Tüp Bebek Merkezleri Antalya gelecek tüp bebek mi memorial mi lütfen fikir verin🙏🏽

Mrvyvz4832

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
1.400
1.989
29
Kızlar merhaba biz tüp bebek tedavisine başlayacağız ama gelecek ve memorial arasında kaldım .. gelecek tüp bebek merkezinde batu aydınuraz memorialden geçmiş zaten ama memorial de laboratuvar açısından daha iyidir gibi geliyor .. kafam çok karışık bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim

Kızlar merhaba biz tüp bebek tedavisine başlayacağız ama gelecek ve memorial arasında kaldım .. gelecek tüp bebek merkezinde batu aydınuraz memorialden geçmiş zaten ama memorial de laboratuvar açısından daha iyidir gibi geliyor .. kafam çok karışık bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Merhaba,
Bende tedaviye başlamadan önce buradaki yorumlari takip ediyorum eğer tedaviye basladiysaniz bizide bilgilendirirmisiniz??

Merhaba,
Bende tedaviye başlamadan önce buradaki yorumlari takip ediyorum eğer tedaviye basladiysaniz bizide bilgilendirirmisiniz??
Merhaba canım ben gelecek tüp bebek merkezinden vazgeçtim doktoru çok sevmiştim ama çok fazla olumsuz yorumlar okudum tabi her merkez icin olumlu olumsuz çok yorum var ama içime sinmedi :) memorialde basladım iki gün önce rahim filmi çekildi haziranda da tedaviyw başlıyorum insallah

Memorialde doktorum Murat özekinci
Bende iki üç yerden randevu aldim. Antalya tup bebek merkezi. Ali fuat sengor hocadan ve ayla üçkuyu doktorundan hepsiyle görüşmek istedim acaba memorial ilede görüşsem mi?? Çok fazla kafamida karıştırmak istemiyorum acikcasi.. cevap yazdığınız icinde ayrica teşekkürler

Bende iki üç yerden randevu aldim. Antalya tup bebek merkezi. Ali fuat sengor hocadan ve ayla üçkuyu doktorundan hepsiyle görüşmek istedim acaba memorial ilede görüşsem mi?? Çok fazla kafamida karıştırmak istemiyorum acikcasi.. cevap yazdığınız icinde ayrica teşekkürler
Ben doktorumdan çok memnunun tavsiye ederim görüşmek isterseniz :) ayla Üçkuyu da bildiğim kadarıyla laboratuvar olarak memorialle çalışıyor diye biliyorum tam emin olmamakla birlikte :) Ali Fuat Şengör de Antalya ıvf ile diye biliyorum :) burda arkadaşlar yumurta toplama falan Antalya ıvf de yapıldı yazmışlardı Ali Fuat hocaya gidenler

Baktım şimdi de ayla hanım da sanırım Antalya ıvf ile çalışıyor ben doktorları karıstırmısım😄 insallah hem hayırlı olanı secersin🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Ben doktorumdan çok memnunun tavsiye ederim görüşmek isterseniz :) ayla Üçkuyu da bildiğim kadarıyla laboratuvar olarak memorialle çalışıyor diye biliyorum tam emin olmamakla birlikte :) Ali Fuat Şengör de Antalya ıvf ile diye biliyorum :) burda arkadaşlar yumurta toplama falan Antalya ıvf de yapıldı yazmışlardı Ali Fuat hocaya gidenler
Cok teşekkür Ederim yardımın için.. evet ayla hanimda ali fuat beyde laboratuvar olarak antalya ivf ile çalışıyor sanirim burada iş hangi doktor ile yola çıkacağım bu hafta hepsinden randevu aldim gidip görüşeceğim sanırım hangisi içime sinerse ona karar vereceğim umarım hayırlısı olur.. sizin doktorunuzda iyi diye duydum onunlada bir görüşme yapacağım☺️ Sizinde şimdiden hayırlı uğurlu olsun insallahh tez vakitte Allah gönlünüze göre versin..

Cok teşekkür Ederim yardımın için.. evet ayla hanimda ali fuat beyde laboratuvar olarak antalya ivf ile çalışıyor sanirim burada iş hangi doktor ile yola çıkacağım bu hafta hepsinden randevu aldim gidip görüşeceğim sanırım hangisi içime sinerse ona karar vereceğim umarım hayırlısı olur.. sizin doktorunuzda iyi diye duydum onunlada bir görüşme yapacağım☺ Sizinde şimdiden hayırlı uğurlu olsun insallahh tez vakitte Allah gönlünüze göre versin..
Amin canım insallah🌸🙏🏽 Görüşün tavsiye ederim Murat beyi çok sevdim ben de

Yasmin verdiği ilaç bitti.bakalım regl bekliyorum cnm.son durum ne?heyecanlıyım
Bende ali fuat hocada karar kıldım antalya ivf ile calisiyormus zaten murat beyide cok begendim iyi bir hocaya benziyor ama ali fuat bey tanidik cikinca onu tercih ettim suan dogum kontrol hapini kullaniyorum bende regli olmayi bekliyorum senin gibi 🙏🏼

X