirsin sende günde 3 bardak yeşil çay iç çaykurun bergamut aromalı yeşil çayından kullandım ben bide sade soda içtim ekmeği kısıtladım tatlıyı kıstım ama çikolatamı hiç kesmedim onu hergün yedim daha sonra diyetim bittikten sonra yediğimde kilo almayım diye :)bide bol bol su iç faydasını göreceksin :eek::eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen konunuzun ilk mesajını editleyerek zayıflama hikayenizi ekleyiniz, içeriksiz konu açmamaya dikkat edelim... hihayenizi yazarken ilaç-kapsül vs paylaşımı yapmayalım..

tebrikler...bende oruç ayının ilk iki haftası 2 kilo verdim..iki ögün olunca bide tabi sıcagın etkisiyle insan suya yüklenince yemeğe yer kalmıyor..abur cuburu kestim..ekmek yiyemiyordum zaten..çok bişeyapmadım. göbegim vardı dümdüz şimdi,,,

anngel bende tebrik ederim. insan zyıflayınca özgüveni geliyor değil mi=)[/Q

evet selmacım gerçekten insanın özgüveni yerine geliyor kilolu olduğum zamanlar dışarıya çıkmak hiç istemiyordum çıkmıyordumda ama şimdi rahatlıkla dışarıya çıkıp istediğimi giyip gezebiliyorum :):eek:

tebrikler...bende oruç ayının ilk iki haftası 2 kilo verdim..iki ögün olunca bide tabi sıcagın etkisiyle insan suya yüklenince yemeğe yer kalmıyor..abur cuburu kestim..ekmek yiyemiyordum zaten..çok bişeyapmadım. göbegim vardı dümdüz şimdi,,,

çok sağol cnm senide tebrik ederim bu ramazan ben kilo veremedim ama geçen ramazan 4 kilo vermiştim :):):kedi: sende iyi kilo vermişsin ramazan ayında çünkü ramazanda genellikle kilo alınıyor :sakannehir

tebrikler bende 1.5 ayda 9 kilo verdim.ama ben koşu yapıyorum sabahları sabah 6 da 45 dk koşuyorum tavsiye ederim

kilo veren arkadaşları tebrik ederim darısı başımıza:)

angelcim seni merak ettim fotolarını koyarmısın? bu kilo vermek isteyen arkadaşları da baya bi motive eder bence... ben kendi başarı öyküme ekledim foto :)

canım foto eklemeyi bilmiyorum boydan çekilmiş bi fotomda yok ama çekince ekleyebilirim

canım foto eklemeyi bilmiyorum boydan çekilmiş bi fotomda yok ama çekince ekleyebilirim

merhaba canım ya gercekten foton yokmu cok merak ettım ve benım ıcınde cok motıve olur bende 85 kg ya hedefım 60 cok ama cok ıstıyorum ama tam olarak hıcbır zaman basaramadım ya ama artık kg olmaktan dıslanmak tan ve ınsanların bakıslarından sıkıldım
fotonu lutfen koyyyyyyyyyyy.......................bilmiyorumkismile

Ya bende 85 kiloyum. Hamile kalmadan önce 60 dim. 97 ile dogum yaptım. Doğumdan sonra 85 e düştüm ama orda takilip kaldım. Şimdi 3-4 kilo daha vermisim kenliginden. Emzirdigim ucun diyet yapmıyorum. Ekmegi zaten yemem pek. Spora vaktim yok. Oğlum 8 aylık daha. Arkadaslar sızım kilolar da dogum kilolarımı. Emzirirken kilo veren var mi yaaa.

Emzirirken kesinlikle kilo vermen mümkün . Emziren bir anne + 500 kalori fazladan veriyor gunde zaten süt üretimi için :KK66:
Emzirme sırasındada aman süt olsun diye abur cubur yemezsen bulunmaz fırsat kilo vermek için .Ben 16 kiloyu emzirirken verdim emzirmeyi kestik 8 kilo yapışıp kaldı :kedi:

X