Antabus yardım lutfen

iyiaileannesi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
252
263
Merhaba arkadaşlar bu ilacı kullanan var mı yada bilgi sahibi olan varmı? Kardeşimin için aldım gizlice kullandirmayi düşünüyorum bı işe yarar mı acaba

Asla gizlice kullanmayın büyük sorumluluk sonuçları çok kötü olabilir…bilgisi dahilinde olmadan asla kullanmayın
Kendisi tedavi olmak istemiyor. Daha 25 yaşında alkollüyken başına gelmeyen kalmadı. Son çare olarak kullanmak istedim ama o ben bu hayattan memnunum diyor böyle iyiyim diyor. Çok çaresizim.

Kendisi tedavi olmak istemiyor. Daha 25 yaşında alkollüyken başına gelmeyen kalmadı. Son çare olarak kullanmak istedim ama o ben bu hayattan memnunum diyor böyle iyiyim diyor. Çok çaresizim.
Antabus çok tehlikeli o istemediği sürece zaten bunun adı tedavi değil ölüme götürür komaya gireceğini ve çok kötü sonuçlarla karşılaşacağınızı biliyorsunuzdur bu ilaç bilinçli alınması lazım

25 yasinda bir insan kendi secimlerini yapip sonuclarina da katlanmalidir. Birisine bilgisi disinda, gizlice ilac vermek suc

Alkol kullanan birine gizlice ilaç içirmek mi? Sonuçlarını hiç düşündünüz mü gerçekten? Yapmayın. Herkes kendi hayatını kontrol edeb

Antabus çok tehlikeli o istemediği sürece zaten bunun adı tedavi değil ölüme götürür komaya gireceğini ve çok kötü sonuçlarla karşılaşacağınızı biliyorsunuzdur bu ilaç bilinçli alınması lazım
Bilmiyorum hiç bir bilgi sahibi değilim daha öncesinde yazmıştı doktor kendisine bugün gittim aldım ama demek ki oda çok tehlikeliymis

Alkol kullanan birine gizlice ilaç içirmek mi? Sonuçlarını hiç düşündünüz mü gerçekten? Yapmayın. Herkes kendi hayatını kontrol edebilir
Göz göre göre ölüme sürüklüyor kendisini birşeyler yapmak istiyorum burda sizler gibi bilgi sahibi olan birilene danışmak istedim.

Antabus hekim kontrolunde kullanilabilen bir ilac. Aksi takdirde sakatlik ya da olume sebep olabiliyor. Alkol bagimliliginda kullaniliyor. Nasil gizlice vermeyi dusunuyorsunuz, deli misiniz? Doktor kontrolunde kullanilir o ilac.
Doktor yazmıştı ama hiç bir ilacı kullanmıyor. İlacını kullansa belki bı işe yarar diye düşündüm dün gece çok kötü bir olay yaşadık. Tedavi olmak istemiyor. Ne yapılabilir acaba başka bir çaresi varmidir

Bilmiyorum hiç bir bilgi sahibi değilim daha öncesinde yazmıştı doktor kendisine bugün gittim aldım ama demek ki oda çok tehlikeliymis
Dr ona bilgisi dahilinde ve evrak imzalayarak reçete etmiştir alkol alımı sürekli olan birine asla kullanmayın taki kendisi tedavi olmak isteyene kadar yada tedaviye ikna edin bir adet dahi içse 15 gün etkisi devam eden bir ilaç alkol alırsa direk tansiyon yukseliyor ağızdan kan gelme komaya girme zehirlenme vs vs bi sürü etkisi var

Doktor yazmıştı ama hiç bir ilacı kullanmıyor. İlacını kullansa belki bı işe yarar diye düşündüm dün gece çok kötü bir olay yaşadık. Tedavi olmak istemiyor. Ne yapılabilir acaba başka bir çaresi varmidir
En güzeli tedaviye ikna etmek alkol alımı nasıl madde kullanımı varmı bunları takip etmelisiniz

Dr ona bilgisi dahilinde ve evrak imzalayarak reçete etmiştir alkol alımı sürekli olan birine asla kullanmayın taki kendisi tedavi olmak isteyene kadar yada tedaviye ikna edin bir adet dahi içse 15 gün etkisi devam eden bir ilaç alkol alırsa direk tansiyon yukseliyor ağızdan kan gelme komaya girme zehirlenme vs vs bi sürü etkisi var
Çok teşekkür ederim bunu öğrenmek açısından sormuştum. Zaten ilaçlar evde ortalıkta olamıyor. Bı annem bı kendisi yaşıyor evde. Hiç alkol bulamazsa evdeki bütün ilaçları içiyor. Çaresizlik bunları yazdırıyor. Kullanmam o halde.

Göz göre göre ölüme sürüklüyor kendisini birşeyler yapmak istiyorum burda sizler gibi bilgi sahibi olan birilene danışmak istedim.
Anlıyorum korkunuzu alkol onu öldürmez ama bilinçsiz ilaç kullanımı öldürür. Bazen seçimleri kişinin kendisine bırakmak gerekir. Sizin şu noktada yapmanız gereken işaca vs değil psikolojik destek almaya ikna etmek belliki aşamadığı şeyler var

Kimseye bilgisi ve isteği dışında bir ilaç vermeyin. Sorumluluğunun altından kalkamazsanız.
Doğru söylüyorsunuz ben bu ilacı hiç bilmiyordum internette araştırıyorum yazıyor bagimlilikta kullanılır yinede daha önce deneyimleyen birilerine sormak istemiştim. Çünkü dün kardeşimi alkollüyken yine şiddet uygulamslar burnu kirilmis bu ve buna benzer çok olay yaşadık annem evde fercli ben evliyim eşimle bu konular yüzünden sürekli tartışıyoruz. Ama ben onun iyi olmasindan başka bişey istemiyorum bir gün kapının önüne daha kötü bi şekilde atacakalr diye çok korkuyorum

Çok teşekkür ederim bunu öğrenmek açısından sormuştum. Zaten ilaçlar evde ortalıkta olamıyor. Bı annem bı kendisi yaşıyor evde. Hiç alkol bulamazsa evdeki bütün ilaçları içiyor. Çaresizlik bunları yazdırıyor. Kullanmam o halde.
Anlıyorum sizi kötü niyetle elbette yazmıyorsunuz sonuçta kardeşiniz fakat bu kadar perişanlığa iten nedir bu ilacı yazdığına göre bir pskiyatri ile görüşmeye gitti

Anlıyorum korkunuzu alkol onu öldürmez ama bilinçsiz ilaç kullanımı öldürür. Bazen seçimleri kişinin kendisine bırakmak gerekir. Sizin şu noktada yapmanız gereken işaca vs değil psikolojik destek almaya ikna etmek belliki aşamadığı şeyler var
Psikiyatri ye çok gittik ilaçlar yazıldı.ama bı turlu olmuyor olmuyor.

X