Antalya ıvf tüp bebek merkezi

Bende IVF de tedavi görüyorum doktorum Kemal hoca transferim mart ayında şuan rahim dinlendirme aşamasındayz iki embriyo transfer edilecek inş sizin embriyo kaliteleriniz neydi acaba hatırlıyor musunuz
Merhaba canım. Yeni gördüm mesajını kusura bakma. Benimkiler iki tanesi 5bb ama biri genetik tahlilde sağlıksız geldi o çöp o yüzden. Diğer ikisi 2bb biri de 2 BC. Senin nasillar

Selam 🌸 tavsiyene uyarak murat hocayla bugün tüp bebek surecine başladım. Amh vs hiçbirini olcmedi. Muayene bizim için yeterlidir dedi. Sağ yumurtaligimdaki kistim patlamış. Sağ yumurtalığın çalışmıyor demişlerdi. Murat hoca kistten görememiş olabilirler 2 yumurtan sağda 3 yumurtan şu an solda var dedi. Yaş 27 ve yumurta sayısı az olunca tüp bebeğe baslama kararı aldık. Bugün gonalf f 375 vuruldum ve diğer ilaçları aldım. Yarın da kullanıp cuma sabahı muayene olacağım ve yumurtalar gelisiyorsa devam edeceğiz ilaçlara. Gelismezse boşa kullanmayalim paran çöpe gitmesin dedi. Fiyatı merak edenler için 34 yumurta toplama işlemine kadar olan bölüm. 19 da transfer ücreti. Yumurtalar ikinci günde ölürse 34 bin liranın 7500 lirasını iade edeceklermis. Birden fazla embriyo gelisirse tüp bebek tutmama ibtimaline karşın yeniden ilaç ve yumurta masrafı yapmamak için 6000 TL ücretle 5 yıl boyunca dondurma işlemi yapabiliyormuşuz. Gonalf f 10 tane kullanacağım. Adeti 2000 TL. Diğer ilaçlar 440 TL tuttu şimdilik. Şu an 5 yumurtam var. Gonalf f yumurta sayımı arttırır mı acaba
Kuzum yeni gördüm mesajını. Aslında kişiye göre değişiyor artırıp artırmayacagi ama genel olarak artırıyor yumurta sayısını. Benim ilk tedavimde arttı ikincisinde aynı kalmıştı

Hoca da söyledi ama neden tekrar toplatayim anlamadım ben bilmediğim için 😀
Şeyden dolayı dedim ben hiç çocuğun yoksa henüz. Ve bu toplanan yumurtaları genetiğe gondermeyeceksen birde yaşın 35 ten büyükse die ondan sordum tekrar toplatacak msin die. Çünkü yaşın 35ten büyükse yumurtalar genelde sağlıklı olmuyor genetiğe gondermeyeceksen de hani doktor işimizi riske atmalayim die de tekrar toplamak istemiştir

Şeyden dolayı dedim ben hiç çocuğun yoksa henüz. Ve bu toplanan yumurtaları genetiğe gondermeyeceksen birde yaşın 35 ten büyükse die ondan sordum tekrar toplatacak msin die. Çünkü yaşın 35ten büyükse yumurtalar genelde sağlıklı olmuyor genetiğe gondermeyeceksen de hani doktor işimizi riske atmalayim die de tekrar toplamak istemiştir
27 yaşındayım şu an. İnşallah biri tutar da gerisinde gözüm yok 😀 yumurta az oldugu için tedavi bile iptal olabilir dedi doktor biraz üzüldüm. Genetige gondermedim her şey ateş pahası ivf de bence bir kurus da indirim yapmıyorlar. Kan testleri ücretli. Opu yapıldıktan sonra rahimde eğrilik vardı onu da düzeltti hoca miyom da varmış onu da almış. Odaya çıkarıp çubuk kraker meyve suyu getirdiler bir yemek bile yok 😀

27 yaşındayım şu an. İnşallah biri tutar da gerisinde gözüm yok 😀 yumurta az oldugu için tedavi bile iptal olabilir dedi doktor biraz üzüldüm. Genetige gondermedim her şey ateş pahası ivf de bence bir kurus da indirim yapmıyorlar. Kan testleri ücretli. Opu yapıldıktan sonra rahimde eğrilik vardı onu da düzeltti hoca miyom da varmış onu da almış. Odaya çıkarıp çubuk kraker meyve suyu getirdiler bir yemek bile yok 😀
Aynen öyle bana da çubuk kraker ve meyve suyu getirdiler sadece. Kabız olmamamız için öyleymiş ama. Yarım saat sonra sadece çorba için katı birşey yemeyin demişlerdi

Ama ben dayanamadım çok acikmistim kantinlerinde tost yedim. Haklilarmis hemen kabız oldum. Keşke yemeseydim. Operasyondan sonra kabızlıkta onermiyorlar çünkü

Bende 27 yaşındaym yumurta gelişim aşamalarından bizleri de haberdar et olur mu 🙏🏻

İlaçlı olacak mart 9da ilaçlara başlayacağım şemaya göre 28 transfer bi aksilik olmazsa inşallah kalitesi 3bb die üzülüyordum hep ama sizinkinin tutmuş olması beni umutlandırdı 🙏🏻💕
Neye göre ilaçlı mi yoksa doğal mi olacagi belirleniyor acaba rahim inceliği kalınlığına göre mi progesterona göre mi yoksa başka birsey mi

Çok sevindim inşallah seninde tutar 🥰 doğal siklusmu ilaçlı mi olacaksın peki ?
Merhaba size birşey soracaktım da ben. Neye göre ilaçlı mi yoksa doğal siklus mu olacagi belirleniyor acaba rahim inceliği kalınlığına göre mi progesterona göre mi yoksa başka birsey mi

X