antalya bayanları sosyal aktivetelerimiz,bebeklerimiz,işimiz,hayallerimiz paylaşalım

Kızlaaarrrr nerdesiniz,sesiniz çıkmıyor...yeni gelen arkadaşlar biraz kendinizden bahsedin...evlimisiniz çalııyormusunuz çocuk varmı.....vakit nasıl geçiyor...

Gönülcüm slm bende bu aralar bayağı yoğunum ev arama telaşesini bilirsin.dedemandan başlayıp özgürlük bulvarına kadar düşünüyorum.Mutfak ve banyo önemli benim için temiz bir ev ve 4+1 istiyorum işte bakalım şartları zorlayıp bulucam inşallah.Okul konusuna gelince Atatürk ortaokul olarak süper bir okul bunu kendi öğretmenleride söylüyor .ve önümüzdeki seneden itibarende sadece orta okul olacakmış.bir mahallede iki okul varsa birisi ilk birisi ortaokul olacakmış.Atatürk de ortaokul olacakmış ve 1.sınıf alınmayacakmış.Okuyan ilkokul öğrencileri mezun edeceklermiş sonra alınmayacakmış dedi bir öğretmen...Tabi net bir bilgi mi bilemem.o yüzden başka okullarıda bi araştır şimdiden.
sen de ev konusunda tecrübelisin gözüne takılan ev olursa bana yazarsan sevinirim cnm öpüyorum

cnm dedeman yeşilbahçe biraz uçuk fiyatları,4+1 ler meydan kavağı,kırcami,perge,kızıltoprak taraflarında hem uygun hem güzel...genelde sıfır oluyor..oralarada bak.

Merhabalar ben de iki yil once istanbuldan antalya ya tasindim.lara fenerdeyim hala burada misiniz sizlerle tanismak isterim :KK66:

merhaba armanin ben izmir liyim 12 yıldır burada yaşıyorum şu anda 14 aylık kardeşimin bebeği var ona bakıyorum görüşmek dileğiyle

Merhaba sudilek bizim su ara izmire icine ya da cesmeye tasinma durumumuz var izmirli olarak ne dersin antalya ile izmiri kiyaslar misin onerir misin hangi muhiti onerirsin sormak isterim

Merhaba aramanin ızmir ve antalya arasında tercih yapacak olmam izmirli tercih ederdim fakat antalyaninda pek çok avantajı var elbette trafik sorunu yok mevsim kış yaz güzel vs ızmir de semt önerim karsiyaka balçova narlidere guzelyali buraları güzel semtler hafta sonu uygun bir zamanda terracityde hem kahve icer hem sohbet edebiliriz izmiride çokça anlatirim

Merhaba bayanlar, bende Antalya'ya gelin geliyorum bana düğün için önerebileceğiniz güzel bir kuaför var mı? Özellikle makyajı profesyonel olan.

merhaba antalya lara da rofle si iyi olan bir kuafor ararkrn sitede tesadufen gordum forumu ve cok sevimdim ben de 1 sene once antalyaya geldim fenerde otutuyorum ogretmenim 2,5yasinda bir kizim var benden bu kadar simdilik

yukarida kuafor yorumlarini okuduktan sonra dedeman carrefour arka sokagindaki degisim kuafore gidip roflemi orda yaptirdim 25 yillik bir usta ve gercekten roflem harika oldu fiyatlar da istediginiz acicinin kalitesine gore degisiyor tavsiye ederim

merhaba antalya lara da rofle si iyi olan bir kuafor ararkrn sitede tesadufen gordum forumu ve cok sevimdim ben de 1 sene once antalyaya geldim fenerde otutuyorum ogretmenim 2,5yasinda bir kizim var benden bu kadar simdilik

Bende 5 yl önce yerleştim evlendim şimdi bebişimiz olacak işten de ayrılmıştım evde kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum bende dedemanda oturuyorum bu taraflar hareketli de Allah'tan sıkılmıyorum :)

Bende 5 yl önce yerleştim evlendim şimdi bebişimiz olacak işten de ayrılmıştım evde kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum bende dedemanda oturuyorum bu taraflar hareketli de Allah'tan
insallah saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi ben geleli 1 yil oldu fener de bir okulda ogretmenim ben cok sevdim burayi insallah tamamen yerlesmek de nasip olur gercekten sıkılmak mumkun degil harika bir sehir

Merhaba arkadaslar ben de 3 aydir buradayim Alanyadan geldik yali caddesindeyim ozgurluk bulvarina yakin

Antalyali Arkadaslar..

Antalya`nin aile icin en uygun olan, temiz, sakin bolgesi neresidir acaba?
Yerlesmek icin sordum, bana bu konuda semt veya bolge ismi verecek olan var midir ?
Benim bildiklerim;
Konyaalti, Lara,Muratpasa, hurma...
Bize onerebileceginiz yerler neresi acaba??

Tsk.ederim.

Konyaalti ve hurma sakin ve temizdir. Muratpasa da ayni sekilde :)
Genel olarak antalya cok merkezde olmadiginiz surece sakindir :) eee antalyali arkadaslar.nerelerdesinizz :))

Antalyaya gelin gelenlerdenim ve kimseyi tanımıyorum :KK17: Burada yaşayan arkadaşlar neredesiniz huu

Antalyali Arkadaslar..

Antalya`nin aile icin en uygun olan, temiz, sakin bolgesi neresidir acaba?
Yerlesmek icin sordum, bana bu konuda semt veya bolge ismi verecek olan var midir ?
Benim bildiklerim;
Konyaalti, Lara,Muratpasa, hurma...
Bize onerebileceginiz yerler neresi acaba??

Tsk.ederim.

Biz fenerde oturuyoruz burayi tavsiye ederim nezih ve yesil seversiniz.Bu arada gitmedik bi yere buradayiz hala sudilekcim evdeyiz kizimla biraz buyusun elele gezicez terracity de kahve teklifini de unutmadim :KK66:

X