ANTALYA GELECEK TÜP BEBEK ANNE ADAYLARI BURAYA

JUMRAL26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
929
581
35
KIZLAR BEN ANTALYA GELECEK TÜP BEBEKDE TEDAVİ GÖRÜYORUM,ORDA TEDAVİ GORENLER TRANSFER GUNUNU BEKLEYENLER,TRANSFER OLANLAR HADİ BURDA BİR BİRİMİZE YARDIMCI OLALIM.

Mehaba herkese.. bende gelecek tup bebek merkezinde temmuz ayinda tedaviye basladim ilk denememiz negatif sonuclandi. Dondurulmus embriyolarimizla ikinci transferimizi olduk. 5.gundeyiz bugun hayirlisiyla ayin 19u test tarihimiz. Ama genel itibari ile merkezimizden memnun degiliz. Allahim gostermesin ama sonucumuz eger yine negatif olursa pilimizi pirtimizi toplayip baska biryere muracaat etmeyi planliyoruz. :KK43:

mrb kızlar bende gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırdım ilk denememizde tuttu çok şükür daha önce bi yakınımın ve başka bir tanıdık dr un tavsiyesi üzerine gitmiştim kliniğe,,inşallah güzel sonuçlar almışsınızdır sizlerde

benim doktorum mete beydi cok şükür 2bucuk aylık hamileyim su an,,ocak ayında transferim yapılmıştı,,inşallah sizde pozitif sonuclar alırsınız

Mehaba herkese.. bende gelecek tup bebek merkezinde temmuz ayinda tedaviye basladim ilk denememiz negatif sonuclandi. Dondurulmus embriyolarimizla ikinci transferimizi olduk. 5.gundeyiz bugun hayirlisiyla ayin 19u test tarihimiz. Ama genel itibari ile merkezimizden memnun degiliz. Allahim gostermesin ama sonucumuz eger yine negatif olursa pilimizi pirtimizi toplayip baska biryere muracaat etmeyi planliyoruz. :KK43:
Doktorunizun ismi ne acaba?bende orda tedavi oluyorum.doktorum Batu bey

10 gun sonra igneler basliyo cnm,buyuk ihtimalle 3 haftaya olurum transfer allahin izniyle.seninki nasil gidiyo bebis iyimi?
başladın sanıyordum canım inşallah güzel geçer tedavi sürecin,,benimde su.an herşey iyi rahatsızlanıyorum bazen bulantı baş ağrısı dinleniyorum bol bol

başladın sanıyordum canım inşallah güzel geçer tedavi sürecin,,benimde su.an herşey iyi rahatsızlanıyorum bazen bulantı baş ağrısı dinleniyorum bol bol
Dikkat et kndine cnm.insallah bnm icinde hersey yolumda gider bide kist cikti bend ama kucuk bi sorun yok diyo doktor

Dikkat et kndine cnm.insallah bnm icinde hersey yolumda gider bide kist cikti bend ama kucuk bi sorun yok diyo doktor
dert etme canım bendede çikolata kisti vardı daha önce laparoskopi olmuştum tekrarliyormus,,yinede hamile.kaldim,,herşey Allaha kalmış bol bol dua et,,

Gelecek te başladım bende igneleri bitmek üzere sanırım çarşamba yumurtalarım alıncak ilk tüp bebek deneyimim bakalim neler olcak haber vericem sizlere

Gelecek te başladım bende igneleri bitmek üzere sanırım çarşamba yumurtalarım alıncak ilk tüp bebek deneyimim bakalim neler olcak haber vericem sizlere
hayirli olsun cnm ins guzel sonuclar alirsin daha once asilama yaptrmismiydin gelecekte tup bebek fiyatlari nedir odemeler nasil bilgi verirmisin? antalya tup bebegi dusunmusmydun cok soru sordm ama :KK22:

X