Antalya ıvf tüp bebek merkezi

Merhaba size birşey soracaktım da ben. Neye göre ilaçlı mi yoksa doğal siklus mu olacagi belirleniyor acaba rahim inceliği kalınlığına göre mi progesterona göre mi yoksa başka birsey mi
Canım eğer düzenli olarak her ay yumurtlama oluyorsa kist vs başka bir problemin yoksa doğal siklus öneriyor doktorlar...birde tekrarlayan tüp bebek basarisizliklarinda deneniyor tabi şartlar uygunsa dediğim gibi.

Canım eğer düzenli olarak her ay yumurtlama oluyorsa kist vs başka bir problemin yoksa doğal siklus öneriyor doktorlar...birde tekrarlayan tüp bebek basarisizliklarinda deneniyor tabi şartlar uygunsa dediğim gibi.
Anladım canım o zaman benimki de doğal siklus olur kesin. Yumurtlama oluyor. Kist, miyom da yok şükür

Aynen Van'da yaşıyorum Van'dan gelecem o yüzden kış geçmesini bekliyorum 20 Mart'ta adet olacam Allah'ın izniyle o zaman başlayacağım tekrar
Hakkında hayırlısi olsun canım inşallah bu sefer hamile kalır ve sağlıkla bebişlerine kavuşursun 🌸doktorla beraber karar verirsiniz hangisi uygunsa sana bazen soruyorlar doğal istiyormusun diye benimki sormadı böyle uygun gormustu negatiflerim olduğu için

Embriyolar dan biri dün gelişme göstermedi. Kalan tek embriyo dan da bugün gelişme gorememisler yarına kadar bekleyeceklermis. Bu durumla karşılaşıp 6. Gün gelişen embriyo duydunuz mu kizlar

Merhaba bende başka bir klinikte tedavi gördüm embriyo 3. Günde canlılığını yitirdi ve yumurtanin kalitesiz olduğunu öğrendik böyle durumda Kemal hoca nasıl bir tedavi uyguluyor bilginiz var mı ( daha az ilaçla sağlıklı yumurta bulma gibi ) öyle bir yöntem uyguluyorlar m?

X